Настільна гра Кам'яний Вік

3
код: 3036

2-4

8+

45-60
  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Кам’яний вік отримав саме таку назву через те, що в ту епоху доісторичні люди використовували переважно кам’яні знаряддя праці. Звісно ж, камінь був не єдиною сировиною для виготовлення. Використовувалося дерево, кості та глина. Ще цей час дуже цікавий з точки зору еволюції людини. Адже на почату Кам’яного віку найпоширенішим видом був Homo erectus (Людина Прямоходяча), котрий поступово витіснили неандертальці та сучасні люди. В боротьбі за місце під сонцем саме вид Homo Sapiens (Людина Розумна) здобув значну перевагу. Після цього почався поступовий перехід до металевих знарядь праці та землеробства. З усього вищесказаного можна зробити висновок, що Кам’яний вік – це час боротьби за існування, в котрий важливими були не лише сила та інстинкти, а й розум, вміння пристосовуватися та розвиватися.

Тип: класичний сімейний єврогейм
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри Кам’яний вік (Stone Age) російською мовою.
Опис карт цивілізацій для настільної гри Кам’яний вік (Stone Age) російською мовою.


Stone Age – неймовірно популярна настільна гра, що відноситься до жанру єврогеймів. Якщо вам потрібна неконфліктна стратегія для усієї родини, грати в котру буде однаково приємно дітям та дорослим, то ви зробили правильний вибір. «Stone Age» має правила, котрі легко пояснити учням початкової школи. Але для перемоги доведеться обмірковувати кожну дію.

Як грати? Кожен гравець стає старостою доісторичного поселення людей. Він повинен розподіляти роботу між жителями, контролювати наявність та необхідність поповнення запасів різноманітної сировини, а також розподіляти їжу. Простіше кажучи, вам вирішувати хто чим буде займатися і які ресурси на що витрачати. У випадку нестачі харчів винним теж будете ви. Та не варто сильно перейматися, первісні люди можуть споживати кору з дерева, облизувати мох з каміння, приносити у жертву дорогоцінні метали та вироби з глини, чи просто харчуватися переможними балами. Тому, наскільки б безвідповідальним не був керівник, зменшити популяцію пращурів не вдасться.


Як перемогти? Щоб отримати перемогу в «Stone Age», потрібно набрати якомога більше переможних балів. Шляхів для досягнення такої цілі просто безліч. Будуйте хатини, вивчайте нові досягнення цивілізації, комбінуйте різноманітні напрямки розвитку, – все це наблизить перемогу. Найскладніше буде знайти шлях, котрий дозволить обігнати решту учасників.
 

Цікавинка! В настільній грі «Stone Age» простота правил та ігрового процесу відмінно поєднані з величезною кількістю різноманітних тактичних та стратегічних прийомів, котрі можна втілити під час партії. Завдяки інтуїтивно зрозумілому полю та планшетам гравців, легко визначити усі доступні дії, а велика кількість дерев’яних «ресурсів» та «корисних копалин» відмінно візуалізують гру. Безумовно, є багато стратегій, що перевершують «Stone Age» по якомусь з критеріїв оцінювання. Але якщо мова заходить про золоту середину, то тут у «Кам’яного віку» суперників немає.

До складу настільної гри «Кам’яний вік (Stone Age)» входить:
– чудове ігрове поле
– 4 планшети гравців
– 68 дерев’яних фішок ресурсів
– 40 міплів
– 53 жетона їжі
– 28 жетононів хатин
– 18 жетонів знарядь праці
– 36 карт цивілізації
– маркер першого гравця
– 7 дерев’яних кубиків
– шкіряний стакан для кубиків

Придбати настільну гру «Кам’яний вік (Stone Age)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Олеся (30-04-2020 | 10:25)

Скажите пожалуйста, когда будет в наличии игра?
Пока информации нет, к сожалению.

Юрий (08-11-2017 | 08:37)

Добрый день! Подскажите пожалуйста, а в локализованную версию Каменного века в комплект также входит кожаный стаканчик, как и в английскую версию?
Добрый день, Юрий. В локализированной версии тоже есть стаканчик для метания кубов (из кожы).

Андрій (25-10-2017 | 11:25)

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи російська версія відрізняється від оригінальної якістю компонентів?
Доброго дня. Ми суттєвої різниці не помітили. Якість компонентів і поля хороша.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00