Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Дженга. Romantic (Jenga. Romantic)

Похожие товары
Небо може бути синім і чистим. Без жодної хмаринки. Тоді воно порожнє і зовсім не ідеальне. Хмари ніколи не бувають правильних форм і вони усі різні. Це теж не ідеал. Небо похмуре та сіре, коли засмучене. Не ідеал. Небо темне та безрадісне, коли плаче. Зовсім не ідеал. Небо чорне та наганяє страху, коли сердиться. Протилежність ідеалу. Небо райдужне після дощу, але кольорів усього сім, вони напівпрозорі та зовсім не яскраві. Не схоже на ідеал. Небо ніколи не буває ідеальним. Але я мрію про нього. Я мрію про тебе. Адже ти така сама. Зовсім не ідеальна, але мені й не потрібен ідеал. Твої сльозі як дощ, а дощ дає життя. Твоя злість як буря з громом та блискавками, а це найпрекрасніше природне явище. Твоя посмішка, як веселка – невловима та незабутня. Твій сум, як небо перед дощем, робить барви тьмяними. Ти моя мрія. Ти моє небо.Тип: на спритність, фанти, романтика
Видавництво: Україна
Час гри: від 20 до 40 хвилин
Кількість гравців: від 2
Вік: від 16 років
Мова: російська

Дженга Romantic – логічне продовження еволюційного розвитку неймовірно популярної «Дженги». Суть гри та сама: потрібно вийняти брусочок з середини вежі та покласти його зверху так, щоб конструкція не впала. Але відтепер все дещо складніше через завдання, котрі сховані серед інших елементів башти. Якщо витягаєш такий брусочок, потрібно виконати завдяння. Не можеш чи не хочеш? Тягни штрафний. Як і у звичайній «Джензі», тут програє той учасник, котрий розвалить вежу. Саме йому і доведеться будувати нову.

На брусочках «Дженги Romantic» вигравійовано досить пікантні завдання. Сміливо беріть її, якщо у вас є компанія, в котрій ви залюбки зіграли б в «бутилочку». Також саме ця Дженга відмінно підійде для гри вдвох, якщо ви хочете розрядити атмосферу та ближче познайомитися з симпатичною вам особою. Звісно ж, «Дженга Romantic» додає ще трохи екзотики в бурхливе життя закоханих.
 


До складу настільної гри «Дженга Romantic» входить:
– 39 чистих брусочків
– 15 брусочків із завданнями
– правила гри

Придбати настільну гру «Дженга Romantic» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
222 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Дженга. Romantic

1. Марія (17-10-2017 | 11:03)

Дуже кльовий варіант дженги. Граємо і за звичайними правилами і з бажаннями. Особливо компанією і з алкоголем)
Думаємо подописувати там на пустих ще своїх бажань с;
Хоча по якості, з тих що я бачила Дженга від "arial" в великій коричневій коробочці і з кутиком, аби вирівнювати вежу, мені сподобалася більше. Проте, я не великий фанат даної гри, тому мене і ця влаштовує)
+ + трішки нові правила)
- - не можливо вигнати друзів з дому
Ответ от DesktopGames:
Марія, дякуємо за ваш відгук. Надіємося ваші партії стануть незабутні)

2. Sarole (08-03-2016 | 22:46)

Когда будет в наличии?
Ответ от DesktopGames:
В наличии будет буквально через неделю.

3. Кирилл (04-03-2016 | 15:43)

Здравствуйте. Дженга Романтик это одна из Дженги на выбор, Для неё или Для него? Правильно?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Нет, это одна Дженга, просто на упаковке разные рисунки.