Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Fallout (Фолаут)

Аксессуары
Війна... війна ніколи не змінюється... З тих пір як ядерні вибухи стерли з лиця землі селища, міста і мегаполіси, пройшло вже багато років. Тепер наш світ - це випалена пустеля, руїни, мутанти, і радіація. Тут складно знайти своє місце. Нащадки тих людей, хто вижив в ядерній війні, засновують нові міста, прагнучи вижити і зробити світ кращим. Однак не все так просто, адже за стінами міст влаштувалися мародери і рейдери, покинуті будівлі облюбували супермутанти, а глибоко в пустелі вештаються жахливі породження радіації - Кігті Смерті. По всій Співдружності поширюються дивні чутки про загадковий «Університет» - організацію, яка розробляє високотехнологічних роботів - синтів, які нічим не відрізняються від людей, і викрадаючи жителів міст, замінює їх роботами. Саме час надіти на руку ваш вірний піп-бой, і озброївшись плазмовою гвинтівкою ступити на випалену землю Пустки ...

Тип: Рольова, пригода, постаппокаліпсіс
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 120-180
Кiлькiсть гравцiв: 1-4
Вiк: 14+
Мова: англійська


 «Fallout» це рольова настільна гра для 1-4 чоловік, розроблена за мотивами однойменної культової серії відеоігор. Діючи спільно або поодинці, гравцям належить досліджувати пост'ядерний світ, борючись з різноманітними ворогами, виконуючи квести, допомагаючи жителям міст і заробляючи кришки від Нюка Коли, які виконують роль місцевої валюти.

 Гра пропонує чотири унікальних пригоди в різних куточках Пустки. Ви відвідаєте Столицю, Пітт, Співдружність і Фар Харбор - локації добре відомі шанувальникам Фолаут 3 і Фолаут 4. Ігрове поле складається з гексів - шестикутних тайлів. Залежно від обраної пригоди, гра надасть вам подальші інструкції, яким чином скласти Пустку. І хоча ключові локації в кожній пригоді залишаються ті ж, інші тайли вибираються і розташовуються на ігровому полі в випадковому порядку, а це, в свою чергу, гарантує високу реіграбельність на багато, багато партій.
 


 

 Кожен гравець отримує свій власний планшет героя, на якому вказані очки здоров'я, ступінь зараження радіацією, а також характеристики (сила, спритність, інтелект, удача, і інші), в яких ваш герой сильний. Ігрові персонажі унікальні, і кожен з них має сильні і слабкі сторони. Наприклад гуль (людина, сильно мутована під впливом радіації), володіє середнім здоров'ям, зате практично не схильний до радіації. Навпаки, підвищений фон, заражена їжа і питво, навпаки додають йому очки здоров'я. А супермутант, володіючи міцним здоров'ям і високим запасом сили, страждає від нестачі інтелекту, але при його габаритах, це скоріше проблема для ворогів .

 Подорожуючи по Пустці, ви зможете прокачувати своїх героїв, покращуючи їх характеристики і знаходячи високотехнологічну зброю. Погодьтеся, приємно знищувати радскорпіонів не із звичайного пістолета, а з плазмової гвинтівки, або наприклад на зміну звичайному молоту прийде супермолот з реактивним двигуном і опроміненим радіацією наконечником.
 


 

 У кожній з пригод, ви зіткнетеся з двома організаціями, які також борються за місце під сонцем. Перебуваючи, наприклад в Співдружності, ви зможете укласти мир, або ж навпаки, воювати з сінтами, роботами виготовленими Інститутом, або із загадковою Підземкою, організацією яка бореться за свободу андроїдів, і є прямим ворогом Інституту.

 До слова сказати, для перемоги в грі, учасникам необхідно заробляти очки впливу, шляхом виконання квестів і дослідження Пустки. Решта організацій прагнуть того ж. Будьте обережні, допомагаючи організаціям, адже крім привабливих бонусів, ви також допомагаєте їм заробляти вплив в цьому світі.
 


 За бойову систему відповідають кубики; на їх гранях зображені частини тіла, по яким ведеться вогонь. Атакуючи ворога, ви віднімаєте його броню з результату кидка кубиків і завдаєте відповідну кількість пошкоджень.

 Окремо хочеться відзначити наскільки ретельно і акуратно ФФГ підійшли до відтворення атмосфери, що панує в відеоіграх. І варто погодитися, їм це чудово вдалося. Вони зберегли той унікальний стиль ілюстрацій, який так нагадує життя Америки середини ХХ століття, розробили цікаві та захоплюючі квести з докладним описом завдань, а сюжетні повороти здатні здивувати і повернути хід гри з ніг на голову. Цю гру ми сміливо рекомендуємо не тільки шанувальникам електронного оригіналу, але і всім, всім, всім любителям цікавих, насичених подіями, атмосферних настільних ігор!

До складу настільної гри «Fallout» входить:
 – правила
 – довідник по грі
 – 5 пластикових мініатюрок 
 – 5 карт персонажів
 – 5 персональних токенів S.P.E.C.I.A.L.
 – 3 кубика V.A.T.S.
 – 12 маркерів
 – 21 тайл мапи
 – 4 листа зі сценаріями
 – 75 карт подій:
21 карта пустки
21 карта поселень
20 карт притулку
 – 4 планшета гравця
 – 100 квест-карт
 – 14 карт перків (здатностей)
 – 54 токена-кришки
 – 35 токенів S.P.E.C.I.A.L.
 – 27 токенів ворогів
 – 12 токенів особливостей
 – 34 карти здобичі
 – 25 карт активів
 – 11 унікальних карт активів
 – 23 карти задач
 – 10 токенів фракцій
 – 8 маркерів квестів

Придбати настільну гру «Fallout» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Fallout

1. i1 (22-01-2018 | 11:01)

Чудова гра, але не без своїх мінусів. Гра наврядчи підійде для компанії - заявлені 1-2 години при 4х гравцях легко перетворюються в 4-5. Взаємодія між гравцями не велика - вони можуть тільки торгувати між собою або допомагати/підставляти із квестами. Проте граючи вдвох все набагато жвавіше та цікавіше, а в соло взагалі неперевершено. Найбільший мінус імхо система виграшних очків - Agenda видається випадково і це не дає відігрувати такого персонажа як хочеш. Щоб виграти нейтралом треба або бути дуже везучим, або здати дуже багато квестів. Звичайно є і плюси - система прокачки відмінна, швидкі бої, захоплюючі квести. Фанам серії Fallout сподобається точно, решті перед придбанням гри рекомендую спершу спробувати.
+ Атмосфера, система прокачки, колода подій та квестів, неперевершена в соло режимі, хороша для двох.
- Мала взаємодія між гравцями, випадковість колоди Agenda, розчаровуючий фінал, довга тривалість при 3-4х гравцях
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за чудовий відгук!

2. Александра (18-01-2018 | 18:05)

А когда будет в наличие? :)
Ответ от DesktopGames:
Ожидаем ориентировочно в марте.

3. Rockwell (02-01-2018 | 11:44)

Игра великолепная - пожалуй, лучшая из тех, которые осваивал в последние несколько лет. Главное, что создателям удалось полностью передать атмосферу двух первых Fallout'ов, а механика игры вообще выше всяких похвал. Единственный недостаток - шрифт на карточках заданий мелковат, приходится напрягать зрение, однако этот недочет ни в коей мере не умаляет достоинств игры. Так что спасибо "Игромагу" за столь своевременный и приятный подарок))
+ Увлекательно, атмосферно, воспринимается как интерактивное произведение, английский язык.
- Единственный минус - мелковатый шрифт на карточках заданий, так что периодически приходится напрягать зрение. Прочих "минусов" не обнаружил.

4. Роман (20-12-2017 | 12:43)

Надія, перекласти українською не проблема. Думаю набагато складніше з авторськими правами і самим виробництвом..

5. Надія (09-12-2017 | 20:32)

Віктор, тут на сайті є посилання на клуб від Ігромагу, там думаю ви найдете однодумців і друзів для гри.

6. Віктор (09-12-2017 | 17:14)

Добрый вечер. Я недавно начал увлекаться настольными играми. Больше всего нравятся экономические стратегии. Знаю английский. Подскажите, пожалуйста, где можно познакомиться с настольщиками? В Украине (Киев) группы для игры у меня нет(...
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. У нас есть игровой клуб - Игромаг. И там же есть ссылки на соц. сети, в которых Вы сможете найти единомышленников :)

7. Rockwell (05-12-2017 | 18:27)

Rembra, осваивайте английский - поверьте, не только для игр пригодится)

8. Надія (05-12-2017 | 16:35)

Rembra, стосовно локалізації, дійсно анонса не було, але на свой офф сторінці в Контакті, HW підтвердила що гра знаходить у їхніх планах. От б хтось взявся локалізувати на українською, але тут багато тексту тому це малоймовірно( Взяли б не задумуючись на укр. мові, а так прийдеться чекати рус релізу(

9. Сергей (05-12-2017 | 11:40)

War. War never changes...
Игромаг. Игромаг не перестает удивлять. На момент написания этого отзыва, на официальном сайте Fantasy Flight Games игра значится как еще не выпущеная в продажу. А коробка уже у меня второй день и я даже разок побродил по пустошам. (Там по любому замешан Институт и машина времени, ну, или предзаказ, хотя не, первый вариант вероятнее). Теперь о игре: Очень добротные, качественные компоненты, детальные миниатюрки. Ролевая система довольно проста и приятна. Квесты выполнены в стиле книг-приключений - это когда главы книги написаны по порядку, но читать их нужно в том порядке, который определяют ваши решения в предыдущей главе. Например вы пришли в город и увидели в клетке раба. Есть 3 варианта: пройти мимо и поторговать с торговцем в городе, купить, или освободить раба силой. Два последних добавят дальнейшие квесты с этим рабом на пустошь и изменят отношение к вам
+ +Очень крутые миньки
+Красивая карта
+Система квестов
+Хардкорные бои
- Не совсем минусы, но стоит заметить
- нет прямого противостояния игроков (ПвП)
- Отклонения от лора (Только для тех,кого аштрисёт!!! от супермутанта помогающего БС)

10. Rembra (03-12-2017 | 10:22)

Подскажите, пожалуйста а будет только Язык: английский или будут доступны другие варианты. и если будет то когда можно ожидать?
Ответ от DesktopGames:
Эта игра бывает только на английском языке. Ни одна компания ещё не анонсировала локализацию этого проекта.

11. Костя (17-11-2017 | 13:50)

Подскажите, пожалуйста, когда можно ожидать сие творение?)
Ответ от DesktopGames:
Ожидаем в начале декабря.

12. Денис (23-10-2017 | 15:32)

Маленькое замечание к описанию. Организацию правильно называть "Институт", потому что название отсылает к Массачусетскому Технологическому Институту, уцелевший персонал которого и основал организацию. Университет в данном случае некорректен, поскольку MIT занимается исключительно точными науками и техническими специальностями.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо! Поправили :)