Настільна гра Carcassonne: Wirtshäuser und Kathedralen / Каркасон: Таверни і Собори

1    Відео
код: 8003
 Міста Каркасону ростуть і процвітають. Прийшов час додати нові будівлі: таверни та собори, які приваблюють ще більше жителів та приносять своїм власникам ще більше прибутку.

Тип: доповнення до настольної гри «Carcassonne»
Видавництво: Hans im Glück (Німеччина)
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 6 гравців
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: мовонезалежна Carcassonne: Wirtshäuser und Kathedralen - дебютне доповнення до чудової настільної гри, улюбленця дітей та дорослих – Каркасону. Воно приносить в гру ще більше можливостей та додаткові способи отримання переможних балів, а значить, гонитва за ними стане ще цікавішою та азартнішою!
 

 

Ще більше міплів


 В першу чергу варто відзначити, що дане доповнення дає можливість долучити до гри ще одного учасника – в коробці міститься набір міплів рожевого кольору.

По-друге, окрім вищезгаданих, доповнення додає 6 великих міплів, по одному для кожного з гравців. Під час гри викладайте їх звичним чином, як базових міплів, проте знайте, що «важать» вони за двох: використовуйте їх саме там, де вони забезпечать більшість для ваших підданих.

 

Нові тайли


 І в останнє, проте не менш важливе: до загальної кількості тайлів з базової гри, окрім звичайних, додається 18 нових квадратів місцевості. Серед них ви знайдете 2 тайли з соборами та 6 тайлів з тавернами. Якщо ви розмістите тайл з собором у місті, де домінують ваші лицарі, то за кожен квадрат міста та щит ви зможете додати собі в скарбничку аж по 3 переможних бали. Проте не все так просто: якщо партія добігла кінця, а місто з собором незавершене – його власник не отримає жодного переможного балу. А придорожні таверни можуть принести вам по 2 бали за кожен квадрат з дорогою, що прилягає до тайлу з таверною, якщо цю дорогу контролює розбійник.

А ще завдяки жетонам 50/100 стало зручніше вести підрахунок переможних балів – просто дайте відповідний жетон учаснику, чий міплик перетнув стартову комірку на шкалі підрахунку.

Увага! Гра «Carcassonne: Wirtshäuser und Kathedralen не самостійна - це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Carcassonne»

Комплектація доповнення «Carcassonne: Wirtshäuser und Kathedralen»:

  • 18 квадратів місцевості
  • 9 фішок для шостого гравця
  • 6 великих фішок
  • 6 квадратів 50/100 очок
  • правила
Додати відгук

Світлана Соловей (26-01-2023 | 22:29)

Задоволена цим доповненням до базової гри, важливо що майже не відрізняється кольорами від української версії Каркассон 3.0 Велика подяка магазину за швидку доставку
+ Гра стає більш стратегічною
- Зворотня сторона трохи відрізняється
Доброго дня, Світлано! Щиро дякуємо вам за такий крутяцький коментар!
Бажаємо вашим міплам лише вдалих тайлів!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись