Сонце знаходилося в зеніті, палючий вітер здіймав пил та пісок на вилицях невеличкого містечка на Дикому Заході. Двоє чоловіків стояли на головній площі біля невеликої вежі з годинником та чекали опівдня. З останнім ударом кожен повинен був дістати револьвер та вистрілити в суперника. Навколо ні душі. Десять ударів, одинадцять, дванадцять і… Обидва ковбоя кинулися до укриття. Постріли доносилися з усіх сторін. Не ясно було, хто в кого стріляє, де друг, а де ворог, та скільки взагалі людей довкола. Все пішло не за планом. Один з дуелянтів вирішив схитрувати та покликати друзів на бій. Після дванадцятого удару він мав усього лиш стрибнути за бочку, а його товариші вже б розібралися з ворогом зі схованок. Хто ж міг подумати, що другий учасник дуелі задумав те саме.Тип: карточна, розмовна, психологія, для компанії
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 20 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 4 до 7
Вік: від 8 років
Мова: російська
Ознайомитися з правилами можна тут
Бенг! – проста та весела гра для великої компанії. Суть досить подібна до Мафії: у кожного учасника є своя прихована роль, а основна ціль – зрозуміти з розмов, хто друг, а в хто мішень для пострілу. Так, ви правильно прочитали. У грі «Бенг!» кожен гравець сам обирає собі чергову жертву. Ніяких голосувань. Та от ціль буде відбиватися. Тому обираючи її, варто визначитися, а чи по стане вам сил подолати ворога. А також подумайте, чи зможете ви після бійки відбити напад наступного гравця.
Як грати? Вище вже написано, що у кожного гравця буде таємна роль, а з нею і завдання: законники мусять подолати усіх бандитів, бандитам потрібно прибрати шерифа, а ренегат повинен лишитися єдиним живим гравцем під кінець. Окрім таємних ролей у кожного з учасників буде також персонаж з унікальними здібностями. Бої відбуваються з допомогою карт. Взагалі основа гри – це побудова лінії оборони з бочок, револьверів та іншого інвентарю. Потім, за допомогою розмов та логічних висновків з дій інших гравців необхідно визначити хто є хто. Насправді в настільній грі
«Бенг!» ораторське мистецтво йде пліч опліч з холодним розрахунком кожної своєї дії. Весела та досить проста гра може перетворитися в надзвичайно жорстоке змагання розумових здібностей та красномовності, якщо надто серйозно до неї відноситись.
До складу настільної гри «Бенг!» входить:– 103 ігрові карти:
– 7 ролей
– 16 персонажів
– 80 дій
– 7 персональних ігрових полів
– 30 жетонів патронів
– 7 пам'яток
Якщо Вам сподобалася ця гра і ви шукайте ще ігор для компанії, ми можемо запропонувати поглянути на наступні ігри: «Bang! Samurai Sword», «Stay Away», «Citadels: Classic». І не пропустіть доповнення, який безумовно урізноманітнюють геймплей: «Bang! Dodge City», «BANG! The Valley of Shadows», «Bang! Wild West Show».
Максим (08-09-2024 | 02:02)
Wе справжня ковбойська стрілялка на столі, де кожен раунд може стати вирішальним. Уяви собі, що ти на Дикому Заході, і в тебе є лише кілька карт, щоб розпізнати друзів і ворогів серед своїх супротивників. Гра наповнена блефом, стратегічними ходами і безліччю смішних моментів. Гра чимось нагадала мафію, але менш стресова і приємніша. Зазвичай не люблю сеттінг дикого заходу, але ця гра одна з небагатьох, яка сподобалася.
Павло (20-12-2021 | 19:11)+ Весела атмосфера, яка підходить для великих компаній.
Можна блефувати і стратегічно маніпулювати іншими гравцями.
Партії швидкі і динамічні – кожен раз щось нове.
- Якщо грати часто, деякі елементи можуть стати передбачуваними.
Доброго дня, Максиме!
Дякуємо за вашу рецензію та досвід!
Бенг не дарма люблять купа прихильників мафієподібних ігор за драйв, блеф та прості правила!
Бажаємо вам гарний кольт та вірного скакуна)
Дякую за попередню відповідь. Але ж зелені карти - це карти персонажів, як їх можна скидати?
Павел (20-12-2021 | 10:13)Добрий день, Павле!
Дякуємо Вам за таке влучне запитання! ^_^
Якщо грати з доповненням Бенг! Чудова Вісімка то у грі з'являються карти із зеленою рамкою. Ці карти розміщуються в нашу ігрову зону і можуть бути скинуті властивістю персонажа Джоні Кіш ;)
Бажаємо Вам гарного дня та незабутніх партій!
Игра крутая, но не совсем понятно как играть с персонажем Джонни Киш, описания которого нет в инструкции. Если этот персонаж вводит карту в игру, все должны сбросить такие же карты в колоду. Как это должно происходить? Это правило распространяется на любую карту, которой ходит игрок с этим персонажем?
Ольга (21-02-2021 | 20:49)Добрий день, Павле!
Дякуємо за Ваше запитання! :)
Коли гравець з персонажем Джоні Кіш грає карту, карти інших гравців закидуються. Це відноситься виключно до синіх та зелених карт, що вже лежать в ігровій зоні перед персонажами. І такі карти мають збігатися за назвою ^_^
Бажаємо Вам гарного дня! :)
Спасибо за быстрый ответ, но всё-таки (перечитав формулировку в правилах) и пересмотрев записи чужих игр, видим, что и в тюрьмах сидят одновременно и бочки у разных игроков. Мы решили, что в правилах акцент на том, что именно у игрока "перед ним" не может быть парного названия. Нельзя спрятаться за двумя бочками, или посадить себя на двух мустангов. В любом случае спасибо :)
Назар (24-01-2021 | 03:21)Ви праві, перечитавши оригінальні правила англійською, ми дійшли того ж висновку, що і ви.
Ось цитата: "There is no limit on the cards you can have in front of you provided that they do not share the same name."
Дякуємо за звернення!
Великолепная настолка. Плюс игры в том что она очень динамичная и эмоциональная.
Олександр (25-07-2020 | 14:24)Изначальное заказал лишь саму Бэнг и одно дополнение. Сейчас жду посылку со всеми остальными дополнениями.
Я с компанией друзей могу всю ночь выяснять кто лучший шериф на диком западе.
Спасибо за быструю и качественную доставку!
+ Цена( сейчас на игру скидка )
Быстрая доставка
- Нет
Благодарим за отзыв! Побольше победных партий! :)
Ще одна поправка.
Олександр (25-07-2020 | 14:22)Віктор (19-10-2016) спитав так:
Здравствуйте, скажите, пожалуйста, а карты с зелёной рамкой с одинаковым эффектом можно выкладывать на стол?
Например, "Библия", "Железный лист" и "Сомбреро". Или, как и для карт с синей рамкой действует правило, что нельзя больше одной карты с таким эффектом?
Поправка: саме питання поставлене не зовсім коректно. Так як немає правила, яке забороняє викладати дві СИНІ карти з однаковим ефектом.
З базових правил(не доповнень):
-У вас в игре не должно быть нескольких карт с одним
и тем же НАЗВАНИЕМ(максимум по одной каждой).
Тобто, як і відповіли модератори, зелені карти з однаковим ефектом викладати можна(Біблія і Самбреро). Але 2 Залізних листи, наприклад, неможна.
Сині ж карти з однаковим ефектом, але різними назвами можуть гратись, якщо це не зброя. Наприклад, карти Мустанг + Укриття, або карти Приціл + Сільвестр.
Красно дякуємо за уточнення!
Гра крутєзна. Граю з 2011. Моя найулюбленіша.
Хотів би деякі корективи внести до деяких выдповыдей на питання.
Світлана(02-06-2018) питала про Туко, який може брати карту із відбою.
Ні в правилах ні в поясненнях не знайшов яким має бути відбій. Відкритим чи закритим.
Ми завжди грали з відкритим відбоєм.
Але одного разу це стало дуже важливо(дуже рідкий випадок). І я задав це питання на сайті видавництва dV GIOCHI.
Отримав відповідь(див. зображення). Переклад:
"Так. Відбій є відкритим.
Очевидно, коли в грі лишилась лиш купка гравців, ролі гравців можуть стати не такими вже й таємними, але гра все ще лишається цікавою."
Отже, відбій відкритий. Тобто, Туко і так бачить останню карту відбою.
дякуємо за розгорнуту відповідь!