Настільна гра Бенг! / Bang!

83
код: 146

4-7

8+

20-60
Ру
ТОПРозпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настольная игра - BangСонце знаходилося в зеніті, палючий вітер здіймав пил та пісок на вилицях невеличкого містечка на Дикому Заході. Двоє чоловіків стояли на головній площі біля невеликої вежі з годинником та чекали опівдня. З останнім ударом кожен повинен був дістати револьвер та вистрілити в суперника. Навколо ні душі. Десять ударів, одинадцять, дванадцять і… Обидва ковбоя кинулися до укриття. Постріли доносилися з усіх сторін. Не ясно було, хто в кого стріляє, де друг, а де ворог, та скільки взагалі людей довкола. Все пішло не за планом. Один з дуелянтів вирішив схитрувати та покликати друзів на бій. Після дванадцятого удару він мав усього лиш стрибнути за бочку, а його товариші вже б розібралися з ворогом зі схованок. Хто ж міг подумати, що другий учасник дуелі задумав те саме.

Тип: карточна, розмовна, психологія, для компанії
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 20 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 4 до 7
Вік: від 8 років
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

Бенг! – проста та весела гра для великої компанії. Суть досить подібна до Мафії: у кожного учасника є своя прихована роль, а основна ціль – зрозуміти з розмов, хто друг, а в хто мішень для пострілу. Так, ви правильно прочитали. У грі «Бенг!» кожен гравець сам обирає собі чергову жертву. Ніяких голосувань. Та от ціль буде відбиватися. Тому обираючи її, варто визначитися, а чи по стане вам сил подолати ворога. А також подумайте, чи зможете ви після бійки відбити напад наступного гравця.

Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang
Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang
Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang


Як грати? Вище вже написано, що у кожного гравця буде таємна роль, а з нею і завдання: законники мусять подолати усіх бандитів, бандитам потрібно прибрати шерифа, а ренегат повинен лишитися єдиним живим гравцем під кінець. Окрім таємних ролей у кожного з учасників буде також персонаж з унікальними здібностями. Бої відбуваються з допомогою карт. Взагалі основа гри – це побудова лінії оборони з бочок, револьверів та іншого інвентарю. Потім, за допомогою розмов та логічних висновків з дій інших гравців необхідно визначити хто є хто. Насправді в настільній грі «Бенг!» ораторське мистецтво йде пліч опліч з холодним розрахунком кожної своєї дії. Весела та досить проста гра може перетворитися в надзвичайно жорстоке змагання розумових здібностей та красномовності, якщо надто серйозно до неї відноситись.
 

Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang
Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang


До складу настільної гри «Бенг!» входить:
– 103 ігрові карти:
– 7 ролей
– 16 персонажів
– 80 дій
– 7 персональних ігрових полів
– 30 жетонів патронів
– 7 пам'яток

Якщо Вам сподобалася ця гра і ви шукайте ще ігор для компанії, ми можемо запропонувати поглянути на наступні ігри: «Bang! Samurai Sword», «Stay Away», «Citadels: Classic». І не пропустіть доповнення, який безумовно урізноманітнюють геймплей: «Bang! Dodge City», «BANG! The Valley of Shadows», «Bang! Wild West Show».

Придбати настільну гру «Бенг!» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Павло (20-12-2021 | 19:11)

Дякую за попередню відповідь. Але ж зелені карти - це карти персонажів, як їх можна скидати?
Добрий день, Павле!
Дякуємо Вам за таке влучне запитання! ^_^
Якщо грати з доповненням Бенг! Чудова Вісімка то у грі з'являються карти із зеленою рамкою. Ці карти розміщуються в нашу ігрову зону і можуть бути скинуті властивістю персонажа Джоні Кіш ;)
Бажаємо Вам гарного дня та незабутніх партій!

Павел (20-12-2021 | 10:13)

Игра крутая, но не совсем понятно как играть с персонажем Джонни Киш, описания которого нет в инструкции. Если этот персонаж вводит карту в игру, все должны сбросить такие же карты в колоду. Как это должно происходить? Это правило распространяется на любую карту, которой ходит игрок с этим персонажем?
Добрий день, Павле!
Дякуємо за Ваше запитання! :)
Коли гравець з персонажем Джоні Кіш грає карту, карти інших гравців закидуються. Це відноситься виключно до синіх та зелених карт, що вже лежать в ігровій зоні перед персонажами. І такі карти мають збігатися за назвою ^_^
Бажаємо Вам гарного дня! :)

Ольга (21-02-2021 | 20:49)

Спасибо за быстрый ответ, но всё-таки (перечитав формулировку в правилах) и пересмотрев записи чужих игр, видим, что и в тюрьмах сидят одновременно и бочки у разных игроков. Мы решили, что в правилах акцент на том, что именно у игрока "перед ним" не может быть парного названия. Нельзя спрятаться за двумя бочками, или посадить себя на двух мустангов. В любом случае спасибо :)
Ви праві, перечитавши оригінальні правила англійською, ми дійшли того ж висновку, що і ви.
Ось цитата: "There is no limit on the cards you can have in front of you provided that they do not share the same name."
Дякуємо за звернення!

Ольга (21-02-2021 | 17:05)

Много раз спрашивали, но уточню ещё раз. Подскажите про правило не держать на столе синие карты с одинаковым названием, например, бочка. Не держать перед собой на столе или вообще на столе? У меня лежит бочка, другой игрок себе поставить бочку может? Двое игроков сидеть в тюрьмах одновременно могут? Спасибо)
Доброго дня, Ольго!
Правильне трактуваня цього правила -"взагалі на столі", тобто ані другу бочку не можна поставити, ані у в'язницю ще когось не посадиш)
Дякуємо за звернення!

Назар (24-01-2021 | 03:21)

Великолепная настолка. Плюс игры в том что она очень динамичная и эмоциональная.
Изначальное заказал лишь саму Бэнг и одно дополнение. Сейчас жду посылку со всеми остальными дополнениями.
Я с компанией друзей могу всю ночь выяснять кто лучший шериф на диком западе.
Спасибо за быструю и качественную доставку!
+ Цена( сейчас на игру скидка )
Быстрая доставка
- Нет
Благодарим за отзыв! Побольше победных партий! :)

Олександр (25-07-2020 | 14:24)

Ще одна поправка.

Віктор (19-10-2016) спитав так:
Здравствуйте, скажите, пожалуйста, а карты с зелёной рамкой с одинаковым эффектом можно выкладывать на стол?
Например, "Библия", "Железный лист" и "Сомбреро". Или, как и для карт с синей рамкой действует правило, что нельзя больше одной карты с таким эффектом?

Поправка: саме питання поставлене не зовсім коректно. Так як немає правила, яке забороняє викладати дві СИНІ карти з однаковим ефектом.
З базових правил(не доповнень):
-У вас в игре не должно быть нескольких карт с одним
и тем же НАЗВАНИЕМ(максимум по одной каждой).
Тобто, як і відповіли модератори, зелені карти з однаковим ефектом викладати можна(Біблія і Самбреро). Але 2 Залізних листи, наприклад, неможна.
Сині ж карти з однаковим ефектом, але різними назвами можуть гратись, якщо це не зброя. Наприклад, карти Мустанг + Укриття, або карти Приціл + Сільвестр.
Красно дякуємо за уточнення!

Олександр (25-07-2020 | 14:22)


Гра крутєзна. Граю з 2011. Моя найулюбленіша.
Хотів би деякі корективи внести до деяких выдповыдей на питання.

Світлана(02-06-2018) питала про Туко, який може брати карту із відбою.
Ні в правилах ні в поясненнях не знайшов яким має бути відбій. Відкритим чи закритим.
Ми завжди грали з відкритим відбоєм.
Але одного разу це стало дуже важливо(дуже рідкий випадок). І я задав це питання на сайті видавництва dV GIOCHI.
Отримав відповідь(див. зображення). Переклад:
"Так. Відбій є відкритим.
Очевидно, коли в грі лишилась лиш купка гравців, ролі гравців можуть стати не такими вже й таємними, але гра все ще лишається цікавою."

Отже, відбій відкритий. Тобто, Туко і так бачить останню карту відбою.
дякуємо за розгорнуту відповідь!

Александра (30-11-2019 | 20:08)

чем отличается эта версия от Бэнг великолепная 8???
Это базовая игра, а великолепная восьмерка - дополнение к этой игре, которое не играется отдельно.

Владимир (15-01-2019 | 16:32)

Здравствуйте! Когда появится данный товар в продаже??
Добрый день. Ориентировочно в конце января-начале февраля.

Вячеслав (20-08-2018 | 16:02)

Есть вопрос по персонужу Сюзи Лафайет, и у нее волканик, т.е. стреляет неограниченно. Предположим, в фазе розыграша она осталась без карт. Берет из банка бенг, стреляет и снова без карт. Ей опять брать из колоды и так много раз или только 1 карту за розыграш может взять?
2. Берет ли она карту, если защитилась последней своей картой. "Мимо" например.
+ Очень интерестная и увлекательная игра для всей семьи!
- Не обнаружил.
1. Сюзи может брать только одну карту если у неё не осталось карт на руках. 2. Да, берет. Но только одну карту в свой ход.

Светлана (02-06-2018 | 23:25)

Туко может брать верхнюю карту из сброса, если захочет. Но может ли Туко посмотреть карту в сбросе перед тем как взять ее? И если она ему не нужна, то положить обратно и брать из основной колоды?
В правилах указано "Туко в фазе набора своего хода может взять первую карту либо из колоды, либо с верха сброса. Затем тянет вторую карту из колоды." К сожалению, подсмотреть карту нельзя)

Иван (05-02-2018 | 14:04)

Замечательная игра. Взяли и не пожалели. После этого уже купили все существующие дополнения, включая Бэнг-Самурай и деревянные планшеты с салуном.
+ Да всё в этой игре - плюсы
- Из минусов - разве что только то, что надо долго объяснять новеньким все нюансы. Но это не минус, а данность :-)
Добрый день, Иван. Спасибо за отзыв!

Сергей (18-12-2017 | 01:09)

Очень заинтересовался - особенно когда прочитал отзыв про семейную игру с маленькой дочкой и дедушкой!

Так можно ли играть втроем???
Добрый день, Сергей. Вртоем играть нельзя, самое оптимальное количество игроков 5-7 человек (это по нашему опыту)

Дарья (21-09-2017 | 18:49)

Отличная игра для компании,игра не наскучает ни капли,азарт,эмоции просто зашкаливают
+ Одни плюсы
- Нету
Дарья, нам тоже нравится эта игра!

Юля (18-02-2017 | 15:14)

Подскажите, будет ли Бенг на английском и когда?? Очень ждем!! Спасибо!
Добрый день, Юлия.
Бэнг на английском языке мы не ожидаем.
Можете написать в раздел нашего магазина "Игра под заказ" и мы сможем привезти её специально для вас.

Показати більше
Аксесуари
Доповнення

  6 відгуків Бенг! Чудова Вісімка

Bang! Dodge City

295 грн.очікується

3-8

8+

30-60
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  4 відгуки Бенг! На декілька карточок більше

Bang! A Fistful of Cards

125 грн.очікується

4-7

12+

20-40
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  1 Відгук Бенг! Шоу Дикого Заходу

Bang! Wild West Show

125 грн.очікується

4-7

12+

15-40
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   БЕНГ! Долина Тіней

BANG! The Valley of Shadows

125 грн.очікується

4-7

12+

30-40
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  2 відгуки Бенг! Золота лихоманка!

Bang! Gold Rush

295 грн.очікується

4-7

8+

20-40
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Бенг! Озброєний і небезпечний (RU)

BANG! Armed & Dangerous (RU)

295 грн.очікується

4-7

12+

20-40
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків
Схожі товари

  229 відгуків Гра Саботер

Saboteur

245 грн.очікується

3-10

8+

20-45
ТОП

  16 відгуків Бенг! Меч Самурая

Bang! Samurai Sword

395 грн.очікується

3-7

8+

20-40
Ру
Розпродаж
залишків

  9 відгуків Бенг! Дуель

Bang! The Duel

395 грн.очікується

2

12+

30-40
Ру
Розпродаж
залишків

  12 відгуків Тримайся Подалі

Stay Away

250 грн.очікується

4-12

12+

15-60
Ру
Розпродаж
залишків

  3 відгуки Шериф Ноттінгему (RU)

Sheriff of Nottingham (RU)

975 грн.очікується

3-5

13+

40-60
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Знахідка для Шпигуна

Spyfall

425 грн.

3-8

10+

15+
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00