Рік 850 Нашої Ери. Королівські архітектори намагаються вразити володаря, та підтвердити свій благородний статус, споруджуючи величні пам’ятки. Для будівництва потрібні матеріали та ресурси, а також різноманітні помічники. То були важкі часи, суперників ніщо не спиняло у прагненні перемогти та завадити успіху інших. Лише від вас залежить, чи прославитесь ви на все королівство як благочестивий підданий, чи добиватиметесь визнання за допомогою підступності та сумнівних операцій на чорному ринку.
Тип: стратегія, сімейна, середньовіччя Видавець: Garphill Games (Нова Зеландія) Час гри: 60-80 Кількість гравців: 1-5 Вік: 12+ Мова: англійська
Метою гри Architects of the West Kingdom є отримання найбільшої кількості переможних балів, які ви зможете здобути споруджуючи різноманітні будівлі та працюючи над створенням грандіозного Собору.
Основною механікою гри є розміщення робітників на різноманітних ділянках ігрового поля. На початку гри у кожного є аж 20 таких помічників та купа роботи для них. В грі реалізовано декілька надзвичайно цікавих механік, що виділяють її з-поміж подібних. Загалом, чим більше робітників ви посилаєте на певну роботу, тим кращий результат ви отримаєте. Проте, під час гри підступні опоненти можуть пожалітися місцевим, і тоді ваших робітників буде ув’язнено, тому слід зважувати всі ризики і направляючи велику кількість людей в одне місце для ефективного результату варто очікувати візиту недружніх гостей. Ще однією цікавою концепцією є трек Добропорядності, позиція на якому змінюватиметься впродовж гри залежно від тих чи інших ваших дій. Гравці, що займатимуть високу позицію на ньому, зможуть брати участь у спорудженні Собору та отримати додаткові переможні бали, однак, якщо ви досягнете соціального дна, то зможете купувати товари на чорному ринку за нижчими цінами, а також ваші моральні принципи дозволять вам уникати сплати податків, що покращить вам настрій та фінансове становище.
Гравці можуть посилати робітників для отримання ресурсів (камінь, деревина, срібло), обмінювати ці ресурси, наймати учнів та проектувати будівлі, підмовляти місцевих захопити робітників ваших опонентів, торгувати на чорному ринку, відправляти та визволяти помічників з тюрми, загрузнути у боргах та обкрадати платників податків, а також приймати участь у зведенні величного Собору.
Ця захоплива гра пропонує численні стратегії для досягнення перемоги, а завдяки різноманітним помічникам та будівлям кожна партія буде приносити нові позитивні враження. Внаслідок впровадження категорії Добропорядності та можливості захоплювати робітників у полон, а також іншим свіжим ідеям, ця гра принесла багато нового у жанр настолок із розміщенням робітників, а її прекрасне візуальне оформлення, якісні компоненти та оригінальні малюнки пізнаваного художника Mihajlo Dimitrievski роблять із Architects of the West Kingdom справжній шедевр стратегічних ігор, що буде до вподоби найвибагливішим гравцям.
Комплектація настільної гри «Architects of the West Kingdom»:
поле для гри
5 двосторонніх планшетів
40 карт підмайстрів
40 карт будівель
10 карт чорного ринку
22 карти боргів
11 карт винагороди
6 карт множення
10 маркерів гравців
100 міплів робочих
220 жетонів ресурсів
правила
Придбати настільну гру «Architects of the West Kingdom» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Продолжение отзыва: .....или если ставите третьего человечка в район тюрьмы, то можете и освободить своих, и сдать чужих, и еще оплатить свой долг. - от того, каким персонажем играется (планшет персонажа у каждого свой), зависит и тактика игры: не всегда выгодно строить собор, иногда лучше идти на черный рынок или повышать добродетель.
В целом, игра очень затягивает. У нас четыре опытных игрока играют партию за час.
Русский язык нужен только в правилах (распечатали себе), остальная игра – языконезависима. + все время меняется план игры, зависимо от того, какой достался персонаж можно контролировать набор очков другими игроками - игра от часа для опытных игроков надо следить за многими действиями других игроков сразу И за его продолжение ;-) Отличных вам партий!
Игра очень интересная, хотя без знающих людей сначала было сложно разобраться, как играть. Помог конечно же ютуб.
По сути правил: - чтобы походить, вам надо поставить человечка своего цвета на игровое поле (только одного, не ноль и не больше). От этого зависит, что вы сможете сделать (собрать ресурс, построить карту с руки, взять новую карту или помощника, поучаствовать в строительстве собора, своровать чужих человечков или выкупить своих и др.) - если в начале хода у вас нет своих человечков в запасе, придется потрать весь ход, чтобы забрать себе всего одного «своего» с поля. - чем больше ваших человечков на определенном участке, тем больше вы получите, поставив туда еще одного «своего»: если вы ставите третьего человечка на дерево, то получаете три дерева (за первого вы получали одно, за второго - два); ........ Спасибо за отзыв, Анастасия!
Василь (01-02-2021 | 22:50)
Чи планується локалізація на українській мові? якщо планується то коли?
Владислав (21-02-2020 | 09:31)Поки не планується
С огромным удовольствием купил бы и Архитекторов и Паладинов на украинском языке. Нет такого в планах?
Анастасия (29-01-2020 | 16:17)Мы подумаем, но в планах на этот год их нет.
Продолжение отзыва:
Анастасия (29-01-2020 | 16:14).....или если ставите третьего человечка в район тюрьмы, то можете и освободить своих, и сдать чужих, и еще оплатить свой долг.
- от того, каким персонажем играется (планшет персонажа у каждого свой), зависит и тактика игры: не всегда выгодно строить собор, иногда лучше идти на черный рынок или повышать добродетель.
В целом, игра очень затягивает. У нас четыре опытных игрока играют партию за час.
Русский язык нужен только в правилах (распечатали себе), остальная игра – языконезависима.
+ все время меняется план игры, зависимо от того, какой достался персонаж
можно контролировать набор очков другими игроками
- игра от часа для опытных игроков
надо следить за многими действиями других игроков сразу
И за его продолжение ;-) Отличных вам партий!
Игра очень интересная, хотя без знающих людей сначала было сложно разобраться, как играть. Помог конечно же ютуб.
Сергій (25-07-2019 | 10:11)По сути правил:
- чтобы походить, вам надо поставить человечка своего цвета на игровое поле (только одного, не ноль и не больше). От этого зависит, что вы сможете сделать (собрать ресурс, построить карту с руки, взять новую карту или помощника, поучаствовать в строительстве собора, своровать чужих человечков или выкупить своих и др.)
- если в начале хода у вас нет своих человечков в запасе, придется потрать весь ход, чтобы забрать себе всего одного «своего» с поля.
- чем больше ваших человечков на определенном участке, тем больше вы получите, поставив туда еще одного «своего»: если вы ставите третьего человечка на дерево, то получаете три дерева (за первого вы получали одно, за второго - два); ........
Спасибо за отзыв, Анастасия!
Добрий день! Чи очікується ця гра найближчим часом?
Доброго дня! Так, очікуємо на протязі 2х тижнів.