В шпионском мире очень важно не выдать свою информацию оппонентам. И если в игре Кодовые имена вы пытались не раскрыть своих агентов каким-то виртуальным соперникам, то Декодер предлагает вам расставить все точки над «I», сыграв в командную игру по лучшему шифрованию информации!Тип: для дружной компании, соревновательная
Издатель: Games 7 Days (Украина), IELLO (США)
Время игры: 15-45 мин
Кол-во игроков: 3-8
Возраст: 12+
Язык: украинский
Ознакомиться с правилами можно здесь.
Декодер или Decrypto – это настольная шпионская игра на ассоциации. Перед вам украинская версия этой великолепной настольной игры, в которой вам удастся не только весело провести время, то и немножко поскрипеть мозгами, чтобы догадаться, о чем же думают ваши соперники.


Готовим оборудование.
Перед началом партии игроки делятся на две команды и устраиваются перед четырьмя экранами допотопных мониторов. Вся эта махина должна изображать оборудование для перехвата и прослушки. Так что да, вы правильно поняли, придется не только отгадывать свои ассоциации, но и пытаться уловить все ответы ваших соперников.
Кроме ширмы с четырьмя кармашками каждая команда получает еще по четыре карточки со словами. Кстати, они тоже зашифрованы. Чтобы увидеть написанное на них слово, придется вставить карточку в слот ширмы и только тогда игрокам становится видно точное слово.
Каждый монитор шифровальной машины находится под определенным порядковым номером – от 1 до 4. Итак, вставив карточки в четыре «экрана» игроки присваивают каждому слову свое число.



Шифруем данные.
После этого одному игроку команды достаётся роль шифровальщика. В начале раунда он берет карточку с числовым кодом (карточки выполнены в виде старых компьютерных дискет) и пытается с помощью ассоциаций на открытые слова донести своей команде загаданный код. На все про все у игроков есть 30 секунд. Конечно, своей команде достаточно легко отгадать код, а вот команде оппонентов нужно хорошенько поскрипеть мозгами, записывая в своих блокнотах перехваченные данные.



По истечению 30 секунд игроки называют полученный код. Если команда оппонентов ответила правильно, то они получают жетон Перехвата. А команда шифровальщика провалила задание, им достается жетон Помех.
Игра заканчивается победой одной из команд, если у них окажется два жетона Перехвата или их оппоненты дважды неправильно ответят на свои же ассоциации.




Декодер – это отличный вариант быстрой и веселой игры на ассоциации. И если вам по душе шпионские игры, то советуем также обратить внимание на игру
Находка для шпиона.
Комплектация игры «Декодер (Decrypto) UA»:
- 1 песочные часы на 30 секунд
- 2 компьютера
- 110 карточек со словами (440 слов)
- 48 карт-кодов
- 4 жетона помех
- 4 жетона перехвата
- Блокнот
- Правила
Артур (13-11-2023 | 09:38)
Змагальницька гра на велику компанію. Кількість гравців трохи може зрізати динаміку, тому варто все ж грати з пісочним годинником. Чим більше гравців, тим більше шансів на вдале перехоплення. Звісно, іноді відчувається, що складність слів неоднакова, але це нюанс і не завжди правда. Дуже подобається дизайн гри, велетенська кількість слів, якість компонентів. Самі "шифрувальні столики" дуже привертають до себе увагу і сам шифр дуже прикольно виглядає, хоча насправді читається і без екранчиків. Попри швидкий перебіг, багато ігор поспіль не грається - для нас декодер це гра на відпочити між складнішими: швидкий сетап, стрімкий ігролад, прямолінійна механіка
Альона (01-09-2023 | 07:58)Окремо зауважу, що режим для трьох у мене більш ходовий, бо в ньому менше плутанини
+ Якість компонентів
Небанальна механіка, як на гру в асоціації на слова
- 3+ гравців
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо за цікаву думку про гру та корисний відгук про гру на компанію друзів, що хочуть поламати мізки та відпочити одночасно:)
Бажаємо Вам розгадати код суперника якнайшвидше!
Декілька місяців ми не могли налаштуватись на гру. Все здавалось, що не сподобається. І ось нарешті я змогла вмовити своїх співгравців. Спочатку показала гру - компоненти просто на найвищому рівні. Планшети команди - супер, вау, бімба. Екрани, які показують зашифровані слова зі спеціальних карточок, крутецькі. Пісочний годинник, жетони, карточки з кодами дуже хорошої якості. Розповіла правила, які є дуже простими і чіткими. Сіли і граємо. І це виявилось дуже круто. І складно. Складно з кожним наступним ходом підбирати асоціації. Складно не прохопитись ні словом, ні поглядом, щоб не підказати хоч щось. Але ж від того гра стає тільки цікавішою. І веселішою. Особливо, коли інша команда з великими очима дивиться на наші підказки і намагається хоч якось поєднати між собою все, що написано.
Євгеній (04-07-2022 | 11:18)+ +
- -
Доброго дня, Альоно!
Дуже приємно читати ваш позитивний та яскравий відгук на цю гру!
Це одна з найцікавіших ігор на асоціації, яка заставляє напружити мізки, але при цьому достатньо весела :)
Дякуємо за відгук та бажаємо відгадати код суперників!
Гра для компанії - просто супер. Особливо коли зібрались люди з 1-2 вищими освітами і забираєтсья таймер то взагалі неймовірний досвід. Ці подвійні, а часом і потрійні асоціації просто ух. Тільки швидко закінчились листочки для гри :( Якщо є посилання - киньте хтось
+ Непогано рухає сіру масу в черепі
Хороший варіант пограти щось після серйозних партій (Коса, Крила чи Виноробство), щоб розвантажитись.
Ідеально грати 3х3
- Не завжди з першого разу знаходиш "конекшн" з сокомандниками, але то діло практики
Краще грати з друзями, з новими людьми складніше створювати логічні зв'язки
Добрий день, Євгенію!:)
Дякуємо за Ваш коментар!:)
Ми раді, що гра Вам сподобалась і дозволяє розслабитись після серйозних партій ^_^
Також Вам на електронну адресу відправили листи гравців:)
Бажаємо Вам ще більше цікавих партій і мирного неба!:)