Настольная игра Путь лепестка (UA) / Hanamikoji (UA)

6    Видео
код: 7718
 В 17-м веке в Японии для женщины было отведено только 2 места в жизни: как хранительницы домашнего очага и место в доме разврата. Именно тогда возникла профессия гейши, хозяйки вечера, которая развлекала гостей-мужчин танцем, пением, проведением чайной церемонии, беседой и т.д. Присутствовать на вечере, где хозяйкой известная гейша и завладеть ее вниманием, было честью в то время. Посетите улицу гейш Ханамикоджи и завоюйте расположение большинства гейш!

Тип: карточная, семейная
Издатель: Geekach Games (Украина), EmperorS4 (Тайвань)
Кол-во игроков: 2 игрока
Время игры: ~ 15 минут
Возраст: от 10 лет
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами можно здесьХанамикоджи – карточная игра для двух игроков, где каждый из участников будет пытаться набрать больше карт с предметами, которые принадлежат определенной гейше, что подарит ее благосклонность. Цель игры – завоевать расположение 4 гейш или набрать 11 очков шарма.
 

 

Компактная игра для двоих


 В центр стола выкладываются по порядку все 7 карт гейш, каждая из которых имеет талант - пение, музыка, танцы, поэзия и т.д. На каждую карту гейши выкладывается по маркеру благосклонности. Карты предметов перетасовываются. Игроки получают по 4 жетона действий, и игра начинается.

Саму игру можно разделить на 4 фазы:

  • фаза раздачи карт
  • фаза действия
  • фаза подсчета очков
  • фаза обновления

 В первой фазе игрок, не глядя, удаляет 1 карту, которая в данном раунде использоваться не будет. В следующем раунде она возвращается в колоду. Из остальных нужно раздать по 6 карт предметов каждому из участников.

Во второй фазе в игру вступают жетоны действий. Игроки должны выполнить все 4 действия поочередно, перед каждой беря из колоды по 1 карте. Поочередно – значит, что, выполнив одно действие и взяв карту, игрок передает право хода другому участнику, и так все 4 раза.

В третьей фазе игроки сравнивают, чьих карт предметов больше у каждой из гейш. Победитель получает жетон благосклонности гейши и 2 очка шарма.

Если ни один из игроков в фазе подсчета очков не выполнил условие победы, начинается четвертая фаза, где все карты предметов перемешиваются, карты действий переворачиваются и начинается новый раунд.

Количество раундов в игре не определено, игра будет продолжаться столько, сколько нужно будет для выполнения условий победы. Однако вряд ли раундов потребуется больше трех.


Ханамикоджи – именно та игра, которая за простыми правилами прячет глубокий и увлекательный геймплей. Невероятной красоты арт на картах и огромная реиграбельность заставят вас возвращаться к игре снова и снова.

Комплектация настольной игры «Путь Лепестка (Ханамікоджі) (UA)»:

  • 7 карт гейш
  • 21 карта предметов
  • 8 жетонов действий
  • 7 маркеров благосклонности
  • правила
Добавить отзыв

Сергій (25-01-2024 | 19:36)

Гра виправдала всі очікування, симпатичний арт і дуже приємна механіка, спочатку вона здається дуже простою, але потім розумієш у чому хитрість) Але оскільки граємо в неї нечасто, віддаючи переваги настільки для компанії, то кожна партія приносить море позитивних емоцій. Загалом, мастхев для любителів дуельних ігор або для тих, хто просто як і ми не може пройти повз улюблену тематику)
+ Легкі правила
Атмосферна
Класні арти
Гарна механіка
Доброго дня, Сергію!
Це дійсно чудова дуелька, в яку хочеться перегравати десятки партій одна за одною, аби віднайти переможну стратегію:)
Дякуємо за відгук та бажаємо цікавих та швидких партій!

Олександр (17-12-2023 | 15:45)


Гарний абстракт з рідкісною механікаю I split, you choose. Грається незвично, схоже, що твій суперник більше впливає на твої карти, а ти - на його. Раунд займає всього 4 дії кожного гравця, які розігрують всі карти (крім однієї, яка прибирається в коробку на початку). Дуже важлива послідовність розіграшу дій, щоб в кінці не залишитися з невигідною для себе опцією/картами.

Зазвичай я люблю порахувати (намагаюся) оптимальну послідовність ходів, а в Ханамікоджі це настільки по-іншому, що мозку треба перелаштовуватись. У тебе тільки дві прямі дії - зберегти 1 карту і скинути 2 карти. Інші дії дають вибір супернику, що він забере собі, а що залишить тобі. Якщо на початку зберегти карту і скинути щось, то в кінці ти будеш вимушений давати супернику вибір з карт, які залишились. Якщо ж навпаки - спочатку дати вибір супернику, - то в кінці доведеться зберігати/скидати те, що лишилось. Коротше - головоломательно))

Тільки хотілося б більше варіативності, наприклад, декілька варіантів дії гравців.
+ Нестандартний ігровий процес
Має гарний вигляд на столі
- Органайзер в коробці гарний, але незручний
Займає немало місця на столі
Доброго дня, Олександре!
Так, не дарма саме цю гру номінували на кращу дуельну гру року й вона отримала кращу гру Тайваню)
Бажаємо вам вдалих подарунків на руці)

Артем (09-11-2023 | 21:45)

Доволі цікава гра, проте не найкраща реалізація. Такий собі швидкий "Riftforce" на мінімалках.
Простий і вишуканий абстракт з неабиякою глибиною, грається швидко, легко пояснюється. Після кількох партій складно сказати який тут баланс стратегії/рандому, відчувається забагато перемінних щоб все утримати в голові, може з досвідом розкриється. Місця на столі потребує майже як 7 Чудес: Дуель. Тема “аби було”, ігролад не доповнює ніяк. Ну і реіграбельності тут майже немає, єдине що змінюється це стартова рука. А так гейші ті самі, карти та можливі дії теж.
Одним словом, не взірець ігрового дизайну, але дуже гарна гра, всім з ким вдалося пограти сподобалася. 7/10
- - Картки хотілося б трохи щільніші – відчуваються аж надто тонкими порівняно з тим же Level 10, враховуючи динаміку гри протектори просто необхідні.
- Коробка невиправдано велика, органайзер це просто знущання в плані зручності і як на зло з красивою поліграфією, тому і викинути шкода(
Доброго дня, Артеме!
Дякуємо вам за ваш міні огляд на цю чудову та мінімалістичну гру, яка номінувалась на Кращу гру для двох Світу та взяла гранпрі в Тайвані)
Ми особисто в захваті від того факту, що ти більшу частину гри даєш перший вибір своєму опоненту!
Бажаємо вам гарних ігор і щоб ця гра розкрилась у всій своїй красі)

Володимир (24-09-2023 | 12:54)

Дуже цікава гра. Всього чотири дії але ж яка кількість варіантів! В цій грі знайдеться місце і для стратегії і для блефу.
+ 1. Швидкість.
2. Легкі правила
- Немає
Доброго дня, Володимире!
Щиро дякуємо за такий гарний відгук!
Бажаємо вам гарних опонентів)

Єгор (14-09-2023 | 13:49)

«Ханамікоджі» - перлина серед жанру дуельних настільних ігор. Можна сміливо сказати, що ця гра є однією з найкращих ігор в своєму жанрі, адже за такою маленькою коробочкою ховається неабиякий ігровий процес, що поєднується з нінащо не схожими ігровими механіками та ідеями в цілому. Дійсно унікальна, універсальна, надзвичайно елегантна та красива настільна гра, яка займає особливе місце в моєму серці. Гра чимось нагадує шахи, але, як на мене, більш привабливі та захоплюючі. У цій грі неможливо прораховувати все до самого кінця і як раз цей момент несподіванки робить її такою чудовою. Дуже сподобалась ідея, що спочатку суперник вибирає карту, а всі інші карти залишаються тобі – це те що додає цій грі глибини та робить її унікальною.
+ Прості правила
Компактна
Динамічна
Унікальні ігрові механіки
Елегантна та красива
Глибокий ігровий процес
Наявність декількох шляхів для здобуття перемоги.
- Не знайшов, адже гра просто дивовижна)
Доброго дня, Єгоре!
Ханамікоджі - це саме та гра, в яку хочеться грати 20 разів підряд та розкусити секрет, як можна одразу виграти.
Але ми так і не змогли дізнатися, бо через просту, але дуже глибоку механіку, кожна партія є унікальною:)
Дякуємо за відгук та бажаємо здобути прихильність усіх гейш!

Вікторія (11-08-2023 | 08:48)

Гра дуже цікава і прикольна, як і сказав консультант в магазині і дійсно треба продумувати стратегію. Легкі і зрозумілі правила.
+ - легко навчитися грати
- красивий дизайн карт і фішок
- цікавий процес гри
- - не знайшли
Доброго дня, Вікторіє!
Ми дуже раді, що вам сподобалася ця чудова гра!
Бажаємо вам незабутніх партій!

405грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись