Последние отзывы(21-04-2021 | 16:05)
Сергей
10 мідних
8 срібних
6 золотих
+ Кращої якості ще не бачив.+ Важкі, великі.Справжні )))
Доброго дня, Сергію! Дякуємо що помітили помилку на сайті, дійсно, кількість монет меньша, ви вказали її вірно. Помилка буде оперативно виправлена, а вам у вдячність ми відправили бонус на пошту, не забудьте подивитися:) Бажаємо вам гарного вечора, і перемог як у житті, так і у іграх!
(21-04-2021 | 13:50)
Даниил
К сожалению, не могу рекомендовать этот органайзер, т.к. в него не помещается даже игра без допов. Если с допами, то карты с описанием сил пришельцев нужно хранить вне коробки. В описании органайзера это нигде не указано и это вводит в заблуждение.
+ - после сборки плотно сидит, не распадается
- - липкие края. Пришлось дополнительно обрабатывать спиртом, чтобы избавиться от липкости и запаха и на это тратится около часа- игра без допов не вмещается в этот органайзер. По словам самих Tower Rex, в коробку помещается около 40 штук больших карт с описанием сил пришельцев. Остальные нужно хранить в коробке из под допа. Если положить все из базовой игры, то крышка где-то на 1см не закрывается.
Доброго дня, Даниле! Нам шкода що ваші очікування від органайзера не виправдалися. Будь ласка, перейдіть по посиланню і напишіть заяву на брак, ми зв'яжемось з вами і вирішимо це питання у найближчий час! Дякуємо за звернення, бажаємо вам гарного вечора!
(21-04-2021 | 11:04)
Алла
Поскорее бы ее локализировали
Доброго дня, Алла! Чекаємо разом із вами:) Гарного вам дня!
(20-04-2021 | 22:45)
Eduard
Органайзер классный. Перед отправкой мне позвонили и спросили, русское у меня издание или английское. Здорово, подумал я, ведь у меня русское, а англоязычная версия меньше по размерам. Русское - сказал я и прислали для английской версии)
Доброго дня, Едуарде! Нам щкода що виникло таке непорозуміння, пропонуємо вам заповнити заяву на брак , додавши фото браку, і по можливості чека, і на у найближчий час ми вирішимо це питання:) Гарного вам дня!
(20-04-2021 | 18:22)
Никита
Здравствуйте, когда будет данный товар в наличии?
Доброго дня! На данний момент гру не очікуємо, скінчився тираж. Ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" щоб не пропустити появу гри у продажу.
(20-04-2021 | 12:33)
Дмитрий
В данной коробке издательства Renegade Games есть известная проблема https://boardgamegeek.com/image/2874804/north-sea-runesaga
Одинаковые рубашки на картах Shipwrights, это не ломает игру, но так быть не должно.
Для своей копии я напечатаю разные рубашки отдельно и вложу в протекторы.
- Издательство Renegade Games накосячило с рубашками карт для первой игры.
Доброго дня, Дмитре! Дякуємо за ваш відгуук, у найближчий час ми додамо цю інформацію на сайт! Бажаємо вам гарного дня, і епічних перемог, у житті та на столі:)
(20-04-2021 | 00:06)
Vladyslav
Отличная и недорогая замена всяким самодельным приблудам для сохранения игр в закрытом положении.
Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за ваш відгук, ми раді що ви задоволені фіксаторами:) Бажаємо вам гарного дня!
(19-04-2021 | 14:53)
Микола
Залишав несхвальний відгук ще 26.02!!!
З тих пір нічого не змнилось ... у мене валяєтсья непридатна купа деревини за майже 1000 грн, яка не дозволяє зберігати Марс+всі доповнення.
ТауерРекс звязувався, питав якаі ще недоліки ... але нічого не зроблено.
В органайзері, окрім описаних 26.02, знайшов додаткові промахи:
- органайзер не досить чітко співпадає із розміром коробки, (коробочка де для елементів «колонії» дуже очевидно розпирає коробку «Марсу»);
- склалось враження, що коли проектували коробку забули про існування доповнення «Елізій», бо коли карту «Елізію» вкладаєш поверх карти «Марсу», коробка не зачиняється на 1,5 см. Хоча візуально місця б мало вистачити (якщо перепроектувати)
- окремо скажу, що абсолютно не враховано варіант, якщо ви давно замінили базові планшети гравців на планшети FryxGames - вони не влазять(((
+ ніяких /на всяк випадок додаю фото, як карти в протекторах 50 мм не влізли в органайзер
- "брухт" і 1000 грн. на вітер
Доброго дня, Миколо! Нам шкода що купівля органайзера викликала у вас негативні емоції, давайте розберемо ваш відгук: 1. Дійсно, компанія Tower Rex з вами зв'язувалася з вами, і пропонувала вам кардхолдер у подарунок за незручності, проте не отримали від вас відповіді, і не змогли дізнатися ваші контактні данні для відправки. 2. На даний момент органайзер знаходиться у процесі редизайну, на данний момент є такі зміни: 1) У коробках гравців більше місця, для того щоб токени "Кризи" так і кубики гравців вміщувалися у них. 2) Місце для мегакредитів було урізане, щоб зробити окремий відділ для токенів нагород. 3)Кардхолдер був збільшений, аби гарантовано помістилися карти, з розрахунку на протектори не більше 55-60 мікрон. 3. Також, з приводу питань з вашої сторони що до: 1) Висота органайзера і елементів у ньому майже досягає висоти коробки, як результат - карта з доповнення "Еллада і Елізій" піднімає кришку коробки на 1.5 см, за рахунок чого дозволяє зберігати у собі усі доповнення разом із базовою грою, проте ви можете зберігати карту окремо, тоді коробка буде закрита ідеально. 2) Планшети для гри є у самому органайзері, спеціально під оригінальні картонні планшети, оскільки органайзер розрахований на базову гру і доповнення, без урахування додаткових аксесуарів, навіть офіціальних, проте якщо зберігати один вид планшетів, дерев'яні з органайзера чи додаткові від FryxGames, вони знайдуть собі місце у коробці. 3) Органайзер тестувався у коробках локалізації від Lavka Games і Kilogames, а також у оригінальній коробці третього видання гри ( розмір у всіх однаковий - 297х297х71 мм) У всіх версіях органайзер не виклакав дефекти у коробці і сидів рівно, не ростягуючи коробку. У данній ситуації можемо запропонувати вам редизайн версію і обіцяний раніше кардхорлдер, або компенсацію, як вам буде зручніше:) Дякуємо за ваше звернення, і чекаємо від вас відповіді, у нашому телеграмі(у лівому нижньому кутку на сайті) або на пошту info@igromag.ua,Гарного вам дня!
(19-04-2021 | 09:29)
Серге
Игра, очень хорошая, особенно если фанаты собирать тетрисоподобные фигурки (Правила очень простые). Нету дополнительных карточек с заданиемями которые будут затягивать игру.
+ Быстрая игра. С простой механикой и правилами.
- Очень плохое качество. Компоненты не прорезаны, сделано из дешевого картонка который расслаиваеться. Новая игра на старте превращаеться в потасканную (то там порветься то там, при выдавливании).
Доброго дня, Сергію! Дякуємо вам за детальний відгук, раді що гра вам до вподоби! Бажаємо вам багато яскравих партій, і епічних перемог :)
(18-04-2021 | 15:59)
Артур
Здравствуйте!
Покупкой данной игры очень доволен. Пока сыграл одну партию с другом, которому тоже очень понравилось, и несколько партий соло, чтобы выучить карты и правила для себя более детально. Хотя тут вроде нет соло режима, но его всегда можно придумать. Например набрать 10 победных очков за 5 раундов). + Это дало мне понять, что надо задать пару вопросов. Они правда скорее уточняющие правильно ли я разобрался и будут во втором посте, так как в один не влазит)
А пока ещё ссылка на распаковку игры
https://youtu.be/MTY_feEvsPM
Спасибо магазину Игромаг!
+ - Увлекательная, стратегическая- Красивый арт- Высокая реиграбельность- Удобный органайзер, в котором изначально заложено место под дополнения.
- - не обнаружил.
Доброго дня, Артуре! Дякуємо вам за детальний відгук, буде цікаво побачити як ви граєте у імпровізований соло режим :) Мы вдячні вам за ваш відео-огляд гри, і сподіваємось що вн допоможе багатьом людям побачити наскільки це цікава і різноманітна настолочка :) Бажаємо вам гарного настрою і яскравих ігрових партій!
(17-04-2021 | 22:29)
Віктор
Гарний і зручний органайзер для манчкіна, якщо в вас не подарункова версія манчкіра і декілька доповнен,ь саме воно!
Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за ваш відгук, мы раді що ви задоволені вашим новим органайзером:) Бажаємо вам цікавих партій і епічних перемог!
(17-04-2021 | 21:43)
Кирилл
Здравствуйте подскажите пожалуйста а еще будет игра в наличие?
Доброго дня, Кирило! На даний момент очікуємо новий тираж, точної інформації зараз немає, рекомендуємо натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" щоб не пропустити появу гри на полицях :) Дякуємо за ваше звернення, і бажаємо гарного настрою!
(16-04-2021 | 17:50)
Анастасія
Підкажіть, чи очікується поставка?
Доброго дня, Анастасіє! Очікуємо протягом місяця, рекомендуємо натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" аби не пропустити початок продажів нової партії:) Бажаю вам гарного дня, і запеклих партій у боротьбі за Фабрику!
(16-04-2021 | 15:37)
Роман
все супер! В органайзер (без башти) помістилися разом з іншими токенами
Доброго дня, Романе! Дякуємо за щирий відгук, бажаємо вам зібрати найкращих пташок у своєму заповіднику:)
(16-04-2021 | 15:36)
Роман
Приємні на дотик, по якості схожі з рибками з Острова Котів. В органайзері для всіх знайшлося місце
Доброго дня, Романе! Раді чути що ви задоволені токенами, сподіваємось що вони стануть чудовим доповненням до ваших ігрових партій!
(16-04-2021 | 15:34)
Роман
Непоганий спосіб зберігати Манчкін коли його стає багато
+ економить багато місця зберігаючи оригінальний стиль гриприкольна задумка з місцем для колодполе для підрахунку рівнів на корбці
- фігурки погано тримаються у підставках - клей допомагаєверхня кришка вигнута...не фіксується в своїх пазах...
Доброго дня, Романе! Дякуємо за ваш відгук, раді чути що органайзер вам допомагає:)
(16-04-2021 | 15:29)
Роман
все супер! Якісний матеріал, та ідеально підходить до коробки
+ там є котики)легко збираєтьсязручно готуватися до гри
- знову забув їх пошукати...
Доброго дня, Романе! Дякуємо за ваш відгук, ми раді що ви задоволені!
(16-04-2021 | 02:15)
Дмитро
А доповнення Алхіміки (2020) з'явиться в комплекті на передзамовлення (можливо окремою пропозицією)?
Доброго дня, Дмитре! На даний момент планів що до локалізації немає, очікуйте анонсів, слідкуйте за новинами на нашому сайті та у соцмережах! ДЯкуємо за ваше звернення, і бажаємо вам стати найбагатшою персоною Кведлинбургу, і не важливо як саме:)
(15-04-2021 | 22:32)
Vladyslav
Отличный мини-органайзер для катана. Заказал такой органайзер, а пришло целых два, в заводской упаковке. То ли изготовитель что-то перепутал, то ли оставался какой-то запас, но так или иначе, у меня теперь два органайзера ресурсов, которые могу использовать для карт дополнений.
Доброго дня, Владиславе! Компанія Tower Rex відома своєю якістю, оперативністю, а також вмінням приємно дивувати:)
(15-04-2021 | 21:43)
Артур
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, есть шанс, что эта игра ещё появится?
Доброго дня, Олексію! Наразі ми не очікуємо цю гру, ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" аби не пропустити її появу у магазині. Дякуємо за ваше звернення, гарного вечора!
(15-04-2021 | 20:53)
Алексей
Добрый день.
Подскажите когда игра появиться в наличии?
Доброго дня, Олексію! Наразі ми не очікуємо цю гру, ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" аби не пропустити її появу у магазині. Дякуємо за ваше звернення, гарного вечора!
(15-04-2021 | 05:00)
Lee
Не знаю как игра, но взял металлические монеты, использую их для игр где события в 17-19 веке. Великолепная штука. Рекомендую.
+ Нет недостатков, одни достоинства. )))
Доброго дня, Лі! Дякуємо за ваш відгук!
(14-04-2021 | 19:39)
Татьяна
Игра очень интересная и быстро понимаешь правила. Но для нас с мужем недостатком стало то, продукты закрываются уголками карт, когда их складываешь веером. Это очень не удобно, потому что приходится постоянно раскрывать их, они не помещаются в руки и замедляется процесс игры. Еще не удобна сама площадка для фишек - мы постоянно путались, в какую сторону перемещать кубик. Если бы это донести до производителям, чтобы он изменил дизайн для удобства, было бы очень круто!!!
+ Классная игра, веселая, динамичная
- не продуманный дизайн карточек и поля для фишек
Доброго дня, Тетьяно! Дякуємо вам за детальний відгук! Ваші зауваження спробуємо передати до виробника:) Гарного вам дня!
(14-04-2021 | 12:48)
Игорь
Доброго дня! А коли очікується в наявності ця гра?
Доброго дня, Ігоре! Гра обов'язково з'явиться у наявності, орієнтовно у межах декількох місяців, рекомендуємо натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" аби не пропустити надходження Котиків на полиці:) Дякуємо за ваше звернення, і бажаємо вам гарного дня!
(14-04-2021 | 11:09)
Екатерина
Фото брака:
+ Классный внешний вид
- Брак
Дякуємо за додані фото! Як ви можете побачити, візуально вони аналогічні фото на сторінці башти на сайті, це оригінальний дизайн, спеціально задуманий для візуальних асоціацій зі справжньою шпаківнею:)
(14-04-2021 | 11:08)
Екатерина
Сама по себе башня очень прикольная, но у ней есть брак (смотрите фото). Как я заметила на фото, ниже, брак ни у одной меня.
Доброго дня, Катерино! Дякуємо за ваш відгук! Нам шкода що дизайн башти викликав у вас дискомфорт, оскільки візуальні моменти які були сприйняті вами як брак на справді зроблені спеціально, для еффекту справжньої шпаківні, зробленої турботливими людьми із підручних матеріалів:)
(13-04-2021 | 21:52)
Максим
Эххх. Жаль что ее негде нет(
Доброго дня, Максиме! Так, у гри закінчився тираж, ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" аби не пропустити появу гри на полицях. Дякуємо за ваше звернення, і бажаємо епічних перемог у улюблених іграх!
(13-04-2021 | 17:07)
Олена
Чи є в наявності гра англійською мовою?
Доброго дня, Олено! На даний момент немає у наявності, ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" щоб не пропустити появу гри:) Дякуємо за звернення та бажаємо вам гарного дня!
(13-04-2021 | 10:06)
Габріелла
Добрий день! Коли орієнтовно очікується гра в наявності? Грала з друзями, було весело, тепер хочеться і в себе дома мати цю гру. :)
Доброго дня, Габріелла! На даний момент не очікуємо, закінчився тираж у постачальника. Ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" щоб не пропустити появу гри на полицях. Гарного вам дня, і захоплюючих партій!
(13-04-2021 | 09:36)
Temirlan
Хотел узнать цену и доставку в Казахстан
Доброго дня, Темірлане! Орієнтовна вартість доставки 1083 гривні, розрахована у калькуляторі Укрпошти. Вартість гри підказати не можемо, оскільки її не має у продажу. Гарного вам дня!
(13-04-2021 | 07:53)
Катерина
Підкажіть будь ласка, коли планується бути тираж крил? Дуже хочу купити українську версію
Доброго дня, Катерино! Орієнтовно очікуємо у травні-червні, більш точно на даний момент сказати не можемо. Бажаємо вам гарного дня, і захоплюючих партій у улюблені настолоки!
(12-04-2021 | 20:23)
Дмитрий
Добрый день. Скажите, будут ли в наличии дополнения?
Доброго дня, Дмитро! На даний момент не очікуємо, слідкуйте за нашими новинами у соцмережах аби не пропустити анонс! гарного вам дня!
(12-04-2021 | 15:38)
Наталя
А детали от игрьі можно купить/заказать?
У нас один мьішонок потерялся.
Доброго дня, Наталіє! На жаль у продажу елементів до ігор у нас немає, ви можете відсканувати потрібний вам елемент, розпечатати і наклеїти його на твердий картон потрібної форми, великої різниці з оригіналом не буде. Гарного вам дня!
(12-04-2021 | 15:37)
Наталя
Классная и очень приятная игра.
И в 5 лет и в 15 лет играют.
+ Компактная, качественная, мильіе мьішата.
Доброго дня, Наталіє! Дякуємо за теплий відгук, бажаємо вам веселих партій:)
(11-04-2021 | 17:14)
Роман
Вітаю! А вони у органайзер помістяться разом з іншими деревяними токенами корму? і коли їх очікувати?
Доброго дня, Романе! Підкажіть будь ласка, у вас вже є органайзер, і якщо так, чи є в ньому дайставер(башта для кидання кубиків з дерева) ?
(11-04-2021 | 16:18)
Артур
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, планируется ли локализация дополнения - Res Arcana: Lux et Tenebrae
Доброго дня, Артуре! На даний момент інформації немає, слідкуйте за подіями у наших соцмережах, і чекайте анонсів:)
(10-04-2021 | 22:46)
Александр
Подскажите когда ожидать ? Заранее спасибо.
Доброго дня, Олександре! Надходження гри очікується ближче до осені, але скориставшись функцією "Повідомте коли з'явиться" Ви не пропустити її наявність :) Дякуємо за звернення!
(10-04-2021 | 20:49)
Глеб
Добрый день. Подскажите планируете привезти это и другие дополнения?
Доброго дня, Глібе! на даний момент не плануємо, ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з`явиться" щоб не пропустити її надходження. Гарного дня, і веселих партій!
(10-04-2021 | 16:25)
Богдан
Добрый день, есть какие-либо новости от издателя?)
Доброго дня, Богдане! На даний момент актуальної інформації немає, рекомендуємо натиснути кнопочку "повідомити, коли з`явиться у наявности". Гарного вам дня!
(10-04-2021 | 10:26)
Дмитрий
Просто фантастично красива й цікава гра! Хоч й ігровий процес здається доволі простим - насправді під час партій дуже сильно вирішує вміння правильно зіставити комбінації карт, котрі при певних обставинах принесуть більше всього переможних балів. Чудово заходить як для дуелі, так й на невеличку компанію. Ну а графічне оформлення це просто кайф для очей. Рекомендую!
P.S. Гра ще більш розкриває свій потенціал, якщо додати доповнення!
P.P.S. Хоч й протекторів на розмір карт поки що не існує (нестандартний розмір), але у якості захисної міри рекомендую покрити карти матовою плівкою-самоклейкою. Карти тоді цупкіші, не забруднюються та й без того шикарні арти набувають контрасту.
+ + цікавий ігровий процес, котрий затягує й дає можливість випробувати велику кількість комбінацій в залежності від набору карт на руці+ просто шикарне художне оформлення карт. Перші (та й наступні) партії декілька секунд точно піде на любування деталями малюнків ;-)+ відносно прості правила, шлях же до перемоги залежить виключно вже від гравців (ну й трошки рандому, не буду кривити душею)
- Не знайдено =)
Доброго дня, Дмитре! Дякуємо за детальний відгук, дуже оригінальне рішення з плівкою, дякуємо за ідею:) Гарного вам дня, і цікавих партій:)
Показать ещеКлубМой заказДисконтная программаБлогФорумИгры ОПТОМПоставщикамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтактыАктивация карты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 ⏲ Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00