Последние отзывы(18-05-2022 | 15:21)
serhiy
доброго дня. чим саме це видання буде відрізнятися від першої редакції? бо ціна різниться суттєво - стару польську локалізацію можна придбати щонайменше удвічі дешевше за акційну ціну (до 140 злотих) не кажучи вже про звичайну вартість і можливе здорожчання на час поставки.
Доброго дня, Сегрію! Змін досить багать, починаючи з повністю оновленого дизайну і арту гри, закінчуючи чисельними покращеннями і модулями, від досить іменитих геймдизайнерів та авторів. Докладніше ви можете подивитись на сторінку гри на Кікстартері - https://www.kickstarter.com/projects/boardanddice/la-granja-deluxe-master-set, адже гра у такому вигляді і комплектації ніколи не буде продаватись у регулярному роздрібі та опті, а в магазинах може з'явитись лише дуже обмежена кількість копій гри, які будуть придбані виключно на кікстартер кампанії та у компанії видавця. Отже є гарний шанс здобути в свою колекцію досить крутяцьку і колекційно-лімітовану гру ;)
(16-05-2022 | 23:45)
Lee
Монеты несомненно стоящие, но номинала 5 всего 3 шт. Очень мало, нужно брать несколько наборов. Как-то не сбалансировано.
Доброго дня, Lee! Погоджуємося з вами, що для певних настільних ігор, де використовується багато монет, кількість буде дещо замала, а от для деяких, на кшталт 7 Чудес: Дуель, чи Загублені руїни Арнаку вони підійдуть ідеально! Якість дійсно вищого гатунку! А у настільних рольових іграх їх легко можна використати у мандрах світами, що мають високу цінність дорогоцінних металів, де за 1 золоту монету можна отримати вельми заможне життя протягом досить тривалого часу ;) Бажаємо вам незабутніх партій!
(16-05-2022 | 23:39)
Lee
Мне показалось, что игра очень похожа на "Кубу".
Внешне очень красива. Видимо спокойная и успокаивает нервы.
Сыграл бы с удовольствием, но брать в коллекцию колеблюсь.
Доброго дня, Lee! Ви маєте рацію, ця гра дійсно дещо нагадує чудову "Кубу"! Команда Ігромага з нетерпінням чекає на власні коробочки La Granja: Deluxe Master Set, щоб поринути в життя на огорнутій ласкавим сонцем Майорці і отримати естетичне задоволення від механік гри, поєднаними з ексклюзивними делюкс компонентами кікстартер версії, потішивши свого "колекційного" Дракона ;) Приєднуйтесь до нас, і вирушаймо на іспанську Майорку!
(16-05-2022 | 22:14)
Андрій
Доброго дня. У вас є d12 кубики з нумерацією 0-3?
Добрий день, Андрію! Наразі усі куби D12 наявні лише у складі комплектів і починаються з одиниці :) Бажаємо мирного неба над головою та вдачі кожного кидка!
(16-05-2022 | 09:55)
Олекса
Чудова версія Dobble у сеттінгу Гаррі Поттера. Рекомендую усім фанатам ГП.
- - на одній зі сторінок інструкції є приклади зображень. І назви багатьох зображень некоректні - вони з російського перекладу ГП. Це ніяк не впливає на гру (самі картки без тексту), але трохи неочікувано побачити таке в локалізації від Ігромагу :) Якщо буде колись перевидання - вартує виправити.
Добрий день, Олексо! дякуємо за Ваш коментар з яким ми погоджуємось на 105%. Це видання чудово стилізоване, що занурює в атмосфери магії поза Гоґвортсу :) Бажаємо мирного неба над головою та магії у кожній митті життя!
(14-05-2022 | 17:37)
Андрей
Когда будут в наличии?
Добрий день, Андрію! Наразі, ми не маємо відповіді на ваше запитання, наша команда робить усе можливо, щоб забезпечити різноманіття ігор на полицях та розвиток настільного ринку, навіть в умовах війни. У будь-якому випадку, як тільки ми матимемо новини, ми обов'язково по- секрету усьому світові про них розкажемо, особливо для гостів нашого магазину :) Бажаємо мирного неба над головою!
(13-05-2022 | 14:47)
Антон
Здравствуйте, известно ли когда и по какой цене ожидается это дополнение?
Добрий день, Іване! Наразі, ми не маємо відповіді на ваше запитання, наша команда робить усе можливо, щоб забезпечити різноманіття ігор на полицях та розвиток настільного ринку, навіть в умовах війни. У будь-якому випадку, як тільки ми матимемо новини, ми обов'язково по- секрету усьому світові про них розкажемо, особливо для гостів нашого магазину :) Бажаємо мирного неба над головою!
(12-05-2022 | 23:05)
Александр
Доброго дня. Є якась інформація? Гікач вже планує розсилку на наступному тижні.
Доброго дня, Олександре! Очікуємо побачити цю епічну гру на наших поличках вже цього місяця! Слідкуйте за новинами на сайті та в соцмережах! Бажаємо вам максимально продуктивно провести час в очікуванні на Marvel United за іншими шикарними настілками ;)
(12-05-2022 | 22:48)
Валентин
Когда будет в наличии
Доброго дня, Валентине! Очікуємо на нову поставку цієї гри ближче до кінця місяця. Бажаємо вам чудового настрою, мирного неба і відмінних партій! ;)
(12-05-2022 | 18:06)
Анастасія
Підкажіть, які протектори підходять до карт цієї гри?
Доброго дня, Анастасіє! На жаль карти мають дуже специфічний розмір, а отже не сумісні з класичними розмірами протекторів, що представлені на нашому сайті. Бажаємо вам захоплюючих і неймовірно веселих партій!
(12-05-2022 | 11:09)
Карина
Здравствуйте.
Хочу поблагодарить вас за замечательную игру «Дженга» и поделиться своими впечатлениями. Несколько лет назад наши друзья подарили нам эту игру. И мы убедились, что совместные игры объединяют и укрепляют дружбу. Также это возможность весело провести время. Поэтому мне легче следовать совету из мудрой книги Библии: «Будьте гостеприимными друг к другу». Теперь мы более разнообразно и интересно проводим свободные вечера.
К тому же, заметили, что «Дженга» помогает развивать мелкую моторику, логику, усидчивость и внимательность. Она помогает отвлечься от гаджетов и негативных мыслей.
Спасибо вам за такую простую, но увлекательную игру.
+ ПростаяБольшое количество игроковНеограниченная возрастная категория
Добрий день, Карино! Дякуємо за Ваш розгорнутий відгук :) Настільні ігри дійсно чудовий спосіб провести час разом, створити спільні спогади та прожити багато позитиву разом :) Бажаємо Вам мирного неба над головою!
(11-05-2022 | 09:43)
Анастасія
Доброго дня, чи планується поставка даної гри?
Доброго дня, Анастасіє! Гра є в наявності і ви можете в один клік замовити її у нас на сайті, чи завітати в наш затишний магазин у Києві на вул. Івана Франка 12 ;) Бажаємо вам гарного дня і лише перемог у тераформуванні Червоної планети!
(10-05-2022 | 22:53)
Влад
Скиньте правила
Добрий день, Владе! Дякуємо за звернення, проте усі правила були лише у коробочках, тому не можемо їх поширити, на жаль. Бажаємо мирного неба над головою та затишного травня :)
(10-05-2022 | 11:14)
Сергей
добрый день, когда планируется поступление?
Добрий день, Сергію! Наразі, ми не маємо відповіді на ваше запитання, наша команда робить усе можливо, щоб забезпечити різноманіття ігор на полицях та розвиток настільного ринку, навіть в умовах війни. У будь-якому випадку, як тільки ми матимемо новини, ми обов'язково по- секрету усьому світові про них розкажемо, особливо для гостів нашого магазину :) Бажаємо мирного неба над головою!
(08-05-2022 | 21:40)
Oleksandr
Доброго дня. У локалізації від Ігромаг будуть кікстартерні бонуси?
Добрий день, Олександре! Наша локалізація буде мати цілком і повністю всі плюшечки, як на Кікстартері, окрім протекторів :) дякуємо за уточнення та бажаємо теплих травневих вечорів та мирного неба!
(06-05-2022 | 12:15)
Александр
сделал предзаказ. Но когда делал, то ввело в заблуждение +2656 за осликов. Эээ, за каких осликов плюс стоимость всей игры. Полез за Кикстартер и увидел, что ослики $12. Ага, то есть это база + ослики, а не просто ослики. Ну ок, разобрались. заказал еще и монетки. Но думаю, что не очень логично писать + ослики, напишите плз База+Ослики, тогда все будет норм. Ну и спасибо за локализацию, а то думал англ брать уже в ретейле, а так на соловьиной мови будет. класс!
+ + игра класс по рейтингам та и по геймплею+ шикарный арт+ многослойные планшеты+ принт на миплах+ прямо захотелось снова на майорку+ есть механика сиесты, так что испанский сеттинг встроен в игру, а не навешен. Так что будем работать и сиестить с сангрией
- - уж не знаю минус это или нет, но цена на все игры стала просто большой. тут вроде и нет минек со скульптой, просто много авторов подвязали под проект, и все хотят копейку. Надеемся, что проект будет действиетльно Deluxe уровня
Добрий день, Олександре! Дякуємо за Ваш відгук, врахуємо ваші рекомендації, а також певні, що розширений опис вами геймплею та механіки допоможе більшості людей зрозуміти, чому ця гра варта уваги :) Бажаємо мирного неба над головою та прекрасного травня!
(06-05-2022 | 09:43)
Ігор
Гра супер, в ігровому полі зявилися таємні ходи, зявилися додаткові жетони, які беруть участь в грі(жетон туману), красиві фігурки. Дизайн карт на вищому рівні, інколи просто розглядаєш саму карту і забуваєш прохід. Поки герой Шерлока Холмса в більшості випадків перемагає інших, думаю це через карти виверту, в нього їх багацько. І дуже цікавий персонаж доктора Джекіла, в нього немає помічника, але він може змінювати подобу на доктора Гайда. З нетерпінням чекаю нових локалізацій цієї гри.
+ Класні компонентиШикарний дизайнЦікаво поєднювати різних персонажів.
Добрий день, Ігорю! Дякуємо за Ваш відгук, погоджуємось з Вами на 100%, гра зайняла своє почесне місце на ряду з іншими українськими локалізаціями та закохала у себе сотні сердець настольщиків :) Най кожна партія буде у задоволення, а небо над Вами мирним!
(04-05-2022 | 16:04)
Михаил
Доброго дня, чи планується локалізація допонення?
Добрий день, Михайло! Даний проєкт у нас у розробці та, на жаль, не маємо часових термінів для них через ситуацію у країні. Маємо надію, що зовсім скоро ми переможемо і з новими силами почнемо розвивати український ринок настільних ігор :) Дякуємо за запит та бажаємо мирного неба над головою!
(04-05-2022 | 14:59)
Ігор
Отримав органайзер, провів приблизно півтори години з задоволенням збираючи його, якість дерева, інструкція, все на вищому рівні, звичайно, 2 карти(основна та елізій) лежать на верху, підіймаючи кришку приблизно на 2см, та це я розумів ще до того як замовляв, і прочитавши коментарі перед написанням свого зрозумів що в тих людей які написали несхвальний коментар просто руки не з того місця ростуть, дякую вам за гарний органайзер. Моя оцінка : 12 марсоходів з 10ти????
Добрий день, Ігорю! Дякуємо Вам за Ваш відгук, який стане у пригоді для наступних власників органайзеру :) Бажаємо Вам продуктивного тераформування Червоної планети та мирного неба над Вашою головою!
(02-05-2022 | 16:26)
Віта
Доброго дня! Скажіть, а щось відомо за цю гру?
Добрий день, Віто! Дякуємо за очікування відповіді, як нам стало відомо від видавця Лісовий затишок були відправлені з Китаю до військових дій на території крани й знаходяться в портах Європи, тому сподіваємось скоро їх отримати. Дякуємо за запитання та бажаємо мирного неба над головою!
(02-05-2022 | 14:01)
Анастасія
Підкажіть, а не думає ви над своїм виданням саме "журналу картографа"? Тому що ця гра є у багатьох, аркуші карт закінчуються доволі швидко, а придбати їх нема де. Так би запустили свій продакшн, я б, наприклад, придбала би одразу 2 журнала
+ Проста, реіграбельна, весела, розвиваюча, на необмежену кількусть людей, можна грати і самому
- Аркуші карт закінчуються швидко і окремо не продаються
Добрий день, Анастасіє! - Ідея чудова, візьмемо її на замітку :) - Дякуємо Вам за відгук та бажаємо мирного неба над головою!
(30-04-2022 | 22:09)
Роман
допоможіть розібратися з правилами: скільки карт переваг можна розіграти у фазу торгівлі? чи потрібно проводити звичайну фазу торгівлі, якщо була зіграна карта переваг?
+ якісні елементигарна легендачудовий ігролад
Добрий день, Романе! Деякі карти переваг можна розігрувати тільки в певну фазу ходу як покращену дію (картки переваг з символом "торгівля" та "збирання"). Тож їх можна використати тільки раз за хід замість звичайної дії:) Інші картки переваг можна розігрувати скільки завгодно разів за хід:) Дякуємо за запитання та бажаємо мирного неба над головою !
(29-04-2022 | 08:50)
Ярослав
Получил, собрал, все отлично)
Добрий день, Ярославе! Ми дуже раді, що Вам все сподобалось:) Бажаємо Вам гарних партій з новим органайзером та мирного неба над головою!:)
(28-04-2022 | 21:38)
Володимир
Вітаю!Чі є в вас новини про перевидання ,чі локалізацию цієї гри ? Видавництво Asmodee в другої чверті цього року планує новий тираж.
Добрий день, Андрію! Наразі, ми не маємо відповіді на ваше запитання, наша команда робить усе можливо, щоб забезпечити різноманіття ігор на полицях та розвиток настільного ринку, навіть в умовах війни. У будь-якому випадку, як тільки ми матимемо новини, ми обов'язково по- секрету усьому світові про них розкажемо, особливо для гостів нашого магазину :) Бажаємо мирного неба над головою!
(28-04-2022 | 17:53)
Наталья
Чудова гра в маленькій коробці. Вже не один раз брали з собою грати у кафе чи на природу з друзями. Легкі правила, швидкі ходи, майже без очікування своєї черги. Підійде для новачків. Окреме задоволення пересувати вантажівочки за маршрутом. За відчуттями чимось нагадує Ticket to ride.
Добрий день, Натальє! Дякуємо за Ваш коментар:) Ми дуже раді, що гра приносить Вам таке задоволення:) А також радимо звернути увагу на гру Листи закоханих, вона компактна і її можна завжди брати з собою та й правила будуть зрозумілі кожному буквально за хвилину:) Бажаємо Вам мирного неба над головою!
(28-04-2022 | 11:36)
Павел
Чудова гра, прості правила, думаєш, аналізує, перемагаєш! Дякую Ігромагу за поміч з придбанням, як завжди на висоті!
Добрий день, Павле! Дякуємо за Ваш коментар!:) Ми завжди раді допомогти з вибором настілочки!:) Бажаємо Вам зламувати всі коди та мирного неба над головою!
(28-04-2022 | 01:38)
Ivan
Доброго вам дня! Дуже хочу взяти, не знаєте коли будуть в наявності?
Обожнюю цю гру, хочу другу взяти на подарунок)
Добрий день, Іване! Наразі, ми не маємо відповіді на ваше запитання, наша команда робить усе можливо, щоб забезпечити різноманіття ігор на полицях та розвиток настільного ринку, навіть в умовах війни. У будь-якому випадку, як тільки ми матимемо новини, ми обов'язково по- секрету усьому світові про них розкажемо, особливо для гостів нашого магазину :) Бажаємо мирного неба над головою!
(27-04-2022 | 14:16)
Андрей
Планируется новое поступление этой игры?
Добрий день, Андрію! Сподіваємось, що український ринок настолок скоро віднайде стабільність навіть у такий непередбачуваний час і обов'язково порадує нас ще однією партією цієї чудової гри :) Бажаємо Вам мирного неба над головою та віримо у краще!
(27-04-2022 | 10:22)
Андрій Деркач
Доброго дня! Тепер коли Hobby World немає, плануєте локалізацію інших доповнень для тих хто не встиг пройти інші цикли?
+ Сюжет і оформлення
- На початку важко з правилами.
Добрий день, Андрію! Наразі, ми не маємо відповіді на ваше запитання, наша команда робить усе можливо, щоб забезпечити різноманіття ігор на полицях та розвиток настільного ринку, навіть в умовах війни. У будь-якому випадку, як тільки ми матимемо новини, ми обов'язково по- секрету усьому світові про них розкажемо, особливо для гостів нашого магазину :) Бажаємо мирного неба над головою!
(27-04-2022 | 09:05)
Анастасия
Там де плівка скотилась, то я її прибрала. Але на самих картках протекторів, залишились подряпини. Майже на половині карток, ці подряпини є. А на деяких немає взагалі.
Чому на деяких є, а на інших немає??
Добрий день, Анастасіє! Дякуємо, що скористались нашою порадою, як і у попередній відповіді радимо Вам звернутись у відділ якості, написавши нам у Телеграм. Також ми сповістили і з нашого боку відповідального менеджера, який має написати вам найближчим часом Дякуємо за звернення!
(25-04-2022 | 23:03)
Михайло
Гра сподобалася, лайтова та цікава. Дитина також була у захваті. Правила на перший погляд складні, але однієї партії і відео ігри було достатньо, щоб зрозуміти - гра не складна. Дуже рекомендую до неї купляти органайзер, бо розкладати та складати займає багато часу. Нажаль засмучело якість пластикових загальних годівниць, вони прийшли усі зламані.
- Неякісні пластикові загальні годівниці.
Добрий день, Михайло! Дякуємо за Ваш відгук, повністю з Вами згодні. Гра вважається однією з топових у розділі сімейного відпочинку, саме завдяки простим правилам та цікавому ігровому процесу :) Щодо годівничок прикро це чути, але ми завжди раді зробити від нас залежне аби ви були раді, тому напишіть свій запит щодо цього нам у Телеграм. Гарного дня та цікавих партій!
(25-04-2022 | 22:52)
Михайло
Скільки планшетів ігроків йде в цьому наборі?
Добрий день, Михайло! Кожен планшет купується окремо, таким чином ви можете придбати рівно стільки, скільки гравців найчастіше збирається за столом :) Дякуємо за запитання та бажаємо мирного неба над головою!
(25-04-2022 | 22:49)
Михайло
Скільки зараз займає часу виготовлення цього органайзера?
Добрий день, Михайло! Продукція від наших партнерів виготовляється на замовлення протягом 7-10 робочих днів :) Бажаємо мирного неба над головою!
(25-04-2022 | 12:19)
Олег
Було би класно зробити українську локалізацію цієї гри
Добрий день, Олег! Чудова ідея, сподіваємось, що український ринок настолок скоро віднайде стабільність навіть у такий непередбачуваний час і обов'язково подумає про це питання :) Бажаємо Вам мирного неба над головою та віримо у краще!
(25-04-2022 | 11:52)
Анастасия
Трохи засмутилась, тому що неочікувано, деякі картки малюнків подряпані - є де плівка скотилась, а є де просто подряпинки майже на кожній із карток :(((
- Товар з браком:(((
Добрий день, Анастасіє! Дякуємо за звернення, на картках є додатковий заводський захист у вигляді прозорої плівки, на якій можуть бути зазначені Вами нюанси. Ви можете її зняти і подряпини пропадуть :) Якщо ж це не допоможе, зверніться до нашого відділу якості, написавши нам у Телеграм. Бажаємо мирного неба над головою та кольорового натхнення!
(25-04-2022 | 08:38)
Віталій
Не проти вас підтримати і предзамовити, але платити за доставку не маю бажання - вийде та сама ціна що й в рітейлі згодом, якщо добавити в замовлення пару смаколиків до 1000 грн. ;) Буде - куплю.
Добрий день, Віталію! Дякуємо за пропозицію, обов'язково її розглянемо :) Бажаємо мирного неба над головою та сонячних днів!
(24-04-2022 | 17:15)
Максим
Ця гра варта своїх коштів :)
Рекомендую придбати кожному, хто ще сумнівається брати чи ні.
P.S. Чекаю на українські локалізації Колоній та Кризи :)
Добрий день, Максиме! Дякуємо Вам за відгук, гра захоплює з першої партії усіх фанатів наукової фантастики. До речі, чи знали ви, що у грі використовуються механіки розбудови Марсу такі самі, які планують використовувати науковці в реальному житті при колонізації Марсу ?! :) Бажаємо Вам мирного неба над головою та успішних проєктів на мапі Марсу!
(23-04-2022 | 22:29)
Віталій
Добрий день. Для гри Тераформування Марса скільки та які протектори потрібні? Дякую.
Добрий день, Віталію! Для гри Тераформування Марсу вас підійдуть протекторі розміру 63,5х88 мм у кількості 3-х упаковок, як зазначено у розділі аксесуари. До речі, там ви також знайдете інші корисні дрібнички для зручності гри :) Бажаємо мирного неба над головою та ефективного і швидкого розвитку на Марсі!
(23-04-2022 | 18:42)
Yana
Доброго дня у нас питання з приводу Тираніда.
Біоморф: прикріпи до цієї карти одноразову манатку як постійний бонус.
Чи можна її прикріпити до шахрайського кубика? Чи допельгангера? Чи потрібно тільки до тієї манатки де написан бонус?
Дякую ????
Добрий день, Yana! До карти "Тираніди" можна прикріпити будь-яку карту шмотки на якій в нижньому лівому кутку вказано "разова". Тобто таким чином її можна використовувати необмежену кількість разів доки вона не буде замінена новою картою, але завжди кріпимо саме шмотку до карти "Тираніди", а не навпаки:) Бажаємо мирного неба над головою і цікавих партій!
(23-04-2022 | 18:10)
Вячеслав
Великолепная дуельная игра. Заказал первое издание с допом и после двух партий заказал Туман над мостовой. Арт прекрасный, играть весело и приятно. Есть место тактике и майдгейму. Красивая игра с хорошими компонентами и органайзером.
Жду второе издание и доп)
+ Арт на карточках.Сам игровой процес очень веслый и можно подумать.Правила достаточно просты но при этом боевка достаточно глубокая.Правила хорошо написаны.
- Всегда нужно больше бойцов. Нужно собрать всех)Старые бойцы могут выглядеть проще или слабей цем бойцы новых частей.
Добрий день, Вячеславе! Дякуємо за Ваш відгук. Згодні з вами на 100%. Гра вражає і повністю захоплює гравців від початку відкривання коробки й до останнього ходу у грі :) Бажаємо Вам мирного неба над головою та переможних партій за столом!
Показать еще

RU | UA

ВакансииКлубМой заказДисконтная программаБлогФорумИгры ОПТОМПоставщикамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтактыАктивация карты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Вс: 12:00-18:00