Последние отзывы(28-11-2021 | 07:34)
Анна
Игра очень классная, вариативная, красивые иллюстрации, очень уютно-красивая, но я так расстроилась, что нет лазоревки((( и удода, и вообще многих любимых птиц нашего региона, обидно! Может, планируются по европейским птицам ещё дополнения карт?)
+ Годівничка та яєчка - в самісіньке серце????
- Нет лазоревки(
Добрий день, Анно! дякуємо за відгук до цієї милої сімейної гри, вона дійсно радує гравців не лише медитативною механікою, але й напрочуд тактильно приємна :) Щодо доповнень карток інформації немає, але ви завжди можете написати до оригінального видавця с пропозицією. Бажаємо гарного дня та більше часу на чудові настолочки!
(27-11-2021 | 18:28)
Вадим
Добрые вечер! Когда появится в наличии?
Добрий день, Вадиме! Даний органайзер був виготовлений суто під англійську коробочку гри, яку ми не маємо в асортименті і яка може не відповідати українській локалізації. Якщо ж у Вас англійське видання ми можемо виготовити для Вас під замовлення, для цього напишіть, будь ласка, нам у телеграм. Дякуємо за звернення!
(27-11-2021 | 16:05)
Максим
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, протекторы (https://desktopgames.com.ua/protectori-575-89-dlja-igr.html), которые предлагаются на вашем сайте совместно с игрой Крылья и её дополнениями, достаточной толщины, чтобы все карточки влезали в органайзер?
Добрий день. Максиме! дякуємо за слушне запитання :) Наші експерти, кажуть в один голос, що все гарненько уміститься в органайзері. дякуємо за звернення та нехай в достатку будуть ресурси для кожної пташечки!
(27-11-2021 | 14:42)
Сергій
Коробка українського видання 1в1 як англійського, не більш квадратна. Ще є чудовий органайзер, та й загалом Гікач казав що друк повністю оригінальний разом зі світовим накладом, ну і це видно, видання дуже якісне.
Добрий день, Сергію! Дякуємо за Ваш відгук, він стане у пригоді майбутнім володарям цієї гри, адже дуже приємно подумки долучатись до світового настільного рівня, сидячи вдома в Україні :) Гарного дня та вдалих кидків для чудових вітражів!
(27-11-2021 | 11:18)
Татьяна
Команда❤
Дуже Вам вдячна за мрії, ви зробили дійсно круту чорну пятницю, єдиний магазин був з величезними чесними цінами!!
Дякую Вам за Олівера Твіста))))
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за Ваш відгук, наша мета зробити настолочки доступними для кожного, адже вони об'єднують, розвивають та просто круті самі по собі :)Ми були б вдячні, як би Ви розповіли про це також іншим можливим гостям і майбутнім друзям у - Гугл відгуках Будемо безмежно раді бачити Вас знову!
(27-11-2021 | 10:32)
Сергей
Подходят эти протекторы к МТГ? Если нет,то какие подойдут?
Доброго дня, Сергію! Всесвіт МТГ дуже обширний і великий, тому радимо звернутись за допомогою у всесвітню скарбничку знань про майже усі настільні ігри, тицяйте на підкреслений текст і шукайте свої картки на BGG у розділі Cards Sleevse :) Дякую за звернення та гарного дня!
(27-11-2021 | 00:55)
Евгений
Добрый вечер.
Подойдет этот органайзер для Relic?
Добрий день, Євген! Дуже цікаве питання, на жаль, ми не маємо змоги перевірити це на практиці, а тому утримаємось від відповіді... Але якщо розмір органайзеру (287 х 287 х 49 мм.) підходить до коробочки Вашої гри, як і кількість відділень можливо Ваша гіпотеза має право на існування :)
(26-11-2021 | 21:31)
Катерина
найулюбленіша
Добрий день, Катерино! Гра дійсно чудова для компанії аби посміятись і подумати :) До речі, чи знали Ви що слово "саботер" пішло від французького "sabot" — стукати дерев'яними черевиками. Чому так? Тому що ними можна було заблокувати роботу ткацьких верстатів. Ось так :) Гарного дня та веселих партій!
(26-11-2021 | 17:45)
Валерий
Здраствуйте, стоит ли ждать тут эту игру?
Добрий день, Валерію! Як тільки буде можливість замовити у постачальника дану позиції ми одразу поповнимо свої полички, але сподіваємося, що протягом найближчих декількох тижнів, буде у наявності :) дякуємо за запитання та бажаємо гарного дня!
(26-11-2021 | 13:17)
Александр
Да, вы конечно на этой распродаже все магазины уделали. Успехов и процветания! :)
Добрий день, Олександре! Дякуємо Вам за Ваші думки, ми завжди намагаємось бути максимально клієнтоорієнтовані для відвідувачів нашого магазину :)Ми були б вдячні, якщо Ви б розповіли про це також іншим можливим гостям і майбутнім друзям уГугл відгуках Будемо безмежно раді бачити Вас знову!
(26-11-2021 | 12:47)
Владислав
Також знайшов такі суттєві помилки на 4 картах зимових гостей (зазначено вже виправлений текст, а великими літерами позначено що саме виправлено):

ГОЛОВА КОМІСІЇ: Отримайте 1 ліру за кожну карту в руці, АБО скиньте ВСІ КАРТИ (ЩОНАЙМЕНШЕ ОДНУ) з руки й отримайте 2 ПО.

ТРАКТИРНИЦЯ: Зігравши цю карту, візьміть у руку по 1 верхній карті з 2 РІЗНИХ СТОСІВ скинутих карт.

ДЕГУСТАТОР: Скиньте 1 фішку вина та отримайте 4 ліри. Якщо цінність ЦЬОГО вина перевершує цінність будь-якої фішки вина з льохів інших гравців, отримайте 2 ПО.

ЗАПРОШЕНИЙ ДОПОВІДАЧ: Усі гравці МОЖУТЬ заплатити по 1 лірі і навчити по 1 робітнику. …
Дякуємо, Владиславе, за уважність та небайдужість до зберігання балансу та правил гри :)
(26-11-2021 | 12:45)
Владислав
Знайшов такі суттєві помилки в правилах (у видавництво Кілогеймс я вже написав про всі знайдені помилки):
Сторінка 12 (ця помилка також є і на планшеті винороба і в пам’ятці)
Windmill (5 liras): After a player builds a windmill, he collects 1 victory point WHENEVER HE PLANTS a vine (max 1 VP per year).
НАПИСАНО:
Млин (5 лір): Після того, як гравець збудує млин, він отримує 1 переможне очко ЗА КОЖНУ ПОСАДЖЕНУ ЛОЗУ (не більше 1 ПО на рік).
ПРАВИЛЬНО:
Млин (5 лір): Після того, як гравець збудує млин, він отримує 1 переможне очко ЩОРАЗУ КОЛИ ВІН САДЖАЄ лозу (не більше 1 ПО на рік).

Також в правилах (в трьох різних місцях однакова помилка) зазначено, що жетон першого гравця передається ЗА годинниковою стрілкою, а правильно ПРОТИ годинникової стрілки (counter-clockwise).
В пам’ятці цей момент зазначено правильно.
+ ціна і українська мова
- є кілька помилок у правилах і компонентах гри
Добрий день, Владиславе! дякуємо за такий розгорнутий й конструктивний відгук, ця інформація стане у пригоді усім нинішнім та майбутнім володарям цієї гри :)
(26-11-2021 | 08:57)
Наталія
Ми просто в захваті від цієї гри, проходимо по одному сценарію з чоловіком кожен вечір ось уже тиждень після придбання коробки. У нас багато настолок в колекції, але чомусь саме ця так сильно зачепила.
Прості правила, хоча на перший погляд здається, що їх надто багато, але якщо уважно прочитати збірку правил, або переглянути хоча б один летсплей на ютубі, то в принципі все зрозуміло. На самих картах тексту мало, всі пояснення значками, але вони логічні і не виникає труднощів з їх трактуванням.
Головне - при сортуванні компонентів не читати і не переглядати ігрові карти, тоді по ходу гри буде багато сюрпризів, часом не дуже приємних, але це навпаки додає драйву:)
+ - низький поріг входження- чудовий арт- якісні ігрові компоненти
- - не знаю як буде з реіграбельністю, коли відкриємо всі модулі і пройдемо всі сценарії. В принципі, комбінувати модулі можна майже в будь-якому порядку, але ти вже знаєш що приблизно очікувати і втрачається цей запал першопрохідника, який є спочатку, коли відкриваєш карти нового модуля по ходу гри.
Добрий день, Наталіє! Дякуємо за розгорнутий і об'ємний відгук, він стане у пригоді для всіх охочих придбати цю чудову сімейну кооперативну гру :) Бажаємо завжди мати достатньо їжі та командного духу!
(25-11-2021 | 16:56)
Алексей
Підкажіть, планується українська версія цього доповнення?
Доброго дня, Олексію! На жаль, наразі ми не маємо ніякої інформації щодо локалізації, але ми не покидаємо надії :) Гарного дня та бажаємо Вам завжди бути на крок попереду!
(25-11-2021 | 13:50)
Вадим
Доброго дня! Чи не очікується нова партія цього доповнення найближчим часом?
Добрий день, Вадиме! Якщо гра буде у постачальника, то вже протягом двох найближчих тижнів гра з'явиться на наших поличках, то ж тицяйте на кнопочку "Повідомте, коли з'явиться, щоб не пропустити надходження" :) Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!
(24-11-2021 | 20:17)
Богдан
Отличается ли рубашкой от старого издания?
Добрий день, Богдане! Сорочка, як і графіка на пазлах гри мають різницю між собою у новому та старому виданнях. Дякуємо за звернення та бажаємо збудувати один велику фортецю на всіх :)
(24-11-2021 | 17:56)
Ольга
Добрый. Скажите, какие карты дополнительно можно к ним приобрести, хтобы не повторялись с этой игрой. И напишите , пожалуйста, художников дополнительных карт. Видно, что карты первой и третей колоды схожи по стилю, вторые и эта игра схожи.
Добрий день, Ольго! Що ж спершу варто зазначити, що будь-яка додаткова колода до Діксіту є унікальне і не повторюється за стилем та наповнення на жодну з базових комплектів, ви можете їх замішувати чи заміщувати між собою :) Щодо художників лише базові частина та Діксіт 2: Пригоди були намальовані одною художницею Marie Kardouat, а от решта доповнень були створенні різними художниками імена яких зазначено у шапці коробочки. Дякуємо за звернення та нехай фантазія та інтуїція Вас ніколи не підводить!
(23-11-2021 | 13:21)
Анастасія
Просто неймовірна гра!!!
Знайшла її на просторах інтернету чисто випадково, та й взагалі, чомусь мало хто про неї говорить.
Для тих, хто шукає стратегічну економічну гру - це кращий варіант, який я коли-небудь зустрічала.
Brass: БІРМІНГЕМ це ТОП!
Ось ця гра дійсно варта потрачених коштів!
+ ‼️Гра захоплює!Грається на одному подиху, НЕ затягується настільки, що вже думаєш: коли це все скінчиться...Навпаки, інколи хочеться пограти довше, ще й ще, бо ти не встиг реалізувати свій грандіозний план до перемоги.‼️Плюс до всього, гра дійсно реіграбельна! Не вийде просто придумати одну переможну стратегію і діяти однаково кожну наступну партію, що, особисто для мене, було першим пунктом при виборі гри.
- Їх просто не існує!
Добрий день, Анастасіє! Дякуємо Вам за щирий та розгорнутий відгук. Ви абсолютно праві, це чудовий представник економічної гри з цікавим сюжетом та необхідністю будувати стратегію з огляду на рух суперників, можливості, що надає поле та власних цілей :) Бажаємо Вам, щоб кожна торгова дорога давала вам як змога більше продукції у майбутньому!
(23-11-2021 | 10:18)
Сергей
замечательная сюжетная игра, прошли с большим удовольствием (и нет, играли не с детьми, а с друзьями)
+ интересные механикиклассный арт и сюжет
Добрий день, Сергію! Дякуємо за відгук, ми щиро віримо, що на Вас чекає ще багато цікавих партій у цю захопливу гру про невеликих, але вмілих та хоробрих персонажів :) Дякуємо за відгук та бажаємо мандрувати постапокаліпсисом, бувши завжди ситим!
(22-11-2021 | 20:46)
Аркадій
Чудова гра і зразковий приклад блискучого ігрового дизайну коли за простотою криється неабияка глибина. Дякую Ігромагу за локалізацію!
Маю питання: коли буде оновлено правила на сайті? У грі вже постачаються оновлені правила 2017 року з важливими уточненнями, а на сайті досі версія 2016 року.
+ Проста і зрозумілаДостатньо глибини для вироблення стратегіїБуде цікава як початківцям так і досвідченим гравцямКомпактнаЧудовий арт і гарна якість виконання
- Можна грати втрьох, проте повністю розкривається з більшою кількістю гравців (від 5-6)
Добрий день, Аркадію! Дуже раді, що Ви звернули нашу увагу на це, вже на нашому сайті у вкладочці "Правила" завантажені оновлені правила останньої редакції :) Дякуємо, що разом ми стаємо кращими та бажаємо Вам найнепередбачуваніших розв'язок у протистоянні гномів та саботерів!
(22-11-2021 | 16:14)
Олександр
Наскільки я знаю, восени мали локалізувати гру. ЧИ відомо, чи відбулося це і коли локалізація буде на полчках магазину?
Добрий день, Олександре! Дійсно, така інформація була від видавництва, що локалізувало і базову гру. Гадаємо, що гра вже буде доступною на початку нового року, але як тільки буде більш детальна інформація ми обов'язково проінформуємо усіх наших друзів, тож слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах :) дякуємо за запитання!
(22-11-2021 | 13:16)
Світлана
Чудова стратегічна гра! Окреме дякую хочу сказати Ігромагу за те, що дуже швидко усунули брак коробки.
Добрий день, Світлано! Тішимось, що стали місцем де ви знайшли "свою" гру, а також дякуємо за довіру у розв'язання некомфортних питань з усунення браку,завжди раді допомогти нашим гостям. А також будемо раді, якщо допоможете нам розказати про це іншим гостям нашого магазину у гугл-відгуках :) Дякуємо та бажаємо Вам крутих комбінацій та всесильних джинів!
(22-11-2021 | 11:42)
Володимир
Класна гра. Дуже приємно що в нас локалізуються такі ігри українською мовою. Якби не було української локалізації, мабуть би і не познайомився з нею :). Надіюся що будуть продовження.
Стосовно саме цих міні доповнеть до Спадщини Данвіча - було б класно якби всі сценарії випустити в одному журналі кампанії, щоб не тримати 6 сценаріїв в окремих брушурках, і компакніше було б зберігати і мабуть зружніше читати. А так все супер. Дякую за українську локалізацію!
+ Українська локалізація - це на мій погляд найкраща перевага. Так як у грі дуже багато тексту, художнього тексту. Тому це велика робота локалізувати такий продукт.
- Якщо придертись, то мені здалось що по ширині картки трохи вужчі за стандартні розміри тому якщо використовувати протектори 63х88 помітно що великі зазори побоках. Або може це інший формат карток.
Добрий день, Володимире! Дякуємо за Ваш відгук, ми дуже тішимось таким відгукам, адже розуміємо, що робота наших редакторів та менеджерів з локалізацій недарма вклали стільки часу та любові для Вас. Щодо доповнень радимо використовувати додатковий органайзер для :) Далі більше, залишайтесь з нами ми готуємось дивувати Вас і надалі!
(21-11-2021 | 20:18)
Екатерина
Подскажите пожалуйста ожидаются ли деревянные компоненты, как обещалось, ближе к появлению игры в продаже?) заранее спасибо.
Добрий день, Катерино! Дякуємо, що запитали, а також, що уважно слідкуєте за нашими новинами. Так ви праві дерев`яні компоненти дійсно будуть доступні ближче до продажу нашої най мальовничої локалізації :) Дякуємо за звернення та розмальовуйте своє життя у яскраві барви!
(21-11-2021 | 18:32)
Таїсія
Добрий день, чи можна в цю гру грати вдвох?
Добрий день, Таїсіє! Тераформування Марсу чудово грається на кількість гравців від 1 до 5 гравців при цьому баланс та атмосферність гри не втрачає, всупереч  кількості науковців, які з пустинної планети створюють другий дім для землян :) Дякуємо за звернення та нехай Червона планета Вам підкорюється швидко!
(21-11-2021 | 18:30)
Таїсія
Добрий день, а чи можна в цю гру грати вдвох?
Добрий день, Таїсіє! Дякуємо за звернення, так, в цю гру можна грати від одного до чотирьох гравців :) Гарного Вам дня та переможних партій ;)
(21-11-2021 | 15:23)
Павел
Добрый день, а подойдет органайзер для 3 редакции игры?
Или в будущем будет переработан под нее?
Добрий день, Павле! Даний органайзер розрахований на попереднє видання гри Жах Аркгему. Але Arkham Horror 3rd Edition organizer був розроблений спеціально для 3-ї редакції любителів цієї пригодницької гри. Дякуємо за звернення та бажаємо неповторних подорожей у світі створеному за мотивами розповідей Говарда Філіпса Лавкрафта!
(21-11-2021 | 13:01)
Катя
Когда будет в наличии?
Доброго дня, Катерино!  Дякуємо за звернення, гру очікуємо протягом 1-2х тижнів, для того, щоб точно не пропустити надходження, натисніть "Повідомте, коли з'явиться" ;) Гарного Вам дня та тільки приємних вражень від ігор :)
(20-11-2021 | 22:48)
Анастасия
Спасибо, буду очень ждать)
Щоб Вам було цікавіше чекати, то ось цікавий факт, автор першої редакції D&D, Гері Гайгекс, ще у далекому 1974 році, дуже захотів, щоб гравці змогли пережити такі ж епічні історії як Фродо з Братством персня, але в більш інтерактивному форматі. Таким чином на світ з'явилась D&D ^__^ Гарного Вам дня та тільки епічних партій ;)
(20-11-2021 | 19:49)
Олексій
Гра дуже сподобалася. Цікава механіка розподілу людей по сезонах, іноді треба думати чи використати більше влітку чи залишити на зиму. Карти гостей зазвичай дають більше профіту ніж звичайні екшени, тому їх бажано мати побільше і частіше використовувати.
Для карт лози, заказів, літніх і зимових гостів треба протектори 45х68.
Для карт тат і мам, і карт ділянок треба 63х88
Доброго дня, Олексію! Дякуємо за Ваш чудовий відгук та за маленькі підказки для майбутніх гравців  :)Також дякуємо за уточнення щодо протекторів, дійсно, для всіх карт Вам знадобляться протектори 45х68 (3 пачки) та 63.5 х 88 (1 пачка). А також цікавий факт від нас:Найстаріша пляшка вина в світі була знайдена поблизу німецького міста Шпайєр, і вона датується 325 роком нашої ери. Експонат знаходиться в Історичному музеї Пфальца. Гарного вам дня та приємних партій ;)
(20-11-2021 | 16:59)
.
:(
Для того, щоб ви не засмучувались ловіть цікавий факт зі зйомок фільму Чужий, за мотивами якого була розроблена гра: на початку художник Ганс Рудольф Гігер зображав Чужого з очима, але для фільму він наполіг їх не додавати, щоб створити образ холодного та розважливого вбивці. ось так :)
(20-11-2021 | 09:38)
.
А когда будет русская версия?
Добрий день! Наразі дані про надходження російського видання Немезиди були перехоплені прибульцями, тому поки що ми його не очікуємо ;) Гарного Вам дня та тільки переможних партій :)
(20-11-2021 | 08:19)
Роман
Топова гра, прийшла на другий день після замовлення, ще хочу докупити захист на картки але не не впевнений який підібрати.
Готуйтесь помирати :)
+ Все супер
- АнглійськаТа й правила так написані що потрібно додатково все в інтернеті перепровіряти)
Доброго дня, Романе! Дякуємо за Ваш відгук, ми дуже раді, що гра Вам сподобалась :) Ця гра дійсно кидає виклик гравцеві, щоб він страждав, але картки страждати не мають, тому радимо Вам захистити їх  такими протекторами: 63.5 х 88 мм (100 шт.) - 1 пачка та 41 х 63 мм (100 шт.) - 2 пачки :) Бажаємо Вам гарного дня та тільки переможних партій ;)
(19-11-2021 | 17:51)
Алексей
Когда будет в наличии?
Добрий день, Олексію! Дякуємо, що запитали, гра очікується в середині грудня :) То ж уважно слідкуйте за новинками, та натискайте кнопочку "Повідомте, коли з`явиться", щоб не пропустити надходження! Дякуємо за звернення, а нехай доля завжди Вам всміхається:)
(19-11-2021 | 17:31)
Максим
Добрый вечер! Ожидается данная игра?
Добрий день, Максим! Зараз ми не очікуємо видання російською мовою, але за нагоди обов`язково поповнимо наші полички, то ж тицяйте на кнопочку "Повідомте, коли з`явиться!" щоб не пропустити надходження :) Дякуємо за звернення та гарного настрою у цей дощовий вечір!
(19-11-2021 | 11:26)
Odrick
Планируется ли поступление? Можно ли под заказ?
Добрий день, Odrick! Зараз у постачальника не має данної гри. тому ми не можемо поповнити наші полиці цією грою, радимо скористатись кнопочкою "Повідомте, коли з'явиться!", щоб не пропустити новинку, адже під замовлення ми ігри не привозимо :) Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!
(19-11-2021 | 11:16)
Анастасия
Здравствуйте. Скажите, ожидаются ли в скором времени поступление этих карт?
Добрий день, Анастасіє! Зараз, на жаль, у постачальника немає цієї версії гри, але за нагоди ми обов'язково поповнимо свої полички для Вас та інших гостей нашого сайту. Допоки радимо скористатись функцією "Повідомте, коли з`явиться", щоб не пропустити надходження :) Дякуємо за запит та бажаємо гарного дня!
(19-11-2021 | 10:34)
Роман
А чому назвали російською мовою? Проблеми з перекладом ?
Добрий день, Роман! Гра була випущена у 2005 році російським видавництвом СтильЖизни, і українськими видавництвами не була локалізована, а отже і перекладена, тому і на російській :) Дякуємо за запитання та бажаємо гарненько висипатись щоночі!
(19-11-2021 | 09:46)
Vlad
Коли вже прийде дуель?
Добрий день, Владе! У 2012 році Лаура Деккер у 14 років відправилась у кругосвітню подорож кораблем, ставши наймолодшою людиною, що змогла пройти цей шлях за 518 днів. Наша ж дуелька звісно стільки подорожувати не буде, але море річ все ж непередбачувана, ми чекаємо нашу фаворитку до кінця року :) Нумо тримати кулачки за її швидше надходження разом! Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!
(19-11-2021 | 00:06)
Богдан
6 лет в продажу не поступает?
Добрий день, Богдане! Прикро Вам про це казати, але дане доповнення вже не видається російською мовою, чому саме було прийняте таке рішення краще уточнити у видавця, ми ж лише зберігаємо у себе на сайті частинку зомбі-спогадів в непередбачуваному світі Манчкін :) Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!
Показать еще

RU | UA

ВакансииКлубМой заказДисконтная программаБлогФорумИгры ОПТОМПоставщикамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтактыАктивация карты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00