Настільна гра Діма (UA)


3-8

16+

30
Укр
В дитинстві у багатьох із нас був вигаданий друг, а то й не один — дитяча уява така яскрава та творча. А ось уявні друзі в дорослому житті — це вже зовсім інша справа. У Діми залишився останній шанс приборкати голоси у своїй голові, інакше він ризикує втратити свою справжню особистість й розчинитись у фальшивих. А голоси просто хочуть жити — ну то й що, що вони уявні? Жага до життя їм не чужа.

Тип: карткова, для вечірок, на блеф та асоціацію
Видавець: Woodcat (Україна), GRRRE Games
Кількість гравців: 3-8
Час гри: 30
Вік: 16+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Діма можна тут

Діма (DANY) — це швидка настільна гра для 3-8 гравців про альтернативні особистості з химерним поєднанням жанрів «гра на асоціації» та «гра з таємними ролями».

На початку партії всі гравці отримують по одній карті особистості, яка визначає умови їх перемоги. Одному з гравців дістанеться роль Діми. Його мета — зробити так, щоб альтернативні особистості тричі помилились у тлумаченні ідей або вичерпали стос спогадів, й при цьому не здогадались, хто ж Діма. Альтернативні особистості прагнуть знайти порозуміння одна з одною, і для цього їм потрібно, щоб ідеї були правильно розгадані 6 разів.


То як грати у настільну гру Діма?


Щоб почати гру, необхідно сформувати колоду спогадів, відібравши 30 випадкових карт з 83, а також роздати гравцям карти особистостей. Після цього гравець, який найчастіше говорить сам з собою, на хід становиться активною особистістю. Гравець праворуч від нього стає вирішальною особистістю.

  • Активна особистість бере та зачитує карту поточної ідеї, а також витягує й потайки дивиться карту вибору, яка визначить слово, котре необхідно показати.
  • Активна особистість витягає з колоди спогадів 7 карт й відбирає будь-яку кількість карт, яку буде використовувати для зображення ідеї. Невикористані карти повертаються назад до колоди.
  • Активна особистість творить ідею зі спогадів, розміщуючи їх карти на власний розсуд — поряд, на певній відстані, закриваючи частини зображень іншими картами тощо.
  • Коли композиція завершена, інші особистості починають спілкуватися та будувати припущення. Вони не можуть торкатись карт або спілкуватись з активною особистістю.
  • Вирішальна особистість оголошує остаточну відповідь, яка може збігатися з думкою більшості, а може йти їй всупереч.
  • Активна особистість перегортає карту вибору. Якщо відповідь правильна, то карта ідеї додається до стосу успіхів, якщо неправильна — до стосу невдач.

Після цього поточна активна особистість стає вирішальною, а її сусід зліва — новою активною особистістю. Це повторюється ходами — голоси заглиблюються все далі у спогади. Існує 3 варіанти кінця гри:

  • Альтернативні особистості отримують 6 успіхів і остаточно перемагають у грі та у голові Діми.
  • Альтернативні особистості отримують 3 невдачі — до Діми повертається ясність свідомості, починається фінальна розв'язка.
  • У стосі ідей залишилось менше ніж 7 карт — до Діми повертається ясність, починається фінальна розв'язка.

Під час фінальної розв'язки гравці діляться своїми підозрами щодо справжнього Діми. Після обговорення, на рахунок три, кожний гравець вказує пальцем на того, кого вважає Дімою. Гравець, за якого проголосувала більшість, перегортає карту ролі. Якщо він насправді Діма, то програє гру. Якщо ж Дімі вдалося ввести інші особистості в оману — він перемагає.


То чому варто купити настільну гру Діма?


Діма (DANY) — це патігейм з цікавою дивакуватою стилістикою, що поєднує в собі кращі риси ігор на соціальну дедукцію та тлумачення асоціацій. Словам на картах ідей, так само як і малюнкам на картах спогадів, притаманна абстрактність, тож простими завдання аж ніяк не назвеш. Творчість, спілкування, блеф — все це обіцяє неймовірні враження від кожної партії.

Комплектація настільної гри «Діма (UA)» (DANY):

  • 53 карти ідей
  • 83 ілюстровані карти спогадів
  • 8 карт особистостей
  • 5 карт вибору
  • 1 карта успіхів / невдач
  • правила гри