Настільна гра Riftforce: Сила Розлому (UA)


2

10+

20-30
Укр
 Що таке «розлом»? Якщо вірити науковому тлумаченню, це порушення цілісності земної кори. І наче давно ми знаємо, що ховається в надрах Землі. Але яким став би наш світ, якщо б з чергового розлому на волю вирвалися сили, про які ми знаємо лише з фантастичних книжок, а то і зовсім не маємо уявлення? Саме про такий світ піде мова в новій локалізації від Geekach Games – Riftforce: Сила Розлому.

Тип: карткова дуельна гра, фентезі
Видавництво: Geekach Games (Україна), 1 More Time Games (Австрія)
Кiлькiсть гравцiв: 2 гравці
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Чергова локалізація від українського видавництва Geekach Games – Riftforce: Сила Розлому – це карткова дуельна стратегія, в якій чотири різні магічні гільдії намагаються утворити союз, спільними зусиллями знищити супротивника та взяти під свій контроль силу Розлому.

 

П’ятий елемент..? Їх тут десять!


 В грі є десять різних гільдій, в кожної з яких є свої унікальні властивості. Гравці обирають собі по 4 гільдії, з яких і будуть утворювати союз. Кожна гільдія являє собою певну стихію, наприклад світло, вода, тінь, флора, лід, вогонь тощо. Колоди гільдій приблизно одинакові, і складаються з карт заклиначів та карт елементалів різної «сили», що дорівнює значенню, вказаному на картах тих же елементалів.
 

Поле битви


 Перед початком гри гравці змішують елементалів всіх гільдій в одну колоду, та беруть з неї 7 карт, якими і розпочнуть гру. По центру ігрового поля викладаються карти розлому, вздовж якого гравці і викладатимуть свої карти, кожен з свого боку розлому.

У свій хід вони обиратимуть одну з 3 доступних дій:

  • викласти нову карту
  • активувати вже викладену карту
  • захопити нову територію та взяти карту з колоди

 До кожної дії є свої нюанси. Наприклад, викладати карти елементалей можна до 3, якщо вони належать до однієї гільдії (одного кольору) чи мають однакові значення. Також є певні умови викладання карт навпроти територій розлому – або всіх навпроти однієї території, або розкласти всіх окремо навпроти суміжних територій.

Активувати карти можна, скинувши одну карту елементаля з руки та активувати до 3 елементалів біля розлому з тим самим значенням, або тієї ж гільдії, що й скинута карта. В даному випадку правило щодо суміжних територій не діє, активовувати можна елементалей на будь-яких територіях. При активації елементаля, застосовується здатність заклинача певної гільдії. Певні елементалі дозволяють завдавати поранень першому елементалю (то́му, що найближче з іншого боку розлому) противника. У випадку, якщо елементаль знищений, гравець здобуває 1 силу розлому за кожного такого елементаля.

Якщо у вас у руках менше 7 елементалей, ви можете перевірити, чи захопили ви територію. Це відбувається, коли навпроти вашого елементаля немає елементаля супротивника. За кожну таку територію гравці здобувають 1 силу розлому. Після цього потрібно поповнити руку до 7 карт.


 Мета гри – дістатися позначки 12 на треку сили. Якщо маркер першого гравця в його хід сягає 12, його супротивник робить ще один хід, і, відповідно, гра закінчується негайно, якщо позначки 12 першим сягає 2 гравець. Звісно, той, в кого більше очок оголошується переможцем.

Цікаво, що Riftforce: Сила Розлому досить реграбельна за рахунок великої кількості гільдій, адже їх поєднання багато разів буде відрізнятися, а, відповідно, і шлях до перемоги буде іншим. Правила нескладні для вивчення, проте під час партій доведеться прораховувати свої дії на кілька ходів уперед, тому гра точно не дасть занудьгувати. Для кого гра? І для підлітків, і для дорослих, а ще краще влаштувати вікове змагання.

Комплектація настільної гри «Riftforce: Сила Розлому»:

  • 110 карт
  • 28 жетонів
  • правила гри