Настільна гра Заєць (RU)


3-8

12+

15+
Ру
 Ви, звичайно, знаєте таких «зайців», котрі завжди прагнуть зійти за свого в будь-якій компанії? Навіть, якщо їх точно не було на минулій вечірці, вони все одно стоятимуть і підтакуватимуть усім оповіданням інших. А ось уявіть, якщо таким "зайцем" доведеться стати вам самим! Як би ви викрутилися?

Тип: сімейна, для компанії, блеф, дедукція
Видавництво: Magellan
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 8 гравців
Час гри: від 15 хвилин
Вiк: від 12 років
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут


 Заєць – настільна гра для компанії на блеф та асоціації. Гравцям як у Знахідці для шпигуна потрібно знайти і розсекретити зайця, що сховався серед них. Але питань, як у згаданій раніше грі, ставити один одному не доведеться, а треба буде спілкуватися за допомогою слів-асоціацій.
 

Як грати?


 Спочатку всі гравці отримують по карті з набором тем. Звичайно ж, одному з них такої карти не дістається. Такий гравець має стати «зайцем» на цей раунд (якщо в грі бере участь багато гравців, то зайців може бути кілька). Після цього один із учасників кидає кубики, які визначають яке ж із слів на карті стає темою на цей раунд.
 


 Після чого гравці по черзі називають асоціацію зі словом-темою. «Заєць» має назвати асоціацію, покладаючись на сказані раніше слова. Головне вдало потрапити до теми, щоб ніхто не здогадався про його особистість.

Потім настає фаза обговорення, після якої гравці розпочинають голосування проти «зайця». Якщо більшість вгадає правильно, то «зайця» розкрито. Однак у нього все ще лишається надія на перемогу в раунді, якщо він правильно назве слово-тему.


 Заєць – це проста та весела гра для будь-якої компанії, в яку із задоволенням пограють гравці будь-якого віку.

Комплектація настільної гри «Заєць»:

  • 42 карти тем, на кожній по 16 слів – це 672 партії і по новій;
  • 8 зеленых карт (сім з шифрами і одна для зайця);
  • 8 синіх карт (таких же, как зелені, та з іншими числами);
  • Два кубики – вони вкажуть на таємне слово;
  • Правила