Настільна гра Теотіуакан: Місто Богів


1-4

12+

90-120
Ру
    Теотіукан - місто, в якому народжуються Боги, перлина Мезоамерики і центр всесвіту для живших тоді народів.
Автор гри Даніеле Ташине, відомий вже іграми «Цолькін. Календар майя» і «Подорожі Марко Поло» і в цей раз постарався на славу, створивши неймовірну комплексну гру для шанувальників складних економічних стратегій.

Тип: стратегія
Видавець: Crowd games
Час гри: 90-120
Кількість гравців: 1-4
Вік: 12+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут.


Разом з настільною грою Теотіукан: Місто Богів гравці перенесуться в доколумбійську Америку. Очоливши різні племена, вони будуть прагнути досягти висот в алхімії, науці і намагатимуться залишити свій слід на стінах новозбудованої Великої Піраміди.
 

 

 

Керуємо кубиками.
 

Робочі в грі Теотіукан: Місто Богів представлені шестигранними кубиками. Не треба лякатися, кидати їх не доведеться. Всі робітники починають своє життєве коло з одиниці, поступово нарощуючи досвід і крапочки на своїх гранях.
У свій хід гравці будуть розміщувати власних робочих на різних тайлах дій, при цьому вибираючи, відправляють вони своїх робітників у прогулянку по колу робіт, або ж забирають всі виставлені кубики назад в руку. Все це здійснюється досить елегантною механікою. На поле навколо піраміди виставляються планшети з різнрманітними локаціями. Наприклад, серед них є шахти і сад какао-бобів. Гравці по колу виставляють своїх робочих (кубики різного кольору) на доступні для них місця.
На деяких з цих планшетів є також можливість для «поклоніння богам». Кубик, встановлений там, вже більше не братиме участі в інших активностях, але приносить додаткові бонуси. Решта кубиків можуть пересуватися від планшета до планшета, а коли закінчують своє переміщення - отримують урожай і зазвичай збільшують своє значення на одиницю.
Шестигранник, який досягне максимального значення, «підноситься до богів» - гравець отримує певні бонуси і новий кубик зі значенням «один».
 

 

 

Планшети.
 

Планшети дій дають гравцям різні можливості. Якщо, наприклад, на планшеті знаті гравці зазвичай отримують переможні бали, будують будинки або ж просуваються по «дорозі мертвих», то планшет ремісників дає можливість придбати прикрасу і «покласти свою цеглину» в будівництво піраміди.
В сумі три планшета дозволяють гравцям збирати ресурси, три інших - будь-яким способом купувати переможні бали, один - технології, а останній, Палац, пропонує різні бонуси на вибір.  
 

 

 

А давай ще разочок?

Варіативність партій в грі Теотіукан: Місто Богів просто зашкалює. У кожній партії змінюватись може практично все: порядок викладення планшетів, стартові ресурси, храмові бонуси і доступні технології. Таким чином, кожна нова гра буде зовсім не схожа на інші. До того ж стартовий розклад Теотіукан: Місто Богів залежить і від кількості учасників.
Настільна гра Теотіукан: Місто Богів - це складне євро зі змішаними механіками розміщення робочих, збора сетів і переміщення по трекам. Компоненти гри Теотіукан: Місто Богів відмінної якості - від дерев'яних жетонів ресурсів до унікальних ступенів піраміди.
Настільна гра Теотіукан: Місто Богівs порадує шанувальників комплексного євро і вдумливого ігрового процесу.

Комплектація настільної гри «Теотіукан: Місто Богів»:
 - поле для гри
 - 6 полей дій
 - 32 тайли пірамід
 - 15 тайлів прикрас
 - 54 тайли дослідження
 - 9 тайлів технологій
 - 18 стартових тайлів
 - 9 королівських тайлів
 - 7 тайлів бонусів храмів
 - 4 жетони порядку ходу
 - 4 набори гравців різних кольорів (кубики, жетони, маркери)
 - жетони ресурсів
 - жетони збільшення
 - білий та чорний жетон каледаря
 - 11 будівель
 - правила гри