Настільна гра Фруктогонщики


2-5

8+

30+
Ру
    У чарівних джунглях, де цілий рік панує літо, росте безліч різноманітних фруктів. Але більше ніж просто плоди, місцеві жителі люблять сік. І п'ють його практично всі! Навіть ті, хто сам сік і виробляє. А скільки подій пов'язано з ним в цих джунглях! А скільки історій трапляється навколо нього! Давайте-но і ми заглянемо до звірів на стаканчик чарівного соку.

Тип: дитяча розвиваюча
Видавець: Hobby World
Час гри: 30+
Кількість гравців: 2-5
ВІк: 8+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

 
   Фруктогонщики (Fabled Fruit) - це незвичайна проста і весела настільна гра, в якій гравцям доведеться ходити в гості до різних звіряток на стаканчик нового соку. При цьому ігровий процес складається з декількох не схожих по розкладам партій, які змінюють один одного (такий ось незвичайний режим Legacy під виглядом сюжетної кампанії). Але не бійтеся, знищувати карти і компоненти гри не доведеться. Всі карти, що беруть участь в партіях промарковані, і ви в будь-який момент можете «відкотити» гру на початок або зіграти комбінації, які вам найбільше до вподоби. 


    До речі, грати в Фруктогонщиків легко і взяти участь можуть навіть юні гравці, головне правильно вибирати найкорисніших звірят і варити правильний сік!

Якщо поглянути з початку, то в грі два види карт: фрукти і локації. Колода фруктів завжди залишається незмінною, перед початком партії карти в ній перемішуються і по дві роздається учасникам. Колода локацій складається з пронумерованих наборів карт по чотири. У першій партії вам належить узяти карти від 1 до 6 і розкласти в шість стопок по чотири карти в кожній. Це і будуть перші доступні вам дії і соки.


    У свій хід гравець може виставити фішку свого звірятка на одну з локацій, а потім виконати вказану на ній дію або зварити сік. Дії в грі бувають різні: вони дозволяють добирати карти фруктів з колоди, обмінюватися з іншими гравцями з вигодою для себе чи з колодою. Якщо ж ви вирішили створити сік, то зобов'язані скинути потрібну кількість і тип фруктів, а потім взяти верхню карту з стопки даної локації. 


    Як тільки карти в одній з локацій закінчуються, з колоди відкривається нова, наступна за списком. Таким чином, в грі з'являються нові доступні дії.
Партія закінчується, коли один з гравців створив певну кількість соків (залежно від кількості гравців). Він отримує 2 переможних бали, наступний за ним 1, а решта по 0. Абсолютний переможець Фруктогонщиків встановлюється тільки по закінченню всієї кампанії. 


 
Комплектація настільної гри "Фруктогонщики":

  • 240 карт тварин
  • 70 карт фруктів
  • 7 дерев'яних фігурок
  • 17 картонних жетонів
  • правила гри
  • довідник