Настільна гра Феод


2-5

12+

80-180
Ру

   От біда! Вас і ваших вірних підданих вигнали з рідного краю! У вашому гаманці лише пара шилінгів, а в торбинці - жалюгідні недоїдки, але зате серце сповнене рішучості відновити справедливість. Що ж, вирушайте в далекі землі і спробуйте прокласти собі дорогу до багатства і слави при дворі Її Величності королеви Анни. Займетеся обробітком земель, поступите на військову службу чи станете опорою феодалізму?
   Який би шлях ви не обрали, вірно одне: середньовічне життя не цукор. Родючих земель раз-два та й усе, запаси провізії тануть на очах, а про рясну вечерю тут мріють навіть казкові звірятка. Правда, їх вечеря - це ви. Але їй-богу, все не так погано. Якщо вам вдасться притиснути до нігтя місцеві гільдії, вони точно допоможуть вам стати найповажнішим феодалом на світі!
 

Тип: стратегія
Видавництво:  Crowd Games
Час гри: 80-180
Кількість гравців: 2-5
Вік: 12+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами  можна тут

 


      Ласкаво просимо в середньовіччя, в барвистий і незвичайний світ, який дуже схожий на сюрреалістичні твори Льюїса Керрола. Перед вами настільна стратегія «Феод», для 2-5 гравців і, напевно, це одна з найбільш приголомшливих і незвичайних настільних ігор за останні кілька років! Але, про все по порядку.
 


    Мета гри досить банальна - набрати якомога більше очок, але ось способів набрати ці переможні очки - просто неймовірна кількість. В процесі гри вам належить відправляти своїх підопічних в різні поселення, які потім можна покращувати від застав до ферм, міст і феодів, брати участь в придворному житті, просуватися по службі в шести різних гільдіях, вигідно користуючись їхніми привілеями. Торгувати, добувати ресурси, воювати, поширювати вплив і багато, багато іншого. Воістину, це та гра, в якій з кожною партією гравці будуть відкривати все нові можливості та ефективні комбінації для заробітку очок.
 


   Партія триває 5 епох, на початку кожної з яких гравці вибирають 4 з 11 карт дій на поточний раунд. На цьому етапі можна пожертвувати деякими ресурсами і взяти п'ять карт, якщо це вам дійсно потрібно. Сірка, селітра, дерево, залізо, їжа і гроші - основні стовпи на яких тримається економіка гри. Сірка і селітра знадобляться для маніпулювання діями, а залізо і дерево використаєте для апгрейда поселень. Також, ваших працівників необхідно годувати, а гроші - гроші потрібні завжди.


   Залежно від професій ваших персонажів, деякі карти дій мають додаткові ефекти, якими ви при бажанні можете скористатися. У певний момент ви можете заснувати феод - вищу територіальну одиницю, яка принесе вам чимало переможних очок, проте в цьому випадку ви стаєте васалом короля, і змушені виконувати його накази, які найчастіше зводяться до винищення ворогів корони.
   


   Гра насправді не з простих. Правила рясніють безліччю нюансів, однак варто зіграти одну-дві партії, і все стає на свої місця, тим більше що автори гри передбачили спрощений варіант для першої партії.

Оформлення гри вище усіляких похвал - неймовірно стильні ілюстрації, створюють густу і насичену атмосферу. Взаємодія між гравцями знаходиться на дуже високому рівні, оскільки сама економічна механіка тісно зав'язана на гільдіях, обміні товарами і торгівлі. І взагалі, усі елементи гри виявляються дивним чином збалансовані так, що викликають захват у гравців. Чудова гра, яка безумовно займе почесне місце на вашій полиці з іграми, і вже точно не покриється пилом!

Комплектація настільної гри "Феод":
 – мальовниче, деталізоване і дуже велике (107 × 40 см!) ігрове поле
 – 55 карт дій: по 11 наборів карт різних кольорів для 5 гравців.
 – 16 карт королівських указів
 – 15 кубиків підданих
 – 20 дисків прогресу/наглядачів
 – 100 маркерів впливу
 – 24 жетона регіонів/земель
 – 9 кораблів - звичайних, підводних і повітряних, по 3 кожного виду
 – 44 диска поселень
 – 17 королівських печаток/вервиць
 – 12 мішеней
 – 1 маркер епохи
 – 1 маркер першого гравця
 – 50 срібних і золотих шилінгів
 – 1 кубик змін
 – 5 кошелей
 – 170 дерев'яних фішок товарів: їжа, дерево, залізо, сірка і селітра
 – 1 похідний мішок
 – 2 ефектні фігурки монстрів: велетень і морський змій
 – правила, пам'ятки