Настільна гра Поселенцi: Атланти


1-5

8+

60-120
Ру
6 липня 1960 року
Тема: Мапа Адмірала Пірі-рейса
Кому: ПрофесоруЧарльзу Х. Хелґуду (Charles H. Hapgood)
Коледж міста Кін, Кін, Нью-Ґемпшир
Шановний професоре Хелґуд,
Вашзапит на оцінку деякиз незвичних деталей на мапі Пірі-рейса 1513 року був розглянутий. Ствердження про те, що в нижній частині мапи зображені узбережжя принцеси Марти, Землі королеви Мод, Антарктида, а також півострів Палмер, є схожими на правду. Ми вважаємо, що цей висновок являється найбільш логічним і, судячи з усього, правильним тлумаченням мапи.
У нижній частині мапи географічні елементи демонструють дуже велику схожість с даними сейсмічного сканування шведсько-британсьої антарктичної експедиції 1959 року реального геологічного рельєфу під льодовиком, що там знаходиться. Це вказує на те, що мапа узбережжя була створена до того, як поверхня була вкрита льодом. Льодовик у цьому регіоні у товщину сягає милі.
Ми не маємо жодного уявлення, яким чином дані на цій карті можуть корелювати з рівнем ймовірних географічних знань у 1513 року.
Гарольд З. Олмеєр (Harold Z.Ohlmeyer), підполковник, командуючий ВПС США

Тип: доповнення до Поселенці (Imperial Settlers)
Видавництво: Звезда
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 5
Вік: від 8 років
Мова:  російська

Правила настільної гри «Посленці: Атланти» російською мовою

Увага! Настільна гра «Поселенці: Атланти» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Поселенці (Imperial Settlers).

Поселенці: Атланти – чудове доповнення до захоплюючої карточної стратегії «Поселенці». Проста гра, що своєю яскравістю та надзвичайним ігровим процесом захопила серця мільйонів фанатів, поступово перетворюється в серйозну настолку з усіма ознаками ЖКІ. Розширення «Атланти» додає нову фракцію та декілька цікавих механік. По-перше – технології. На повну їх можуть використовувати лише самі атланти. Іншим фракціям також доступні жетони технологій, проте користі від них буде значно менше. По-друге – будівлі з кількома рівнями розвитку. Спочатку гравець будує, а потім покращує, щоб отримати потужнішу властивість. Ну і самі атланти. Доволі своєрідна фракція. Їхні будівлі тонуть наприкінці партії і не приносять жодних переможних балів. Тому йти до перемоги потрібно іншими шляхами. Тож, якщо у вас вже є базові «Поселенці», обов’язково придбайте собі доповнення «Атланти». Воно того варте.

До складу настільної гри «Поселенці: Атланти» входить:

– 110 карт:

– 40 карт атлантів

– 10 карт варварів

– 10 карт японців

– 10 карт римлян

– 10 карт єгиптян

– 28 загальних карт

– 2 карти для одиночної гри

–1 планшет імперії
– 1 жетон імперії
– 2 жетона варварів
– 49 жетонов технологій
– правила гри.