Настільна гра Runebound (3rd Edition)


2-4

14+

120-180
Eng
Ох, давно ж це було. Ті часи не дуже то й відрізнялися від нинішніх. Така сама війна зі злом, постійні посягання на трон і темні сили, що беруться невідомо звідки. Ми були молодими та дурними. В одному підземеллі з’явився чародій та почав розширювати свій вплив на довколишні поселення. Це було не добре. А ми тоді щойно повернулися з маєтку воронів. Отримали блискучу перемогу та почували себе всесильними. От і придумали собі розвагу. Той темний маг здавався зовсім нікчемним. Ми у чотирьох вирішили влаштувати на нього полювання, ще й позмагатися, хто швидше його переможе. Я вирішив мандрувати дорогами, розпитував людей, збирав інформацію. Виявилося, що чаклун значно сильніший, аніж нам здавалося. Тож мені потрібно було готувався до серйозного бою. А от мої товариші рушили навпростець прямо до його житла. Попередити я їх ніяк не міг. Тож про ті події розповісти можу тільки я.

Тип: пригодницька, з мініатюрами
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 120 до 180 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 14 років
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

Runebound (Third Edition) – нове видання популярної пригодницької гри. Учасники з головою зануряться у захоплюючий світ рун, магії, героїзму та доблесті. Ставши одним з відомих героїв Террінота, кожен гравець має можливість проявити свої найкращі якості. Вам належить мандрувати від поселення до поселення, битися з монстрами, виконувати різноманітні завдання та збирати трофеї, котрі потім можна буде обміняти на вміння та спорядження. Та, усе це лишень заради підготовки до фінальної битви з головним лиходієм. Перший, хто переможе володаря темних сил, отримає славу та повагу. Але поразка у фінальному двобої неминуче обернеться вильотом з гри. Отже варто суттєво підготуватися, та не баритися.

Цікаві дрібнички. Хоча гра «Runebound (Third Edition)» подібна до своїх попередниць, механікою та сюжетом, вона з ними зовсім не сумісна, адже створювалась з чистого листа. А от персонажів, котрих у коробці аж 6, можна зустріти в інших серіях ігор про світ Террінота, наприклад, в «Descent: Journeys in the Dark (2nd Edition)». Також в настільній грі «Runebound (Third Edition)» цікаво реалізовані подорожі по пересічній місцевості і виконуються вони за допомогою кубів, на гранях котрих є території різної складності проходження. А от для боїв, як не дивно, кидати доведеться жетони, а не куби, і з урахуванням сторін, що випали, визначаються подальші дії персонажа.

До складу настільної гри «Runebound (Third Edition)» входить:
– ігрове поле
– 6 карт героїв
– 6 фігурок героїв
– 120 карт пригод
– 5 похідних кубиків
– 27 жетонів пригод
– 60 бойових жетонів
– 20 сюжетних карт
– 2 карти сценаріїв
– 1 жетон часу
– 2 жетона лиходіїв
– 6 жетонів сюжетних завдань
– 60 карт навичок
– 60 карт придбань
– 24 жетони золота
– 36 жетонів поранень
– 24 сюжетних жетони
– довідник
– правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Талісман: Магічна пригода», а також на « Кланк! Підземна пригода».