Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
699 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Eldritch Horror: Signs of Carcosa (Древній Жах: Знамення Каркози)

ДополненияПохожие товары
Щось змінилося в поведінці цих людей. Вони зняли маски, і тепер їх дії не піддаються жодній логіці. Озлоблені на весь світ, вони повільно сходять з розуму. Тільки жменьці людей вдається залишатися при собі. Я входжу в їх число. У стародавньому манускрипті, який мені показав професор з Міскатонского університету, описані ці ознаки. Вони називаються ознаками Каркози, що пророкують прихід Хастура ... короля в жовтому. Я б дуже хотів помилятися, але схоже нам незабаром належить зустрітися з набагато більшим злом, ніж я смів припускати.

Тип: рольова, жахи Лавкрафта
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 180
Кiлькiсть гравцiв: 1-8
Вiк: 14+
Мова: англійська


​    «Eldritch Horror. Signs of Carcosa» це четверте мале доповнення до настільного шедевру Древній Жах. В цій пригоді гравцям доведеться зустрітися з володарем божевілля – Древнім на ім’я Хастур, також відомим як Король в Жовтому і його поплічниками.

​    Щоб перемогти Хастура гравцям досить розгадати всього лише дві таємниці, на відміну від звичайних трьох. Та й культисти цього древнього не дуже сильні, але натомість в силах Хастура маніпулювати свідомістю людей, вселяти в неї моторошні жахи і повільно але впевнено зводити з розуму.
 


 

​    У коробці з грою ви знайдете велику кількість карт контактів, нових ворогів, карт речей, артефактів, станів і заклинань. А також до боротьби з Хастуром готові приєднатися четверо відважних детективів: Венді Адамс, Майкл МакГленн, Декстер Дрейк і Дженні Барнс. Вони безсумнівно знайомі Вам по попередніх іграх у всесвіті міфів Лавкрафта.

​    А в результаті ми отримали чергове, цікаве доповнення, яке органічно вплітається в базову гру, дарує гравцям зустріч зі старими знайомими і звичайно ж пропонує чудовий і насичений подіями геймплей. Це доповнення справжній мастхев для шанувальників Древнього Жаху.


​    Звертаємо Вашу увагу що для гри в це доповнення Вам знадобиться базова гра Древній Жах.

До складу настільної гри «Eldritch Horror. Signs of Carcosa» входить:
 – 1 лист Древнього
 – 4 листи дослідників
 – 8 карт таємниць
 – 84 карти контактів
 – 24 карти міфів
 – 4 карти прелюдії
 – 4 карти артефактів
 – 16 карт речей
 – 28 карт стану
 – 12 карт заклинань
 – 16 карт унікальних речей
 – 8 жетонів монстрів
 – 20 жетонів занепаду
 – 4 жетони дослідників
 – 4 пластикові підставки
 – правила гри

Придбати настільну гру «Eldritch Horror. Signs of Carcosa» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
699 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Eldritch Horror: Signs of Carcosa

1. Елена (02-12-2017 | 14:01)

Здравствуйте!
А вы будете участвовать в предзаказе локализации?