Настільна гра Доббл / Dobble

143    Відео
код: 488
Начальник йшов з кав’ярні з чашкою гарячого чаю до свого кабінету. Вздовж коридору усі двері були зачинені. За ними лишень було чути приглушені розмови операторів і тихий стук пальців по клавіатурі. Аж раптом десь почувся вигук: «Піаніно!». Шеф зупинився і прислухався. Ще хтось голосно сказав «Пташка!» і стукнув рукою по столі. Керівник вже визначив, звідки долинав галас та йшов у бік порушників порядку. Ще вигук «Яблуко, я переміг!». Буквально через декілька секунд він збентежено оглядав кабінет, відчинивши двері. Двоє робітників мовчки сиділи за своїми комп’ютерами, а третій як раз збирався виходити. Звичайна робоча атмосфера. І що це було? Настільна гра Dobble!

Тип: для вечірок, швидка, на реакцію
Видавництво: Ігромаг (Україна), Asmodee (Франція)
Час гри: від 15 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8
Вік: від 6 років
Мова: мовонезалежна, правила українською

Ознайомитися з правилами настільної гри Dobble можна тут

Dobble (Доббл) — це динамічна сімейна гра на швидкість і реакцію для 2-8 гравців віком від 6 років, в якій потрібно шукати збіги на картах.

Гра Дабл максимально проста, і на перший погляд здається виключно дитячою. Однак і дорослі, сідаючи за стіл та відкриваючи яскраву бляшану коробочку, встають тільки через годину, а то й більше. Всупереч своїй нехитрості, гра Dobble дуже затягує. Тим більше, що у неї є цілих 5 режимів гри, тож ставши чемпіоном в одному з них, ви можете випробувати свої сили в іншому.


Для всіх і всюди

 

Настільна гра Dobble дуже компактна, не займає багато місця ні в коробці, ні на столі, а її правила можна пояснити за кілька хвилин. Коробочка невеличка і легко поміститься в дамську сумочку або навіть кишеню. Тому ви можете сміливо взяти її на вечірку, в гості до родичів або друзів, на пікнік, на дачу тощо. У неї можна навіть грати в поїзді, щоб налагодити контакт із попутниками та заповнити час, на лавочці в парку або в школі на перерві. А якщо хочете разом із колегами кинути палити, то принесіть Доббл на роботу і грайте в неї в перервах —  і руки зайняті, і час провели весело із користю!

За початковим задумом, Доббл це гра для дітей, щоб розвивати увагу та реакцію. Вона створена для швидкого освоєння, і при цьому, щоб дорослі могли грати з дітьми та не нудьгувати. Але вона так сподобалася ігроманами старшого віку, що немає нічого поганого в тому, щоб купити Dobble для себе або на подарунок друзям. Тож сміливо беріть її для гравців будь-якого віку і досвіду в настільних іграх —  байдужим не залишиться ніхто.


Швидкість і увага

 

Суть гри Dobble в тому, щоб шукати збіги на картках. Зробити це потрібно швидше за інших, буквально за мілісекунди. Коли знайдете —  голосно повідомте всім про це і виконуйте подальші дії. Які —  залежить від обраного режиму гри.

Dobble гра складається з 55 карток, на яких зображено 8 різних речей. Це можуть бути предмети, тварини, слова —  що завгодно! При цьому навіть однакові зображення не завжди повторюються, вони можуть бути різного розміру, щоб заплутати вас і змусити пошукати довше. А хто казав, що дитяча гра буде елементарною?

У кожному раунді ви шукаєте одну пару (а більше і не буде) ідентичних малюнків. І що швидше ви знайдете, то більше шансів на перемогу. Таким чином ви розвиваєте уважність і здатність швидко реагувати, що точно стане в пригоді не тільки в грі, а й у житті. Але головне —  Доббл гра весела й азартна.


Коли мало часу, а пограти хочеться


Якщо вам терміново потрібно зайняти найближчі 15 хвилин, або ви зібралися великою компанією на вечір настільних ігор, але хтось спізнюється, і вам потрібно пограти в щось легке «для розігріву», то гра Dobble стане чудовим варіантом. Кожна міні-гра займе у вас 5-10 хвилин, при цьому її не потрібно довго складати й розкладати —  просто дістали з коробки та вперед.

Ви навіть можете зіграти в неї в кафе, поки чекаєте на своє замовлення, або на вокзалі в очікуванні свого рейсу. Чудовий спосіб зайняти дитину, щоб вона не вередувала, або самим вбити час.Як грати в Доблл?


Переходимо, нарешті, до найцікавішого —  правил гри Dobble. Як ми говорили вище, у гри є цілих п'ять режимів, об'єднаних загальним принципом —  пошуком збігів. Але про все за порядком.

  1. Режим «Вежа». Кожен гравець бере в закриту одну карту і кладе її перед собою долілиць. Решту карт покладіть у центрі столу у стос горілиць. Тепер дайте команду та одночасно переверніть свої картки горілиць, якнайшвидше знайдіть пару на своїй картці та верхній картці стосу. Перший, хто знайшов пару, повідомляє решті про це, бере верхню картку зі стосу й кладе на свою картку. У наступному раунді повторіть дії. У міру гри ви будете будувати свою особисту вежу, і в кого вона виявиться найвищою —  той і переможець. 
  2. Режим «Отруєний подарунок». Суть гри та сама, що й у «Вежі», але тепер ви шукаєте пару між стосом і картою будь-якого суперника. Знайшли? Покладіть карту зі стосу на карту суперника, створивши вежу для нього. У цьому режимі вже володар найвищої вежі програє.
  3. Режим «Колодязь». Протилежність «Вежі». Тепер ви роздаєте всі карти порівну між гравцями, і тільки одну карту покладіть у центр столу. За командою шукайте збіги між верхньою картою свого стосу та центральною картою. Знайшли? Покладіть свою карту на центральну. Перемагає гравець, який першим позбудеться свого стосу.
  4. Режим «Гаряча картопля». Роздайте кожному гравцеві по карті в закриту. За командою всі гравці одночасно перевертають свої карти та показують іншим. Кожен гравець дивиться на карти суперників і шукає збіги зі своєю картою. Знайшли? Покладіть свою карту на карту противника. Той, хто останнім позбувся карт або взагалі не встиг це зробити, забирає всі викладені карти собі. Коли закінчиться колода, переможеним вважається той, хто зібрав найбільший стос.
  5. Режим «Збери все». Візьміть по одній карті в закриту, одну покладіть у центрі столу горілиць. За командою переверніть свої карти та шукайте збіги, але не тільки з центральною картою, а й узагалі всіма викладеними. Коли всі знайшли пари й розібрали карти, центральна карта йде під низ стосу, а всі гравці отримують нові карти. Перемагає той, хто зібрав найбільше карт.

Як бачите, варіантів багато, можна вибирати будь-який вам до душі та грати в Доббл роками. Спробуйте кожен режим і виберіть свій улюблений. Настільну гру Доббл купити варто всім, хто полюбляє прості та швидкі ігри для вечірок або сімейних посиденьок. Навіть якщо ви любитель складних стратегій, 
Dobble не стане зайвою у вашій колекції, оскільки додасть різноманітності, дасть змогу зайняти дітлахів або просто звікувати час.

А якщо ви фанат ігор на увагу та реакцію, то Ігромаг радить спробувати Гарячі Бургери, Швидерця й Привид Розумака.

Комплектація настільної гри «Dobble (Доббл)»:

  • 55 круглих ігрових карт
  • правила гри
Додати відгук

slick (06-06-2024 | 14:53)

Доббл — це справжнє свято для любителів швидких, динамічних ігор, які хочуть провести час у компанії друзів або родини. Вона вміло поєднує в собі простоту правил і захопливий ігровий процес. Буде цікава як дітям так і дорослим різного віку. В нашій родині гра завжди присутня під час свят та просто родинних посиденьок. Дитина полюбляє позмагатися в неї разом з друзями, адже це завжди весело та емоційно. Всім раджу гру в колекцію.
+ Плюси: компактна, швидка, весела.
Доброго дня!
О так! Ця компактна манюня захоплює всю увагу будь-де та будь-кого:)
Дякуємо за відгук та бажаємо бути сконцентрованим та уважним!

Катерина (07-05-2024 | 12:53)


Ідеальний варіант для подорожей та великих компаній! Азартна, весела та дуже гучна маленька гра! Не треба часу для підготовки до гри, не треба багато місця для гри, всі 5 правил дуже прості) Діти та дорослі грають з задоволенням! Без неї не обходяться жодні подорожі)
+ Весела
Азартна
Гучна
Маленька
Компактна
Мобільна
Проста
Легка
На велику компанію
- Гучна)
Доброго дня, Катерино!
Ми так раді, що і ваша сім'я долучилась до таємної програми "Доббл в кожну родину!":)
Бажаємо вам мирного неба та чудового настрою!

Тетяна (09-04-2024 | 10:38)

Чудова малесенька гра, яка може принести купу задоволення. В більшості граємо з дітьми, але і для вечірок теж підходить. Гра має прості правила, проте, в той же час, вона вимагає швидкості та уваги від гравців. Кожна карта містить різні символи, і ваше завдання - знайти спільний символ між вашою та іншою картою якомога швидше. І діти в цьому плані - мастаки! Зазвичай, бачать швидше і реагують також краще. Але це чудова вправа, щоб потренувати пам'ять та уважність. І просто весело провести час з рідними та друзями
+ Ціна, декілька режимів гри, чудово підходить для ігр з дітьми, а також до/після важких ігор та на вечірках
- Постійно в неї не пограєш, бо, заголом, ідея одна - гра на реакцію, часом хочеться іншого ігроладу
Доброго дня, Тетяно!
Дійсно, ця маленька коробочка може стати хітом будь-якої вечірки!
Бажаємо вам кілька "іглу" поспіль:)

Тетяна (27-11-2023 | 11:47)

Дуже гарна розвиваюча гра для маленької дитини. Почала потихеньку грати з сином з 2,5 років. Не на швидкість, на знаходження. Потроху нарощували об'єм карток і швидкість. Зараз в 4,5 роки в нього вже досить гарна швидкість, ще трохи і зможемо грати дійсно навипередки. Граємо по 5 хвилин вранці, щоб мозок розгальмувати перед іншими логічними іграми.
+ Якість. Металева коробка. Міцні картки, жодна не пом
ята дитиною. Підходить від 2,5 року і дитині весело грати. Дуже чіткі, прості зрозумілі малюнки для маленької дитини.
- Немає.
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо вам за те, що ви поділились такою цікавою історією та результатом:)
Бажаємо вам чудових вражень та нових успіхів!

Денис (15-11-2023 | 22:58)

Гарна проста гра для всіх. Дійсно весело
+ Компактна, для усіх.
- Більше години за вечір не пограєте.
Доброго дня, Денисе!
Дякуємо за відгук. Ми так само обожнюємо грати в Dobble у колі друзів, коли хочемо щось швиденьке, простеньке та веселеньке:)
Бажаємо Вам гарних спогадів та вражень!

Олег (30-10-2023 | 23:38)

Прикольна і весела гра, яка дуже подобається дітям та й дорослих затягує. Правила супер легкі, партії короткі, але азарті.
+ Тренує увагу та швидкість, грається весело. Класний варіант для дітей, також може підійти для вечірок і для перерв між довшими іграми.
- Протекторів для карток немає, тож потрібно обережно поводитися з картками.
Доброго дня, Олеже!
Dobble - універсальна гра, яка наповнена морем емоцій та океаном вражень:)
Дякуємо за відгук та бажаємо веселих партій!

Наталя (26-09-2023 | 13:28)

Дуже дякую за швидкість оформлення і доставку товару. Гарних продаж.
Доброго дня, Наталю!
Щиро дякуємо за відгук. Стараємося для Вас:)
Бажаємо мирного неба та гарних партій!

Показати більше
414грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись