RU | UA

(044) 383-63-67
(095) 589-03-51
(098) 311-73-30
(093) 519-64-39
Клуб ІгромагМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМ

  Друзі, пропонуємо вам передзамовити нашу нову локалізацію українською мовою – перше доповнення до мальовничої сімейної настільної гри «Крила» під назвою «Крила. Птахи Європи».
   
   

   Вражаюча настільна гра «Крила» посідає зараз перше місце в ТОП сімейних ігор на BoardGameGeek. У цій грі ви перевтілюєтесь на любителів птахів: дослідників, спостерігачів, орнітологів та колекціонерів, що воліють відшукати й приманити найкращих птахів у свої природні заповідники.

   Кожен птах подовжує ланцюжок потужних властивостей в одному з ваших ареалів. А кожен ареал відповідає за один із ключових аспектів розвитку вашого заповідника. Отримуйте жетони корму із чарівної годівниці, викладайте різнокольорові яйця і зберіть власну колекцію унікальних птахів. Переможцем стає гравець, який набрав найбільше балів за птахів, карти бонусів, цілі раундів, яйця, запаси корму та сформовані пташині зграї.

   Настільна гра «Крила» розрахована на 1-5 учасників віком від 10 років, а тривалість однієї партії – від 40 до 70 хвилин.

   Доповнення «Крила. Птахи Європи» розширює світ гри, додаючи чарівних, прекрасних та різноманітних птахів Європи. Також у цьому доповненні є додатковий авіарій для зберігання зростаючої колекції птахів, 15 фіолетових фігурок яєць, додаткові жетони корму, нові жетони цілей, карти бонусів та новий блокнот для підрахунку балів.
 

   Видавець оригінальної гри «Крила» – компанія Stonemaier Games, відома такими іграми як «Scythe», «Tapestry», «Charterstone» та «Viticulture». Цього року «Крила» отримали купу нагород, здобувши перемогу у восьми номінаціях премії Golden Geek 2019, одна з яких, звісно, «Найкраща гра року». Серед отриманих нагород також було і «Найкраще доповнення року», яким стали «Крила. Птахи Європи». До речі, представлені «Крила» були у 8 номінаціях, тобто перемогли всюди, де брали участь.

   На коробці доповнення «Крила. Птахи Європи» зображена біла сова. Автори гри на карті білої сови звертають увагу на те, що сова Гаррі Поттера, Гедвіґ, була саме білою совою. Так-так, на всіх картах птахів, котрі вам зустрінуться під час гри у «Крила», вказано щось цікаве про кожного з них. Тож ви не лише отримаєте насолоду від самої гри, але ще й дізнаєтесь трохи більше про дивовижний світ птахів.

   Наприклад, на карті пірникози великої зазначено, що батьки-пірникози обирають собі пташенят улюбленців і вирощують їх окремо від інших. Пісні вівсянки звичайної вплинули на твори Роберта Бернза та Бетховена. Лучний лунь під час сезону розмноження виконує повітряний танець, унікальний для кожного птаха. А ще легенди стверджують, що жовточубі золотомушки каталися на хвостових перах орлів та сов.

   Біла сова, пірникоза велика, вівсянка звичайна, лунь лучний, золотомушка жовточуба та ще 76 унікальних птахів чекають на вас у доповненні «Крила. Птахи Європи».  
  
     
   Настільна гра «Крила» триває 4 раунди. В кожному раунді гравці по черзі здійснюють ходи, доки кожен не використає всі доступні йому фішки дій. 

   У свій хід ви можете виконати 1 з 4 дій, що відображені у лівій частині вашого заповідника: 
зіграти карту птаха з руки;
отримати корм і активувати властивості лісових птахів;
покласти яйця й активувати властивості степових птахів;
взяти карти й активувати властивості болотних птахів.

   Дії «Отримайте корм», «Покладіть яйця» і «Візьміть карти» виконуються в три кроки (вони зображені на малюнку нижче).
1. Оберіть ареал у вашому заповіднику і помістіть фішку дії на крайню ліву незайняту клітинку у ньому. Отримайте винагороду, вказану в цій клітинці.
2. Перемістіть фішку дії справа наліво та активуйте коричневі властивості птахів у цьому ряду.
3. Коли фішка дії переміститься в крайню ліву частину заповідника, залиште її там. Ваш хід завершився.

   Гра завершується після 4-го раунду. Після цього учасники рахують переможні бали за карти птахів у своїх заповідниках, за карти бонусів, за цілі раундів, а також переможні бали за яйця на картах птахів, запасені жетони корму і підкладені карти.

   Перемагає гравець, який набрав найбільше балів. У разі нічиєї перемагає той, у кого найбільше невикористаних жетонів корму.

   Доповнення «Крила. Птахи Європи» додає новий набір властивостей, як-от властивості, що спрацьовують наприкінці раунду, та властивості, що посилюють взаємодію між гравцями. Тут є птахи, що займають 2 місця в заповіднику, збільшуючи вигоду від майбутніх дій, а також птахи, що приносять бонуси за надлишок карт або корму. Європейські птахи додаються до основної колоди карт.
   Докладніше ознайомитися з ігровим процесом ви можете в базових правилах гри та у ПРАВИЛАХ ГРИ з доповненням «Крила. Птахи Європи».

    Вартість передзамовлення доповнення «Крила. Птахи Європи» до 22 листопада включно становить 700 грн. Також, до 22 листопада включно пропонуємо вам придбати комплект* із базової гри «Крила» та доповнення «Птахи Європи» всього за 1980 грн. Крім того, з 22 жовтня до 22 листопада включно ви можете купити зі знижкою комплект чудових токенів, які замінять жетони корму і зроблять ваші партії ще атмосфернішими, та зручний органайзер, куди помістяться і базова гра, і доповнення «Птахи Європи».
  
   
   
   Роздрібна ціна доповнення «Крила. Птахи Європи» становитиме 890 грн. Доставка гри запланована на кінець грудня цього року.

     *Звертаємо вашу увагу, що базова гра, яка входить у комплект, а також аксесуари не надсилаються окремо (всі замовлення відправлятимуться у грудні разом з доповненням).
     **Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення, напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua
     ***Підтвердження оплати передзамовлення надійде на вказаний Вами номер телефону протягом 24 годин після оплати.    
     ****Доставка здійснюється Новою Поштою за рахунок отримувача, якщо загальна сума замовлення не перевищує 1000 грн., або безкоштовно, якщо загальна сума замовлення перевищує 1000 грн.

   Огляд компонентів доповнення «Крила. Птахи Європи» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

 
   Огляд компонентів гри «Крила» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі OMGames — блог о настольных играх:
   

   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі The Dice Tower:

   Огляд доповнення «Крила. Птахи Європи» на youtube-каналі The Dice Tower:

   Огляд доповнення «Крила. Птахи Європи» на youtube-каналі TheGameBoyGeek:

   Огляд гри «Крила» з автором Елізабет Харґрейв на youtube-каналі Quackalope:

   Сторінка гри «Крила» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка доповнення «Крила. Птахи Європи» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка гри «Крила» на сайті StonemaierGames.
   Сторінка доповнення «Крила. Птахи Європи» на сайті StonemaierGames.