Збудуйте Чудо настільки грандіозне, щоб залишити пам’ять про вас у віках!

   
Пропонуємо вам передзамовити нашу нову локалізацію українською мовою – новинку від Антуана Боза, автора всесвітньо відомих «7 Чудес», під назвою «7 Чудес. Архітектори».

   «7 Чудес. Архітектори» – це захоплива гра для всієї родини з простими правилами, швидкими партіями та різноманітними стратегіями.

   У свій хід виберіть карту із трьох доступних і зіграйте її, поклавши перед собою. Використайте властивість карти, щоб збудувати Чудо, зробити наукове відкриття або піти на битву з сусідами. Гра завершується, коли Чудо повністю збудоване. Наберіть найбільшу кількість балів, щоб перемогти і залишити пам’ять про себе у віках!

   Настільна гра «7 Чудес. Архітектори» розрахована на 2-7 учасників віком від 8 років, а тривалість однієї партії – приблизно 25 хвилин.

   Докладніше ознайомитись із «Архітекторами» ви можете у правилах гри.   

   Настільна гра «7 Чудес. Архітектори» містить:
  • 235 карт;
  • 7 Чудес із 5 фрагментів;
  • 7 холдерів для карт;
  • 8 контейнерів для компонентів;
  • 15 жетонів Прогресу;
  • 6 жетонів Конфлікту;
  • 28 жетонів Перемоги;
  • 1 жетон Кота з підставкою для нього;
  • правила гри.
 
 
 
 
   *На фотографіях зображено компоненти з англійської версії гри.
   
    Партія у «7 Чудес. Архітектори» триває декілька ходів. На початку гри кожен учасник отримує контейнер із Чудом (що складається з 5 етапів будівництва) та своєю колодою карт (яку розміщує між собою та гравцем ліворуч).

   У свій хід оберіть карту із трьох доступних:
• верхню карту з колоди ліворуч;
• верхню карту з колоди праворуч;
• верхню карту зі спільної центральної колоди.

   Зіграйте вибрану карту, поклавши її перед собою, поряд з вашим Чудом. Ці карти втілюють різних персонажів, які допомагатимуть вам збирати ресурси для будівництва вашого Чуда, робити наукові відкриття або навіть битися з вашими сусідами.

   Відповідно до карт і жетонів, які ви маєте, у довільному порядку виконайте доступні дії: обміняйте ресурси, збудуйте етап Чуда та використайте його ефект, отримайте та/чи використайте жетони Прогресу, розіграйте битву з сусідніми гравцями. Якщо ви не можете більше виконати жодної дії, ваш хід закінчується і гравець ліворуч може починати свій.

   Коли один із гравців закінчує будівництво свого Чуда, гра завершується наприкінці ходу цього гравця. Порахуйте свій результат, склавши всі переможні бали на збудованих етапах Чуда, синіх картах, жетонах Перемоги, жетонах Прогресу та жетоні Кота (якщо він є). Гравець із найбільшим результатом перемагає.

   Докладніше ознайомитися з ігровим процесом ви можете у ПРАВИЛАХ ГРИ.
   Передзамовлення настільної гри «7 Чудес. Архітектори» триватиме з 24 січня до 20 лютого включно. Для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 лютого включно, діє знижка 25%, тож вартість гри становить 1088 грн.
   Роздрібна ціна настільної гри «7 Чудес. Архітектори» становитиме 1450 грн. Доставка гри запланована на березень 2022 року.
   
     *Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення (лише щодо оплати), напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua.
     **Доставка здійснюється Новою Поштою за рахунок отримувача, якщо загальна сума замовлення не перевищує 1000 грн., або безкоштовно, якщо загальна сума замовлення перевищує 1000 грн.
   Огляд гри «7 Чудес. Архітектори» на youtube-каналі Світ Настільних Ігор:

 
   Розпаковка гри «7 Чудес. Архітектори» на youtube-каналі Repos Production:

   Огляд гри «7 Чудес. Архітектори» на youtube-каналі Repos Production:
 
Огляд гри «7 Чудес. Архітектори» на youtube-каналі BoardGameCo:

   Огляд гри «7 Чудес. Архітектори» на youtube-каналі The Dice Tower:
 
   Думка Джеймі Стегмаєра про гру «7 Чудес. Архітектори» на youtube-каналі Jamey Stegmaier:

   Сторінка гри «7 Чудес. Архітектори» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка гри «7 Чудес. Архітектори» на сайті видавництва Repos Production.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00