Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Test

 
  1. Вітаємо Вас. Ігромаг зараз відпочиває, грає з друзями в настолки дома. Завітайте будь-ласка на наш сайт igromag.ua, де є купа цікавинок та графік роботи.
 Вас вітає Ігромаг! На жаль, зараз всі наші співробітники блукають підземеллям у пошуках скарбів могутнього дракона. Але кожен, хто повернеться, залюбки відповість на будь-які Ваші питання з 10-ї ранку до 8-ї вечора в будні та з 12 до 18 в вихідні. Більше інформації на нашому сайті igromag.ua  
    Вас вітає Ігромаг. Ми знаємо ВСЕ про настільні ігри. Дочекайтесь на з’єднання.
 Саме зараз ми намагаємося закрити портал в інший вимір і не дати Ктулху захопити світ. Дочекайтесь будь ласка на відповідь або ми зателефонуємо вам щойно звільнимося.  
  1. Саме зараз ми пакуємо санки подарунків та розчісуємо оленів, щоб всі змогли пограти в настолки за новорічним столом. Дочекайтесь будь ласка на відповідь або ми зателефонуємо вам щойно звільнимося.
 
Добрый день! Заказ номер 124010663. Оплата сделана 24.09. Когда планируется отправка? Я просила Новой Почтой в Верховину. В этом городе буду еще пару дней, потом уеду. Почему нет никакой информации об заказе, отправке?!!!

Есть в наличии
грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Test


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..