RU | UA

(044) 383-63-67
(095) 589-03-51
(098) 311-73-30
(093) 519-64-39
Клуб ИгромагМой заказДисконтная программаБлогерамФорумИгры ОПТОМ

  Друзі, пропонуємо вам передзамовити нашу нову локалізацію українською мовою – мальовничу сімейну настільну гру «Крила», що посідає зараз перше місце в ТОП сімейних ігор на BoardGameGeek.
   
   

   У вражаючій настільній грі «Крила» ви перевтілитесь на любителів птахів: дослідників, спостерігачів, орнітологів та колекціонерів, що воліють відшукати й приманити найкращих птахів у свої природні заповідники.

   Кожен птах подовжує ланцюжок потужних властивостей в одному з ваших ареалів. А кожен ареал відповідає за один із ключових аспектів розвитку вашого заповідника. Отримуйте жетони корму із чарівної годівниці, викладайте різнокольорові яйця і зберіть власну колекцію унікальних птахів. 

   Переможцем стає гравець, який набрав найбільше балів за птахів, карти бонусів, цілі раундів, яйця, запаси корму та сформовані пташині зграї.

   Настільна гра «Крила» розрахована на 1-5 учасників віком від 10 років, а тривалість однієї партії – від 40 до 70 хвилин.
 

   Видавець оригінальної гри «Wingspan» – компанія Stonemaier Games, відома такими іграми як «Scythe», «Tapestry», «Charterstone» та «Viticulture». А нещодавно «Wingspan» отримав купу нагород, здобувши перемогу у восьми номінаціях премії Golden Geek 2019, одна з яких, звісно, «Найкраща гра року». До речі, представлена гра була теж у 8 номінаціях, тобто перемогла всюди, де брала участь.

   На коробці настільної гри «Крила» зображений мексиканський тиран. У період гніздування тиран агресивно захищається, нападаючи на кожного птаха, що наближається до його гнізда (зокрема і на великих хижаків). Також він відзначився тим, що є офіційним символом американського штату Оклахома. Але автори «Крил» на карті мексиканського тирана звертають увагу на те, що під час токування цей птах влаштовує у повітрі акробатичні трюки з демонструванням свого прекрасного роздвоєного хвоста.

    Так-так, на всіх картах птахів, котрі вам зустрінуться під час гри у «Крила», вказано щось цікаве про кожного з них. Тож ви не лише отримаєте насолоду від самої гри, але ще й дізнаєтесь трохи більше про дивовижний світ птахів.

   Наприклад, на карті червоного кардинала зазначено, що у цих пташок співають не лише самці, а й самиці (хоча їхня пісня і не така різноманітна). А от гіла чорновола може продовбати в одному дереві до 50 000 дірок для зберігання жолудів. Тауї плямистий здіймає опале листя, відскакуючи назад, завдяки чому знаходить схованих під ним комах. А для озвучування будь-яких хижих птахів у фільмах майже завжди використовують крик неоарктичного канюка.

   Мексиканський тиран, червоний кардинал, гіла чорновола, плямистий тауї, неоарктичний канюк та ще 175 унікальних птахів чекають на вас у «Крилах».


   В нашій локалізації також буде набір для швидкого початку гри (4 посібники і 10 нових карт птахів), який допоможе новачкам освоїти «Крила».

     
     
     

   Настільна гра «Крила» триває 4 раунди. В кожному раунді гравці по черзі здійснюють ходи, доки кожен не використає всі доступні йому фішки дій. 

   У свій хід ви можете виконати 1 з 4 дій, що відображені у лівій частині вашого заповідника: 
зіграти карту птаха з руки;
отримати корм і активувати властивості лісових птахів;
покласти яйця й активувати властивості степових птахів;
взяти карти й активувати властивості болотних птахів.

   Дії «Отримайте корм», «Покладіть яйця» і «Візьміть карти» виконуються в три кроки (вони зображені на малюнку нижче).
1. Оберіть ареал у вашому заповіднику і помістіть фішку дії на крайню ліву незайняту клітинку у ньому. Отримайте винагороду, вказану в цій клітинці.
2. Перемістіть фішку дії справа наліво та активуйте коричневі властивості птахів у цьому ряду.
3. Коли фішка дії переміститься в крайню ліву частину заповідника, залиште її там. Ваш хід завершився.

   Гра завершується після 4-го раунду. Після цього учасники рахують переможні бали за карти птахів у своїх заповідниках, за карти бонусів, за цілі раундів, а також переможні бали за яйця на картах птахів, запасені жетони корму і підкладені карти.

   Перемагає гравець, який набрав найбільше балів. У разі нічиєї перемагає той, у кого найбільше невикористаних жетонів корму.
   Докладніше ознайомитися з ігровим процесом ви можете в ПРАВИЛАХ ГРИ.

    Вартість передзамовлення настільної гри «Крила» до 19 липня включно становить 1200 грн. Також на етапі передзамовлення (з 22 червня до 19 липня включно) ви можете купити гру у розстрочку, сплативши спочатку лише 600 грн., а решту 600 грн. вже перед відправкою вам гри. Крім того, пропонуємо придбати зі знижкою комплект чудових токенів, які замінять жетони корму і зроблять ваші партії ще атмосфернішими, та зручний органайзер, куди помістяться і базова гра, і доповнення «Птахи Європи», яке ми очікуємо наприкінці року.
  
   
   
   Роздрібна ціна «Крил» становитиме 1600 грн. Доставка гри запланована на кінець серпня цього року.

     *Після оплати передзамовлення, будь ласка, надішліть скріншот/фото квитанції про оплату на e-mail office@igromag.ua
     **Підтвердження оплати передзамовлення надійде на вказаний Вами номер телефону протягом 24 годин після оплати.    
     **Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення, напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua.

   Огляд компонентів гри «Крила» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:
   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі OMGames — блог о настольных играх:
   

   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі The Dice Tower:

   Огляд гри «Крила» на youtube-каналі Watch It Played:
   
Огляд гри «Крила» на youtube-каналі 3 Minute Board Games:

Огляд гри «Крила» з автором Елізабет Харґрейв на youtube-каналі Quackalope:

   Сторінка гри «Крила» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка гри «Крила» на сайті StonemaierGames.