RU | UA

(044) 383-63-67
(095) 589-03-51
(098) 311-73-30
(093) 519-64-39
Клуб ИгромагМой заказДисконтная программаБлогерамФорумИгры ОПТОМ

  Друзі, пропонуємо вам передзамовити нашу нову локалізацію українською мовою – стратегічну кооперативну настільну гру «Пандемія», що входить у ТОП-10 сімейних ігор на BoardGameGeek. Чи зможете ви здолати епідемію і врятувати людство?
 
      

   «Пандемія» – одна з найвідоміших кооперативних ігор (всі гравці або перемагають, або програють разом) у світі, яка зібрала багато нагород і встигла стати класикою.

   В «Пандемії» ви у складі досвідченої команди спеціалістів повинні стримувати поширення чотирьох смертельних хвороб, доки не винайдете від них ліки. Ви будете подорожувати по всьому світу, лікувати хворих і шукати ресурси, необхідні для винайдення ліків. Щоб перемогти, вам потрібно працювати спільно, використовуючи свої унікальні здібності. Не зволікайте, адже нові спалахи епідемії пришвидшують поширення хвороби. Чи встигнете ви вчасно винайти ліки? Доля людства у ваших руках!

   Настільна гра «Пандемія» розрахована на 2-4 учасників віком від 8 років, а тривалість однієї партії – приблизно 45 хвилин.
 

   Автор «Пандемії» Метт Лікок розробив її для гри зі своєю дружиною Донною. На початку спільного життя Метт і Донна грали у різні види настільних ігор. Проте, ігри, де на першому місці була жорстка конкуренція, або ігри зі зрадником викликали негативні емоції, які подекуди переходили у реальне життя і навіть могли впливати на відносини.

   Але зігравши у першу кооперативну гру, подружжя отримало зовсім інший досвід. Спільне вирішення проблем було надзвичайно захоплюючим і вони обоє насолоджувалися процесом гри, незалежно від підсумкового результату.

   Після цього у 2004 році Метт почав розробляти власну кооперативну гру. Незадовго до цього у світі спалахнула епідемія атипічної пневмонії, тож він вирішив, що віруси стануть ідеальними антагоністами. Віруси байдужі, бездушні та безжалісні, тому дуже лякають. Метт згадує, що розпочав створення простої моделі їхньої поведінки, використовуючи дошку, колоду карт і декілька дерев'яних кубиків.

   Результатом наполегливої праці стала «Пандемія» – гра, в якій учасники всі разом стараються врятувати людство від чотирьох смертельних хвороб. Вони подорожують по всьому світу, усуваючи короткочасні загрози і намагаючись виграти достатню кількість часу для досягнення кінцевої довгострокової мети – створення необхідних ліків. Учасникам необхідно координувати свої дії, щоб максимально ефективно стримувати поширення хвороб. Понад усе гравці повинні співпрацювати, адже жоден з них не зможе виграти гру самостійно.

   Коли у 2008 році «Пандемія» вийшла на ринок, кооперативних ігор було небагато, тож вона дуже швидко завоювала популярність, отримавши багато різноманітних номінацій і нагород. Метт Лікок згадує, як після виходу гри він дивувався, чому ще донедавна вони з Донною вважали ігри та змагання синонімами.

   Наразі «Пандемія» перекладена більш ніж 20 мовами і продається по всьому світу. А цього року нарешті з'явиться й українська локалізація від «Ігромагу». До речі, з усіх локалізацій лише в українській на мапі світу і на картах є Київ.


   
   

   У «Пандемії» ви і ваші колеги – члени команди, що бореться з інфекційними хворобами. Працюючи спільно, вам потрібно винайти ліки і запобігти спалахам епідемій, перш ніж 4 смертельні хвороби (синя, жовта, чорна та червона) повністю знищать людство.

   Мета гри – винайти ліки від усіх 4 хвороб. Гравці програють, якщо:
• виникло 8 спалахів хвороб (світ охопила паніка);
• кубиків хвороб лишилося менше, ніж потрібно (хвороба поширюється занадто швидко);
• не лишилося карт гравців (у вашої команди вичерпався час).

   Хід кожного гравця поділяється на 3 етапи:
1. Виконати 4 дії. 
2. Взяти 2 карти гравців. 
3. Визначити заражені міста.

   Оскільки «Пандемія» – кооперативна гра, гравці можуть вільно давати поради один одному і ділитися своїми думками та ідеями. Однак, остаточне рішення щодо своїх дій ухвалює гравець, який наразі здійснює хід.

   На вибір у кожного гравця є такі дії:
• переміститись в інше місто;
• збудувати дослідницьку станцію;
• вилікувати хворобу;
• обмінятись картами;
• винайти ліки. 
   Окрім того, залежно від ролі у кожного гравця з'являється особлива здібність, яка допоможе команді у боротьбі з епідемією.
   
   Гравці переможуть, щойно винайдуть ліки від усіх 4 хвороб.

   Докладніше ознайомитись з ігровим процесом ви можете в ПРАВИЛАХ ГРИ.

   Вартість настільної гри «Пандемія» для жайворонків, які оформили та оплатили передзамовлення з 20 до 26 липня включно, становить 600 грн. З 27 липня до 2 серпня вартість передзамовлення становить 650 грн., з 3 до 9 серпня – 700 грн., а після 9 серпня – 750 грн. Також на етапі передзамовлення (з 20 липня до 16 серпня включно) ви можете купити гру у розстрочку, сплативши спочатку лише 375 грн., а решту 375 грн. вже перед відправкою вам гри. Крім того, пропонуємо придбати зі знижкою комплект чудових токенів (серед яких є навіть коронавірус), що замінять стандартні кубики хвороб і зроблять ваші партії ще атмосфернішими.
   
   
      
   Роздрібна ціна «Пандемії» становитиме 950 грн. Доставка гри запланована на жовтень цього року.

     *Після оплати передзамовлення, будь ласка, надішліть скріншот/фото квитанції про оплату на e-mail office@igromag.ua
     **Підтвердження оплати передзамовлення надійде на вказаний Вами номер телефону протягом 24 годин після оплати.    
     ***Доставка здійснюється Новою Поштою за рахунок отримувача, якщо загальна сума замовлення не перевищує 1000 грн., або безкоштовно, якщо загальна сума замовлення перевищує 1000 грн.

     ****Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення, напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua.

   Огляд компонентів гри «Пандемія» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:
 
   Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Короткий огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі TheDrot Видеоблог о настолках:
   

   Огляд правил гри «Пандемія» на youtube-каналі TheDrot Видеоблог о настолках:

   Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі The Dice Tower:
   
Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі Watch It Played:

Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі The Rules Girl:

   Сторінка гри «Пандемія» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка гри «Пандемія» на сайті Z-MAN Games.