Це передзамовлення завершено, але у листопаді доповнення «Пандемія. На межі» буде у продажу ;-)
 
   Рятувати людство стало занадто легко? Спробуйте додати нові ролі, події та випробування. Що як одна з хвороб аж надто небезпечна? Або що як у світі лютує ще й п’ята хвороба? Або навіть гірше – що як п’яту хворобу розповсюджує таємний біотерорист?
   Вітаємо у доповненні «Пандемія. На межі», передзамовлення на яке вже відкрито!

   Ми знову підготували для вас різні комплекти за вигідними цінами та аксесуари, які зроблять ваші партії у «Пандемію» ще зручнішими та атмосфернішими. Тож перейдемо до справи.
 
Комплект №1
   Якщо бажаєте повністю зануритись у боротьбу з епідемією і врятувати людство, цей комплект саме для вас: базова гра «Пандемія», доповнення «Пандемія. На межі», зручний органайзер і набір зі 108 чудових преміум-токенів, що замінять стандартні кубики хвороб. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 18 липня включно, становить 2077 грн. Тож натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.

 
Комплект №2
   Якщо вам не потрібні зручний органайзер та преміум-токени хвороб, обирайте цей комплект: базова гра «Пандемія» та доповнення «Пандемія. На межі». Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 18 липня включно, становить 1537 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.

 
Комплект №3
   Якщо у вас вже є базова гра, вам добре підійде цей комплект: доповнення «Пандемія. На межі», зручний органайзер і набір зі 108 преміум-токенів, що замінять стандартні кубики хвороб. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 18 липня включно, становить 1289 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.

 
Доповнення «На межі»
   Якщо у вас уже є базова гра і вам не потрібні органайзер та преміум-токени хвороб, можете замовити лише доповнення «Пандемія. На межі». Вартість доповнення для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 18 липня включно, становить 713 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте доповнення.

 
Комплект №1 у розстрочку
   Крім того, на етапі передзамовлення (з 21 червня до 18 липня включно) ви можете придбати комплект із базової гри «Пандемія», доповнення «Пандемія. На межі», зручного органайзеру та набору чудових токенів у розстрочку, сплативши спочатку лише 1100 грн., а решту 1100 грн. вже перед відправкою вам ігор. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.

   «Пандемія» – одна з найвідоміших кооперативних ігор (всі гравці або перемагають, або програють разом) у світі, яка зібрала багато нагород і встигла стати класикою.

   В «Пандемії» ви у складі досвідченої команди спеціалістів повинні стримувати поширення смертельних хвороб, доки не винайдете від них ліки. Ви будете подорожувати по всьому світу, лікувати хворих і шукати ресурси, необхідні для винайдення ліків. Щоб перемогти, вам потрібно працювати спільно, використовуючи свої унікальні здібності. Не зволікайте, адже нові спалахи епідемії пришвидшують поширення хвороби. Чи встигнете ви вчасно винайти ліки? Доля людства у ваших руках!
 
   Доповнення «Пандемія. На межі» додає до базової гри п'ятого гравця, 7 ролей, 8 подій, п'яту хворобу, легендарний рівень складності та 3 режими гри.
• Вірулентний штам: робить одну хворобу більш небезпечною і непередбачуваною.
Мутація: додає 5-ту хворобу, що поводиться інакше, ніж інші чотири.
Біотерорист: один із учасників грає проти решти.
 
   Докладніше ознайомитись з «Пандемією. На межі» ви можете у правилах гри з цим доповненням.

   Базова гра «Пандемія» з доповненням «Пандемія. На межі» розрахована на 2-5 учасників віком від 8 років, а тривалість однієї партії – приблизно 45 хвилин.
 

   Автор «Пандемії» Метт Лікок розробив її для гри зі своєю дружиною Донною. На початку спільного життя Метт і Донна грали у різні види настільних ігор. Проте, ігри, де на першому місці була жорстка конкуренція, або ігри зі зрадником викликали негативні емоції, які подекуди переходили у реальне життя і навіть могли впливати на відносини.

   Але зігравши у першу кооперативну гру, подружжя отримало зовсім інший досвід. Спільне вирішення проблем було надзвичайно захоплюючим і вони обоє насолоджувалися процесом гри, незалежно від підсумкового результату.

   Після цього у 2004 році Метт почав розробляти власну кооперативну гру. Незадовго до цього у світі спалахнула епідемія атипічної пневмонії, тож він вирішив, що віруси стануть ідеальними антагоністами. Віруси байдужі, бездушні та безжалісні, тому дуже лякають. Метт згадує, що розпочав створення простої моделі їхньої поведінки, використовуючи дошку, колоду карт і декілька дерев'яних кубиків.

   Результатом наполегливої праці стала «Пандемія» – гра, в якій учасники всі разом стараються врятувати людство від чотирьох смертельних хвороб. Вони подорожують по всьому світу, усуваючи короткочасні загрози і намагаючись виграти достатню кількість часу для досягнення кінцевої довгострокової мети – створення необхідних ліків. Учасникам необхідно координувати свої дії, щоб максимально ефективно стримувати поширення хвороб. Понад усе гравці повинні співпрацювати, адже жоден з них не зможе виграти гру самостійно.

   Коли у 2008 році «Пандемія» вийшла на ринок, кооперативних ігор було небагато, тож вона дуже швидко завоювала популярність, отримавши багато різноманітних номінацій і нагород. Метт Лікок згадує, як після виходу гри він дивувався, чому ще донедавна вони з Донною вважали ігри та змагання синонімами.

   Наразі «Пандемія» перекладена більш ніж 20 мовами і продається по всьому світу. До речі, з усіх локалізацій лише в українській на мапі світу і на картах є Київ.


   Доповнення «На межі» додає до базової «Пандемії» 5-го гравця, 6 ролей, одного біотерориста, 8 подій, 5-у хворобу і 3 режими гри.
• Вірулентний штам: робить одну хворобу більш небезпечною і непередбачуваною.
Мутація: додає п'яту хворобу, що поводиться інакше, ніж інші чотири.
Біотерорист: один із учасників грає проти решти.

   У «Пандемії» ви і ваші колеги – члени команди, що бореться з інфекційними хворобами. Працюючи спільно, вам потрібно винайти ліки і запобігти спалахам епідемій, перш ніж смертельні хвороби (синя, жовта, чорна, червона та фіолетова) повністю знищать людство.

   Мета гри – винайти ліки від усіх хвороб. Гравці програють, якщо:
• виникло 8 спалахів хвороб (світ охопила паніка);
• кубиків хвороб лишилося менше, ніж потрібно (хвороба поширюється занадто швидко);
• не лишилося карт гравців (у вашої команди вичерпався час).

   Хід кожного гравця поділяється на 3 етапи:
1. Виконати 4 дії. 
2. Взяти 2 карти гравців. 
3. Визначити заражені міста.

   Оскільки «Пандемія» – кооперативна гра, гравці можуть вільно давати поради один одному і ділитися своїми думками та ідеями. Однак, остаточне рішення щодо своїх дій ухвалює гравець, який наразі здійснює хід.

   На вибір у кожного гравця є такі дії:
• переміститись в інше місто;
• збудувати дослідницьку станцію;
• вилікувати хворобу;
• обмінятись картами;
• винайти ліки. 
   Залежно від ролі у кожного гравця з'являється особлива здібність, яка допоможе команді у боротьбі з епідемією.

   Окрім того, новий режим гри «Біотерорист» з доповнення «Пандемія. На межі» пропонує одному гравцеві зіграти проти решти, сіючи у світі хаос і паніку за допомогою 5-ї фіолетової хвороби. Біотерорист виграє, якщо інші гравці програють і на полі є хоча б 1 фіолетовий кубик.
   
   Гравці переможуть, щойно винайдуть ліки від усіх хвороб (або від 4 базових, якщо при цьому на полі немає жодного фіолетового кубика).

   Дізнатись більше про ігровий процес ви можете в базових правилах та у ПРАВИЛАХ ГРИ з доповненням «Пандемія. На межі».


   Передзамовлення доповнення «Пандемія. На межі» триває з 21 червня до 18 липня включно. Для всіх, хто оформить та оплатить обрані товари до 18 липня включно, діє знижка до 25% (окрім комплекту, який пропонується у розстрочку).
   Роздрібна ціна доповнення «Пандемія. На межі» становитиме 950 грн. Доставка гри запланована на листопад цього року.

     *Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення (лише щодо оплати), напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua.
     **Доставка здійснюється Новою Поштою за рахунок отримувача, якщо загальна сума замовлення не перевищує 1000 грн., або безкоштовно, якщо загальна сума замовлення перевищує 1000 грн.
   Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Короткий огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі TheDrot Видеоблог о настолках:
   

   Огляд правил гри «Пандемія» на youtube-каналі TheDrot Видеоблог о настолках:

   Огляд доповнення «Пандемія. На межі» на youtube-каналі Два в Кубе - Настольные игры:
   
   Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі The Dice Tower:
   
   Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі Watch It Played:

   Огляд гри «Пандемія» на youtube-каналі The Rules Girl:
 
   Огляд доповнення «Пандемія. На межі» на youtube-каналі Board Game Brawl:
 
   Огляд гри «Пандемія» та доповнення «Пандемія. На межі» на youtube-каналі TwotheFuture:

   Сторінка гри «Пандемія» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка доповнення «Пандемія. На межі» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка гри «Пандемія» на сайті Z-MAN Games.
   Сторінка доповнення «Пандемія. На межі» на сайті Z-MAN Games.

RU | UA

ВакансииКлубМой заказДисконтная программаБлогФорумИгры ОПТОМПоставщикамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтактыАктивация карты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Вс: 12:00-18:00