Це передзамовлення завершено, але вже у липні доповнення до «Спадщини Данвіча» будуть у продажу ;-)
 
   Я збираюся спалити його нечестивий щоденник, а ви, якщо вам вистачить розуму, підірвете той вівтар і повалите усі кола із кам’яних стовпів на інших пагорбах. Саме такі речі притягують істот, якими так захоплювалися Уотлі...
– Г. Ф. Лавкрафт, «Жахіття Данвіча»
 
   Настав час продовжити запаморочливі пошуки невідомого, щоб відкривати нові таємниці і розслідувати ще більш загадкові пригоди. Адже передзамовлення на шість малих доповнень до «Спадщини Данвіча» відкрито!
   Цього разу ми підготували для вас багато різних комплектів за вигідними цінами та чудові аксесуари, які зроблять ваші партії ще атмосфернішими. Тож мерщій до справи.

Суперкомплект №1
   Якщо бажаєте повністю зануритись у неймовірну боротьбу з могутніми Прадавніми, цей суперкомплект саме для вас: дві базові гри «Жах Аркгема», доповнення «Спадщина Данвіча», шість малих доповнень до неї, зручний органайзер та свіжа новинка – два планшети гравців, з якими протистояти всіляким почварам буде ще комфортніше. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 3650 грн. Тож натискайте на кнопку і замовляйте цей суперкомплект.
  
 
Суперкомплект №2
   Вважаєте, що зможете впоратись із могутніми Прадавніми без додаткової допомоги, тоді обирайте цей суперкомплект: одна базова гра «Жах Аркгема», доповнення «Спадщина Данвіча», шість малих доповнень до неї, зручний органайзер та два планшети гравців, з якими протистояти всіляким почварам буде ще комфортніше. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 2931 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей суперкомплект.
 
Комплект №1
   Якщо вам не потрібні органайзер та планшети гравців, але ви прагнете незабутньої боротьби з Прадавніми, обирайте цей комплект: дві базові гри «Жах Аркгема», доповнення «Спадщина Данвіча» та шість малих доповнень до неї. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 3280 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.
 
Комплект №2
   Якщо вам не потрібні органайзер та планшети гравців і ви впевнені, що впораєтесь з Прадавніми без додаткової допомоги, обирайте цей комплект: одна базова гра «Жах Аркгема», доповнення «Спадщина Данвіча» та шість малих доповнень до неї. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 2561 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.

Комплект №3
   Якщо ви вже добряче вивчили та пройшли базову гру, вам підійде цей комплект: доповнення «Спадщина Данвіча», шість малих доповнень до неї, зручний органайзер та два планшети гравців, з якими протистояти всіляким почварам буде ще комфортніше. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 2212 грн. Тож натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.
 
Комплект №4
   Якщо ви пройшли базову гру і вам не потрібні органайзер та планшети гравців, обирайте цей комплект: доповнення «Спадщина Данвіча» та шість малих доповнень до неї. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 1842 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.
 
Комплект №5
   Якщо ви вже пройшли і базову гру, і доповнення «Спадщина Данвіча», вам підійде цей комплект: шість малих доповнень до «Спадщини Данвіча», зручний органайзер та два планшети гравців, з якими протистояти всіляким почварам буде ще комфортніше. Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 1700 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.
 
Комплект №6
   Якщо ви вже пройшли базову гру та доповнення «Спадщина Данвіча», і вам не потрібні органайзер та планшети гравців, обирайте цей комплект: шість малих доповнень до «Спадщини Данвіча». Вартість комплекту для всіх, хто оформить та оплатить передзамовлення до 20 червня включно, становить 1330 грн. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.
 
Комплект №1 у розстрочку
   Крім того, на етапі передзамовлення (з 24 травня до 20 червня включно) ви можете придбати комплект із двох базових ігор «Жах Аркгема», доповнення «Спадщина Данвіча» та шести малих доповнень у розстрочку, сплативши спочатку лише 1740 грн., а решту 1740 грн. вже перед відправкою вам ігор. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.
 
Комплект №2 у розстрочку
   Також на етапі передзамовлення (з 24 травня до 20 червня включно) ви можете придбати у розстрочку комплект із базової гри «Жах Аркгема», доповнення «Спадщина Данвіча» та шести малих доповнень, сплативши спочатку лише 1370 грн., а решту 1370 грн. вже перед відправкою вам ігор. Натискайте на кнопку і замовляйте цей комплект.

   Ніхто, навіть ті, кому щось відомо про нещодавні жахливі події, не може пояснити, що не так із Данвічем…
– Г. Ф. Лавкрафт, «Жахіття Данвіча»

   Все почалось, коли чоловік на ім’я Вілбур Уотлі прийшов у бібліотеку Орна в пошуках книги під назвою «Некрономікон» у латинському перекладі Олауса Ворміуса. Вілбур вже мав пошарпаний екземпляр цієї книги в англійському перекладі доктора Джона Ді, але його було недостатньо для того, що він замислив. Доктор Ермітедж з Міскатонікського університету відмовив йому, побоюючись намірів цього дивного чоловіка. Згодом Уотлі повернувся і таємно проник в університет, щоб викрасти книгу, але був роздертий сторожовим псом. Ермітедж, доктор Морган та професор Райс знайшли його тіло – лише частково людиноподібне, вкрите хутром, з лускатою шкірою і зеленувато-сірими щупальцями...

   У першому доповненні до карткового «Жаху Аркгема» під назвою «Спадщина Данвіча» дослідники вирушили на пошуки зниклих вчених, розпочавши розслідування, яке привело їх у горезвісний клуб «Кловер» і Міскатонікський університет. Шість малих доповнень цього циклу продовжують загадкову та зловісну історію. 

   «Жах Аркгема: Карткова Гра» – це кооперативна жива карткова гра (ЖКГ), що входить в ТОП-10 тематичних настільних ігор згідно з рейтингом BoardGameGeek. Гра розрахована на 1-4 учасників, які працюють разом, щоб розкрити моторошні потойбічні таємниці та змови, і одночасно з цим ведуть боротьбу з власними демонами минулого.

   Кожен гравець бере на себе роль одного із дослідників та збирає колоду, яка відповідає його можливостям. Серія взаємопов’язаних сценаріїв сплітається в єдину сюжетну кампанію, яка розкриває більш глобальну таємницю. В кожному з цих сценаріїв відважні герої досліджуватимуть небезпечні локації в пошуках здогадок, які допоможуть їм просунутись далі по сюжету, а також намагатимуться перемагати прислужників темних сил і обходити їхні підступні пастки.

   По мірі просування кампанії кожен дослідник отримує досвід та знання, які дозволяють персонажу розвиватися в різних напрямках, завдяки додаванню до своєї колоди нових, ефективніших та вищих за рівнем, карт. Однак, стережіться: що більше ви дізнаєтеся про потойбічний світ, то вище ризик втратити розум. Розкриваючи таємниці, дослідники повинні не лише захистити своє життя, але й не дати божевіллю полонити свій розум.

 
   Найдавніше і найсильніше людське відчуття – це страх, а найдавніший і найсильніший різновид страху – це страх невідомого.
– Г. Ф. Лавкрафт

   Говард Філіпс Лавкрафт – неперевершений майстер містичного жанру. Фантазія письменника не тільки створила найвідомішого монстра сучасної масової культури – Ктулху, а й розповіла про Прадавніх богів, Некрономікон, фанатичних культистів і потойбічні світи з химерними та чудернацькими істотами. Його творчість настільки унікальна, що твори Лавкрафта виділяються в окремий піджанр – так звані лавкрафтівські жахи.
 
   Завдяки Лавкрафту тисячі шанувальників настільних ігор в усьому світі мають змогу насолоджуватись атмосферними та неймовірно захоплюючими пригодами в антуражі початку ХХ столлітя з притаманним йому стилем нуар та потойбічною містикою.
 
   Кожне з малих доповнень до «Спадщини Данвіча» містить 60 карт. Сюди входять нові карти гравців для розвитку та покращення колод і новий сценарій, який можна пройти як в одиночному режимі, так і в межах великої кампанії «Спадщина Данвіча». Для гри вам знадобляться базовий набір карткової гри «Жах Аркгема» і велике доповнення «Спадщина Данвіча».

   Гадаю, наймилосердніша річ у цьому світі – це нездатність людського розуму знайти взаємозв’язок між усіма його складовими.
– Г. Ф. Лавкрафт, «Поклик Ктулху»

   «Спадщина Данвіча» – це кампанія для карткового «Жаху Аркгема», яка розрахована на 1-4 гравців. Два перші сценарії («Позакласні заняття» і «Казино завжди виграє») входять у велике доповнення, а решта 6 сценаріїв («Міскатонікський музей», «Експрес округу Ессекс», «Кров на вівтарі», «Незмірні і невидимі», «Там, де чекає загибель» та «Загублені у часі і просторі») – у малі доповнення.

   Картковий «Жах Аркгема» – це кооперативна гра для 1-4 гравців. Вміст базового набору гри розрахований на 1-2 гравців, а придбавши ще один базовий набір, кількість гравців можна збільшити до 4-х. Гра якнайкраще розкривається в процесі проходження всієї кампанії, та не дивлячись на це, кожен сценарій, який входить в кампанію, можна розіграти як окрему пригоду.

   Партія гри у картковий «Жах Аркгема» складається із раундів. Протягом раунду дослідники зіштовхуються зі страхітливими силами Міфу, відвідують та досліджують загадкові локації, відбиваються від небезпечних ворогів і, нарешті, збираються із силами в очікуванні наступного раунду.

   Кожен раунд поділяється на чотири фази:
• 1)  фаза Міфу;
• 2)  фаза дослідників;
• 3)  фаза ворогів;
• 4)  фаза відновлення.

   Коли усі чотири фази пройдені, раунд завершується і гра переходить до фази Міфу наступного раунду. Кожна фаза докладно описана в правилах гри.

   Просуваючись по сценарію, гравці зрештою досягають певної розв’язки. Деякі з цих розв’язок сприятливі і можуть вважатись перемогою, інші менш приємні і лишають дослідників у скрутному становищі. Головна мета гравців – збирати здогадки і за допомогою них просувати колоду справ, доки не буде досягнута (бажано сприятлива) розв’язка.
   Докладніше ознайомитися з ігровим процесом ви можете в базових ПРАВИЛАХ ГРИ.

   Передзамовлення малих доповнень до «Спадщини Данвіча» триватиме з 24 травня до 20 червня включно. Для всіх, хто оформить та оплатить обрані комплекти до 20 червня включно, діє знижка 20% (окрім комплектів №1 та №2, які пропонуються у розстрочку).

   Роздрібна ціна кожного з малих доповнень до «Спадщини Данвіча» становитиме 277 грн. Доставка запланована на середину липня цього року.

     *Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення (лише щодо оплати), напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua.   
     **Доставка здійснюється Новою Поштою безкоштовно, якщо загальна сума замовлення перевищує 1000 грн.

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Огляд доповнення «Спадщина Данвіча» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Fantasy Flight Games:  
      
   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі The Dice Tower: 

   Огляд доповнення «Спадщина Данвіча» на youtube-каналі The Dice Tower: 

   Огляд доповнення «Спадщина Данвіча» на youtube-каналі Dale the Casual Gamer: 

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Shut Up & Sit Down:
 
   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі ИГРОПОЛКа:

   Огляд доповнення «Спадщина Данвіча» на youtube-каналі ИГРОПОЛКа:

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Знаем Играем:

   Сторінка гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка доповнення «Спадщина Данвіча» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінки міні-доповнень до «Спадщини Данвіча» на порталі BoardGameGeek: «Міскатонікський музей», «Експрес округу Ессекс», «Кров на вівтарі», «Незмірні і невидимі», «Там, де чекає загибель», «Загублені у часі і просторі».
   Сторінка гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на сайті FantasyFlightGames.
   Сторінка доповнення «Спадщина Данвіча» на сайті FantasyFlightGames.
   Сторінки міні-доповнень до «Спадщини Данвіча» на сайті FantasyFlightGames: «Міскатонікський музей», «Експрес округу Ессекс», «Кров на вівтарі», «Незмірні і невидимі», «Там, де чекає загибель», «Загублені у часі і просторі».

RU | UA

ВакансииКлубМой заказДисконтная программаБлогФорумИгры ОПТОМПоставщикамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтактыАктивация карты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Вс: 12:00-18:00