RU | UA

(044) 383-63-67
(095) 589-03-51
(098) 311-73-30
(093) 519-64-39
Клуб ИгромагМой заказДисконтная программаБлогерамФорумИгры ОПТОМ

   П’ятниця, 18 вересня 1925 року. Аркгем, штат Массачусетс.
   Кінець довгого і аномально спекотного літа. З’являються перші ознаки осені, проте безжальна спека не бажає спадати. Місто охоплене тихим, безмовним гнівом. Людям стає дедалі важче тримати себе в руках, і лише за один минулий тиждень надійшли численні звістки про жорстокі сутички, які спалахнули через прості непорозуміння.
   І ось дзвінок від Джеймса Хенкерсона. Він стверджує, що знайшов розчленоване тіло у своєму амбарі.
   Звинувачувати в усьому погоду було б занадто легко. Щось не так із самим цим містом, і як старий провидець я мало що можу вдіяти, щоб зупинити його гниття. Мої видіння показують невелику групу сміливців, які невдовзі звернуть увагу на ці дивні події і спробують усе виправити. Я стежитиму за ними… але тішити себе надією не стану.
          

   Тієї ночі, будучи при тверезому розумі і здоровому глузді, я став свідком того, що не довелося бачити ще жодній людині. Все, що я прагнув спростувати як легенду і вигадку, навпаки, отримало жахливе підтвердження.
– Г. Ф. Лавкрафт, «За Пеленою Часу»

   «Жах Аркгема: Карткова Гра» – це кооперативна Жива Карткова Гра (ЖКГ), що входить в ТОП-10 тематичних настільних ігор згідно з рейтингом BoardGameGeek. Гра розрахована на 1-4 учасників, які працюють разом, щоб розкрити потойбічні таємниці та змови, і одночасно з цим ведуть боротьбу з власними демонами минулого.

   Кожен гравець бере на себе роль одного із дослідників та збирає колоду, яка відповідає його можливостям. Серія взаємопов’язаних сценаріїв сплітається в єдину сюжетну кампанію, яка розкриває більш глобальну таємницю. В кожному з цих сценаріїв відважні герої досліджуватимуть небезпечні локації в пошуках здогадок, які допоможуть їм просунутись далі по сюжету, а також намагатимуться перемагати прислужників темних сил і обходити їхні підступні пастки.

   По мірі просування кампанії кожен дослідник отримує досвід та знання, які дозволяють персонажу розвиватися в різних напрямках, завдяки додаванню до своєї колоди нових, ефективніших та вищих за рівнем, карт. Однак, стережіться: що більше ви дізнаєтеся про потойбічний світ, то вище ризик втратити розум. Розкриваючи таємниці, дослідники повинні не лише захистити своє життя, але й не дати божевіллю полонити свій розум. 

   Найдавніше і найсильніше людське відчуття – це страх, а найдавніший і найсильніший різновид страху – це страх невідомого.
– Г. Ф. Лавкрафт

   Говард Філіпс Лавкрафт – неперевершений майстер містичного жанру. Фантазія письменника не тільки створила найвідомішого монстра сучасної масової культури – Ктулху, а й розповіла про Прадавніх богів, Некрономікон, фанатичних культистів і потойбічні світи з химерними та чудернацькими істотами. Його творчість настільки унікальна, що твори Лавкрафта виділяються в окремий піджанр – так звані лавкрафтівські жахи.

   Завдяки Лавкрафту тисячі шанувальників настільних ігор в усьому світі мають змогу насолоджуватись атмосферними та неймовірно захоплюючими пригодами в антуражі початку ХХ столлітя з притаманним йому стилем нуар та потойбічною містикою.


   Гадаю, наймилосердніша річ у цьому світі – це нездатність людського розуму знайти взаємозв’язок між усіма його складовими.
– Г. Ф. Лавкрафт, «Поклик Ктулху»

   «Жах Аркгема: Карткова Гра» – це кооперативна гра для 1-4 гравців. Вміст базового набору гри розрахований на 1-2 гравців, а придбавши ще один базовий набір, кількість гравців можна збільшити до 4-х. Гра якнайкраще розкривається в процесі проходження всієї кампанії, та не дивлячись на це, кожен сценарій, який входить в кампанію, можна розіграти як окрему пригоду.

   Партія гри у картковий «Жах Аркгема» складається із раундів. Протягом раунду дослідники зіштовхуються зі страхітливими силами Міфу, відвідують та досліджують загадкові локації, відбиваються від небезпечних ворогів і, нарешті, збираються із силами в очікуванні наступного раунду.

   Кожен раунд поділяється на чотири фази:
• 1)  Фаза Міфу
• 2)  Фаза дослідників
• 3)  Фаза ворогів
• 4)  Фаза відновлення

   Коли усі чотири фази пройдені, раунд завершується і гра переходить до фази Міфу наступного раунду. Кожна фаза докладно описана в правилах гри.

   Просуваючись по сценарію, гравці зрештою досягають певної розв’язки. Деякі з цих розв’язок сприятливі і можуть вважатись перемогою, інші менш приємні і лишають дослідників у скрутному становищі. Головна мета гравців – збирати здогадки і за допомогою них просувати колоду справ, доки не 
буде досягнута (бажано сприятлива) розв’язка.
   Докладніше ознайомитися з ігровим процесом ви можете в ПРАВИЛАХ ГРИ.

   Вартість гри на етапі передзамовлення з 31 жовтня до 24 листопада включно становить 700 грн. Оскільки ефективність колоди гравця залежить від кількості базових коробок, ми пропонуємо вам збільшити свої шанси у боротьбі з Прадавніми, передзамовивши відразу 2 коробки «Жаху Аркгема» за 1300 грн. Крім того, на етапі передзамовлення (з 31 жовтня до 24 листопада включно) ви можете придбати гру у розстрочку, сплативши спочатку лише 350 грн., а решту 350 грн. вже перед відправкою вам гри.
 
          
   Роздрібна ціна карткового «Жаху Аркгема» становитиме 899 грн. Доставка гри запланована на кінець листопада цього року.

     *Підтвердження оплати передзамовлення надійде на вказаний Вами номер телефону протягом 24 годин після оплати.
    **Доставка здійснюється Новою Поштою за рахунок отримувача, якщо загальна сума замовлення не перевищує 899 грн., або безкоштовно, якщо загальна сума замовлення перевищує 899 грн.
     ***Якщо у вас є будь-які запитання щодо оплати передзамовлення, напишіть, будь ласка, на e-mail office@igromag.ua.

 Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Ігромаг – Світ Настільних Ігор:

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Fantasy Flight Games:  
   
   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі The Dice Tower: 

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Shut Up & Sit Down:

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі ИГРОПОЛКа:

   Огляд гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на youtube-каналі Знаем Играем:

   Сторінка гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на порталі BoardGameGeek.
   Сторінка гри «Жах Аркгема: Карткова Гра» на сайті FantasyFlightGames.