Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1347 грн. 997 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Timeline: Водоворот событий

Тип: набір настільних ігор, карточна, проста та швидка, для компанії, історія
Видавництво: Asmodee (Франція)
Час гри: від 15 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8
Вік: від 8 років
Мова: англійська (дуже мало тексту)

Timeline – одна з тих ігор, про котрі можна сказати: усе геніальне просто. Це чиста правда. Адже ігровий процес описується буквально в двох словах та захоплює з першого ж ходу. Що потрібно зробити? Лише правильно розмістити карту з руки серед хронологічно вірного ланцюжка. А ось тут починаються питання. Що з’явилося раніше? Паровоз, чи олівець? Можна допомогти опоненту визначитися з відповіддю. Сказати, що локомотив на паровій тязі вперше вирушив у дорогу в 1804 році. Це факт. Та для виготовлення олівця потрібен грифель, котрий не так вже й просто зробити. А ще потрібно закріпити його всередині дерев’яної основи. А це складніше аніж нагріти воду. А потім з посміхом спостерігайте за реакцією вашого товариша, котрий з подивом дізнається, що олівці почали виготовляти в 1795ому. А йому (вашому товаришеві) потрібно взяти штрафну карту. Timeline по своїй суті – енциклопедія в кишені.

Набір «Timeline: Вихор подій» складається з трьох ігор серії Таймлайн: Timeline: Inventions (Таймлайн: Винаходи), Timeline: Science and Discoveries (Таймлайн: Наука та Відкриття) та Timeline: Historical Events (Таймлайн: Історичні Події). Усі вони являються самостійними і в той самий час повністю сумісними. Перемішуйте, грайте, дізнавайтесь, розвивайтесь!

Зверніть увагу! Придбавши набір настільних ігор «Timeline: Вихор подій» ви заощаджуєте 26% від загальної вартості цих ігор. Замовляючи цей набір ви не можете отримати знажки про дисконту чи будь-якій іншій програмі лояльності. Тим не менше, якщо в коментарях до замовлення ви вкажете номер дисконтної карти, то його вартість додасться до загальної суми ваших придбань.

До складу наборуи «Timeline: Вихор подій» входить:
– настільна гра Timeline: Inventions (Таймлайн: Винаходи)
– настільна гра Timeline: Science and Discoveries (Таймлайн: Наука та Відкриття)
– настільна гра Timeline: Historical Events (Таймлайн: Історичні Події)

Придбати набір «Timeline: Вихор подій» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Есть в наличии
1347 грн. 997 грн.    Добавить в корзину
Добавить отзыв

Отзывы: Timeline: Водоворот событий

1. Guns (24-04-2017 | 08:56)

карточки этих наборов не повторяются ?
Ответ от DesktopGames:
Нет, карты в этих наборах разные.