Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1499 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
1 оценка

Настільна гра Inis (Ініш)

АксессуарыПохожие товары
Повний люті крик розірвав тишину, що панувала над селищем. Сполохані ворони здійнялись в повітря кружляючи над поселенням. Зі схилів гір в долину неслась ватага воїнів. Їх скуйовджені бороди розвівались на вітру а очі палали повним люті вогнем. Нестримною лавиною увірвались вони в селище, знищуючи все на свому шляху. Сталь дзвеніла висікаючі іскри, списи ламались розлітаючись тисячами уламків, благання поранених та прокляття злились в унісон. Бойня тривала недовго. Вождь в ведмежій шкурі, озброєний мечем з рунами на гарді, зібрав воїнів в центрі поселення та громовим голосом проголосив своє право на долину. Воїни стукали списами об щити та викрикували бойові кличі. То були суворі люди, то були кельти...

Тип:стратегія, війна, кельти
Видавництво: Pegasus Spiele (Німеччина)
Час гри: от 60 до 90 хв
Кількість гравців: от 2 до 4
Вік: от 14 років
Мова: німецька
Правила настільної гри «Inis (Ініш)» англійською мовою
Правила настільної гри «Inis (Ініш)» росiйською мовою
Errata та FAQ до гри Inis (Ініш)
Переклад карт до гри Inis (Ініш)


   Ініш стоїть особняком серед небагатьох, подібних їй настільних ігор. В першу чергу, коли відкриваєш коробку, не можеш стримати свого захоплення. Гра неймовірно красива. Великі фрагменти поля з чудернацькими обрисами, великі фішки та токени, величезні, як у «Діксіт» карти з чудовими і стильними художніми іллюстраціями. І звісно ж багато деталізованних мініатюр.

     А ще, справа в тому, що в грі гармонійно сплелася велика кількість цікавих механік. Драфт карт, на котрих зав’язаний основний потенціал гри, відбувається наступним чином – гравці всліпу відкладають декілька карт в сторону, котрі не прийматимуть участь в цій партії, а решта роздаються гравцям. Тоді, власне, відбувається драфт, коли гравці вибирають одну з доступних їм карт, а решту передають суперникам. Так продовжується до тих пір, поки всі карти не буде розібрано. Потім, йде контроль територій, основна умова перемоги, коли клани вступають в жорстоку боротьбу за зони ігрового поля. А тут знайдеться місце і дипломатії і перемовам і навіть втечі в цитадель з метою підкріплення сил, щоб знову вступити в бій. Елегантний ігровий процес підкреслюють досить лаконічні правила. Повністю ж свою глибину «Inis» розкриває після декількох партій, коли гравці ознайомляться з картами і будуватимуть свою переможну стратегію, яких тут велика кількість. Пропонуємо і Вам взяти на себе роль вождя кельтів, одних із самих лютих та войовничих народів Європи!
 


 

   Увага! Гра на німецькій мові, тому, для комфортної гри, ми даруємо Вам комплект наклейок на карти російською мовою. Таким чином ви отримаєте повністю русифіковану гру!

До складу настільної гри «Inis» входить:
 – 18 фішок будівель
 – 67 карт
 – 16 тайлів місцевості
 – 44 карти дій
 – 15 жетонів
 – 48 мініатюр
 – правила гри

   Придбати настільну гру «Inis(Ініш)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Есть в наличии
1499 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Inis

1. Вадим (07-09-2017 | 02:56)

Подскажите пожалуйста, будет ли русская версия в продаже?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Вадим. В ближайщее время не ожидаем русскоязычную версию игры.

2. 26 (08-08-2017 | 16:42)

а как выглядят наклейки на карточки? можно было бы где-то увидеть?
Ответ от DesktopGames:
Отпишитесь с этим вопросом нам на почту: desktopgames@ukr.net, мы мы сбросим Вам фотографии.

3. Евгений (29-05-2017 | 11:04)

Игра потрясающая, далеко не первая моя настольная игра, но сразу стала любимой. Достаточно простые правила, но в процессе игры, когда территорий и кланов на игровом поле становится все больше, мозги начинают закипать.
+ Интересно играть любым составом.
Арт,внешне выглядит обалденно (+ тайлы территорий выглядят очень ярко и необычно).
То, что победитель определяется не количеством победных очков, а выполнением победных условий для меня просто огромный плюс.
- Пожалуй в минусы могу записать только ограничение в 4 человека. Надеюсь на выход какого-нибудь допа увеличивающего до 5 игроков.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за отзыв и хороших вам партий)

4. Александр (13-02-2017 | 15:35)

Добрый день!
Когда планируется поступление игры ?
Есть ли надежда на локализацию ?
Ответ от DesktopGames:
Игра должна поступить к нам примерно через месяц. Локализация ожидается и возможно к концу года будет доступна в продаже.