Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
2190 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
1 оценка

Inis (Иниш)

АксессуарыПохожие товары
Повний люті крик розірвав тишину, що панувала над селищем. Сполохані ворони здійнялись в повітря кружляючи над поселенням. Зі схилів гір в долину неслась ватага воїнів. Їх скуйовджені бороди розвівались на вітру а очі палали повним люті вогнем. Нестримною лавиною увірвались вони в селище, знищуючи все на свому шляху. Сталь дзвеніла висікаючі іскри, списи ламались розлітаючись тисячами уламків, благання поранених та прокляття злились в унісон. Бойня тривала недовго. Вождь в ведмежій шкурі, озброєний мечем з рунами на гарді, зібрав воїнів в центрі поселення та громовим голосом проголосив своє право на долину. Воїни стукали списами об щити та викрикували бойові кличі. То були суворі люди, то були кельти...

Тип:стратегія, війна, кельти
Видавництво: Matagot (Франция)
Час гри: от 60 до 90 хв
Кількість гравців: от 2 до 4
Вік: от 14 років
Мова: англійська


Правила настільної гри «Inis (Ініш)» англійською мовою
Errata та FAQ до гри Inis (Ініш)
Переклад карт до гри Inis (Ініш)

   Ініш стоїть особняком серед небагатьох, подібних їй настільних ігор. В першу чергу, коли відкриваєш коробку, не можеш стримати свого захоплення. Гра неймовірно красива. Великі фрагменти поля з чудернацькими обрисами, великі фішки та токени, величезні, як у «Діксіт» карти з чудовими і стильними художніми іллюстраціями. І звісно ж багато деталізованних мініатюр.
 

игра Inis(Ініш) игра Inis(Ініш)


   А ще, справа в тому, що в грі гармонійно сплелася велика кількість цікавих механік. Драфт карт, на котрих зав’язаний основний потенціал гри, відбувається наступним чином – гравці всліпу відкладають декілька карт в сторону, котрі не прийматимуть участь в цій партії, а решта роздаються гравцям. Тоді, власне, відбувається драфт, коли гравці вибирають одну з доступних їм карт, а решту передають суперникам. Так продовжується до тих пір, поки всі карти не буде розібрано. Потім, йде контроль територій, основна умова перемоги, коли клани вступають в жорстоку боротьбу за зони ігрового поля. А тут знайдеться місце і дипломатії і перемовам і навіть втечі в цитадель з метою підкріплення сил, щоб знову вступити в бій. Елегантний ігровий процес підкреслюють досить лаконічні правила. Повністю ж свою глибину «Inis» розкриває після декількох партій, коли гравці ознайомляться з картами і будуватимуть свою переможну стратегію, яких тут велика кількість. Пропонуємо і Вам взяти на себе роль вождя кельтів, одних із самих лютих та войовничих народів Європи!
 

игра Inis(Ініш) игра Inis(Ініш)   Придбати настільну гру «Inis(Ініш)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Есть в наличии
2190 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Inis (Иниш)

1. Евгений (29-05-2017 | 11:04)

Игра потрясающая, далеко не первая моя настольная игра, но сразу стала любимой. Достаточно простые правила, но в процессе игры, когда территорий и кланов на игровом поле становится все больше, мозги начинают закипать.
+ Интересно играть любым составом.
Арт,внешне выглядит обалденно (+ тайлы территорий выглядят очень ярко и необычно).
То, что победитель определяется не количеством победных очков, а выполнением победных условий для меня просто огромный плюс.
- Пожалуй в минусы могу записать только ограничение в 4 человека. Надеюсь на выход какого-нибудь допа увеличивающего до 5 игроков.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за отзыв и хороших вам партий)

2. Александр (13-02-2017 | 15:35)

Добрый день!
Когда планируется поступление игры ?
Есть ли надежда на локализацию ?
Ответ от DesktopGames:
Игра должна поступить к нам примерно через месяц. Локализация ожидается и возможно к концу года будет доступна в продаже.