Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Fallout (Фолаут)

Війна... війна ніколи не змінюється... З тих пір як ядерні вибухи стерли з лиця землі селища, міста і мегаполіси, пройшло вже багато років. Тепер наш світ - це випалена пустеля, руїни, мутанти, і радіація. Тут складно знайти своє місце. Нащадки тих людей, хто вижив в ядерній війні, засновують нові міста, прагнучи вижити і зробити світ кращим. Однак не все так просто, адже за стінами міст влаштувалися мародери і рейдери, покинуті будівлі облюбували супермутанти, а глибоко в пустелі вештаються жахливі породження радіації - Кігті Смерті. По всій Співдружності поширюються дивні чутки про загадковий «Університет» - організацію, яка розробляє високотехнологічних роботів - синтів, які нічим не відрізняються від людей, і викрадаючи жителів міст, замінює їх роботами. Саме час надіти на руку ваш вірний піп-бой, і озброївшись плазмовою гвинтівкою ступити на випалену землю Пустки ...

Тип: Рольова, пригода, постаппокаліпсіс
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 120-180
Кiлькiсть гравцiв: 1-4
Вiк: 14+
Мова: англійська


 «Fallout» це рольова настільна гра для 1-4 чоловік, розроблена за мотивами однойменної культової серії відеоігор. Діючи спільно або поодинці, гравцям належить досліджувати пост'ядерний світ, борючись з різноманітними ворогами, виконуючи квести, допомагаючи жителям міст і заробляючи кришки від Нюка Коли, які виконують роль місцевої валюти.

 Гра пропонує чотири унікальних пригоди в різних куточках Пустки. Ви відвідаєте Столицю, Пітт, Співдружність і Фар Харбор - локації добре відомі шанувальникам Фолаут 3 і Фолаут 4. Ігрове поле складається з гексів - шестикутних тайлів. Залежно від обраної пригоди, гра надасть вам подальші інструкції, яким чином скласти Пустку. І хоча ключові локації в кожній пригоді залишаються ті ж, інші тайли вибираються і розташовуються на ігровому полі в випадковому порядку, а це, в свою чергу, гарантує високу реіграбельність на багато, багато партій.
 


 

 Кожен гравець отримує свій власний планшет героя, на якому вказані очки здоров'я, ступінь зараження радіацією, а також характеристики (сила, спритність, інтелект, удача, і інші), в яких ваш герой сильний. Ігрові персонажі унікальні, і кожен з них має сильні і слабкі сторони. Наприклад гуль (людина, сильно мутована під впливом радіації), володіє середнім здоров'ям, зате практично не схильний до радіації. Навпаки, підвищений фон, заражена їжа і питво, навпаки додають йому очки здоров'я. А супермутант, володіючи міцним здоров'ям і високим запасом сили, страждає від нестачі інтелекту, але при його габаритах, це скоріше проблема для ворогів .

 Подорожуючи по Пустці, ви зможете прокачувати своїх героїв, покращуючи їх характеристики і знаходячи високотехнологічну зброю. Погодьтеся, приємно знищувати радскорпіонів не із звичайного пістолета, а з плазмової гвинтівки, або наприклад на зміну звичайному молоту прийде супермолот з реактивним двигуном і опроміненим радіацією наконечником.
 


 

 У кожній з пригод, ви зіткнетеся з двома організаціями, які також борються за місце під сонцем. Перебуваючи, наприклад в Співдружності, ви зможете укласти мир, або ж навпаки, воювати з сінтами, роботами виготовленими Інститутом, або із загадковою Підземкою, організацією яка бореться за свободу андроїдів, і є прямим ворогом Інституту.

 До слова сказати, для перемоги в грі, учасникам необхідно заробляти очки впливу, шляхом виконання квестів і дослідження Пустки. Решта організацій прагнуть того ж. Будьте обережні, допомагаючи організаціям, адже крім привабливих бонусів, ви також допомагаєте їм заробляти вплив в цьому світі.
 


 За бойову систему відповідають кубики; на їх гранях зображені частини тіла, по яким ведеться вогонь. Атакуючи ворога, ви віднімаєте його броню з результату кидка кубиків і завдаєте відповідну кількість пошкоджень.

 Окремо хочеться відзначити наскільки ретельно і акуратно ФФГ підійшли до відтворення атмосфери, що панує в відеоіграх. І варто погодитися, їм це чудово вдалося. Вони зберегли той унікальний стиль ілюстрацій, який так нагадує життя Америки середини ХХ століття, розробили цікаві та захоплюючі квести з докладним описом завдань, а сюжетні повороти здатні здивувати і повернути хід гри з ніг на голову. Цю гру ми сміливо рекомендуємо не тільки шанувальникам електронного оригіналу, але і всім, всім, всім любителям цікавих, насичених подіями, атмосферних настільних ігор!

До складу настільної гри «Fallout» входить:
 – уточнюється

Придбати настільну гру «Fallout» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.Добавить отзыв

Отзывы: Fallout

1. Костя (17-11-2017 | 13:50)

Подскажите, пожалуйста, когда можно ожидать сие творение?)
Ответ от DesktopGames:
Ожидаем в начале декабря.

2. Денис (23-10-2017 | 15:32)

Маленькое замечание к описанию. Организацию правильно называть "Институт", потому что название отсылает к Массачусетскому Технологическому Институту, уцелевший персонал которого и основал организацию. Университет в данном случае некорректен, поскольку MIT занимается исключительно точными науками и техническими специальностями.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо! Поправили :)