Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Древний ужас: Под пирамидами рус. (Eldritch Horror: Under the Pyramids)

Тисячоліття тому єгиптяни правили світом, були однією з наймогутніших та найрозвинутіших націй. Що трапилось з моїм народом за ці роки? Британці не могли побудувати дім з каміння в той час, коли ми вже будували піраміди. Та тепер вони стоять над нами, вони керують. Це не на довго. Єгиптяни борються з загарбниками. Одні мої співвітчизники домовляються, інші беруть зброю до рук. Вони роблять усе, що в їх силах, щоб звільнитися від ганебного ярма. Та я зроблю більше. Я поверну життя Фараону. Наймогутніший правитель, що ходив по землі за всю історію людства знову стане на чолі Єгипту та відновить його колишню славу та міць. Моя держава стане найсильнішою у світі. А може і єдиною.

Тип: доповнення до настільної гри Древний ужас (Eldritch Horror)
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 120 до 180 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 8
Вік: від 14 років
Мова: російська


Правила настільної гри «Стародавній Жах: Під Пірамідами» російською мовою

Увага! Настільна гра Стародавній Жах: Під Пірамідами (Eldritch Horror: Under the Pyramids) не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Древний Ужас».

Стародавній Жах: Під Пірамідами
четверте доповнення до неперевершеної кооперативної гри «Древний Ужас», що створена за мотивами творів майстра жахів Говарда Лавкрафта. На цей раз у розповіді йтиметься про надзвичайні події, що відбувалися під час боротьби Єгипту за незалежність від Великобританії. Безлад та відчай – це сильний стимул для декотрих людей приймати найстрашніші рішення. Окрема група єгиптян, що прагнула повернути своїй батьківщині колишню велич, застосувала ритуали старовинного культу задля воскресіння найжорстокішого та наймогутнішого правителя усіх часів. Якщо Темний Фараон опиниться у світі живих, він захопить весь світ та втопить його у крові. Ваше завдання – спробувати зупинити цю небажану подію.

До складу настільної гри «Стародавній Жах: Під Пірамідами (Eldritch Horror: Under the Pyramids) » входить:
– ігрове поле
– 8 детективів (листи, фішки та підставки)
– 2 листи Стародавніх
– 22 карти Міфов
– 48 карт контактів у локаціях
– 48 карт пошукових контактів
– 6 карт контактів в Потойбічних світах
– 12 карт експедиційних контактів
– 40 карт особливих контактів
– 12 карт таємниць
– 6 карт пригод
– 6 карт вступу
– 4 карти артефактів
– 16 карт активів
– 16 карт станів
– 24 карти заклять
– 35 карт унікальних активів
– 12 жетонів монстрів
– 6 жетонів доказів
– 20 жетонів послаблення
– 6 жетонів врат
– жетон пригод
– жетон таємниці
– жетон активної експедиції
– правила

Придбати настільну гру «Стародавній Жах: Під Пірамідами (Eldritch Horror: Under the Pyramids) » у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
> > >
Добавить отзыв

Отзывы: Древний ужас: Под пирамидами рус.

1. Евгений (12-03-2017 | 15:05)

Здравствуйте. Владеете инфо. Когда будет доп. В продаже? Или нет смысла ждать, получиться как "Древний ужас", который планировался на осень-зима.
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Евгений! Пока точной информации нету. К сожалению, не все зависит от нас. Поставщик обещал нам игру осенью-зимой и мы до сих пор ее ожидаем.

2. Денис (03-03-2017 | 15:13)

Скажите пожалуйста, какие еще дополнения есть на русском языке? и можно ли их предзаказать? если да, то когда они приедут?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Денис. На русском есть еще дополнение Забытые знания. По срокам поставки пока сориентировать, к сожалению не можем.

3. К (22-02-2017 | 10:57)

Подскажите, в органайзер влезут 2 допа вместе с базой? Если нет, то будут ли какие-то варианты? Спасибо!
Ответ от DesktopGames:
В органайзер помещается только база и дополнение "Забытые тайны". Для остальных дополнений компания Tower Rex возможно придумает новые органайзеры.

4. К (21-02-2017 | 08:57)

Здравствуйте! А база приедет с дополнением? Спасибо!
Ответ от DesktopGames:
Добрый день! Да, ожидаем прибытия.