Башня для кубиков.

Пошук, переклад, дошка оголошень
Razda4a
Амерітрешер
Повідомлень: 160
З нами з: 14 січня 2019 15:27
Звідки: Днепр

Башня для кубиков.

Повідомлення Razda4a »

Всем привет.
Ищу людей для совместного заказа крутой башни для кубиков.
https://vk.com/igronizer_agb?w=product- ... 25%2Fquery

Обзор на нее https://www.youtube.com/watch?v=RwFHlUWPlUA

Заказал бы и сам, но проблема заключается в том, что цена за доставку из России например в Днепр составляет 1550 руб.
А разделить пусть не эту сумму, а чуть больше, но уже на нескольких - будет не так накладно.

Это не реклама, просто нужна хорошая башня. Ибо у нас их перебрал уже много, и все не то ... (((
Razda4a
Амерітрешер
Повідомлень: 160
З нами з: 14 січня 2019 15:27
Звідки: Днепр

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Razda4a »

Всем привет. Что удалось узнать за это время.
Цитирую переписку:
"Каждая башня будет в индивидуальной жесткой упаковке, а уж сами жесткие коробки уже в картонных почтовых.
За 5 башен я даже скидку сделаю. До 1500 за башню.
Узнал. Башня весит 620 грамм. 5 шт. будут весить 3100 грамм. Всё активно перемотать пупыркой, добавить жёсткие стенки в картонную коробку - примерно 5 кг. Ориентировочно доставка такой посылки будет стоить 3000 рублей"

Т.е. 5 башен будут в сумме стоять 7500 руб. + 3000 руб. доставка. Итого 10500 руб.
10500/5=2100 руб. или окло 840 грн. + доставка в регионы. Короче около 900 грн. башня.

+ я готов этим заняться без всяких там коэффициентов 1,2 1,35 и прочего. Бесплатно буду заниматься переводом средств и дальнейшей рассылкой по отделениям НП.
Вас останется только забрать посылку с почты, собрать и склеить башню.
В общем, как только собирается 5 человек - делаем заказ.
raser1
Амерітрешер
Повідомлень: 166
З нами з: 25 травня 2018 19:36
Звідки: Полтава

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення raser1 »

На алиэкспресс есть шикарная башня/коробка для хранения кубиков на магнитах. Правда, за 2100 грн)
Но есть и за 1000. Менее шикарная, конечно, но тоже удобная и легко разбирается.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення KinslayeR »

А не зашкварно спонсорувати москалів під час війни?
Razda4a
Амерітрешер
Повідомлень: 160
З нами з: 14 січня 2019 15:27
Звідки: Днепр

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Razda4a »

to KinslayeR

Добрий вечір. Щось я не пригадую, щоб на території нашої рiдної неньки були заводи таких компаній, як GaGa Games, Hobby World, Crowd Games, Лавка игр. То вам не здається, що кожна людина придбавша гру, на коробцi якої є назва однiєї з цих компанiй, також є спонсором москалів?
Цей роздiл форуму має назву взаємодопомога, тому пропоную не сваритися. А краще можливо надати менi якусь допомогу, якщо я її потребую.
Якщо чесно - я також не в захватi вiд цiєї iдеї. Але зараз в Українi нажаль немає якiсних веж ((
I якщо я знайду на алi, амазонi чи ебеї вежу назразок цiєї - то я краще переплачу, але вiзьму там.

to raser1

Якщо є можливiсть, був би вдячний за посилання на вежу з алi.
a_svinolobov
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 18 березня 2015 01:59

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення a_svinolobov »

А есть же башни от Ugears. Были на кикстартере, недавно в магазинах появились.
Razda4a
Амерітрешер
Повідомлень: 160
З нами з: 14 січня 2019 15:27
Звідки: Днепр

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Razda4a »

Купил пару недель назад эту башню. Оказалось с ней много проблем .... кубики иногда застревают, иногда выпадают на игровое поле(т.е. за пределы башни). Так же бывает падение на ребро, в итоге неявный результат.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Serhious »

Купувати ігри/товари в російських виробників/підтримувати грошима під час війни - особисте рішення кожного. Якщо для одних це зашквар і недопустимо, то для інших це нормальне явище. Кожен має право на власну думку і позицію, навіть якщо вона явно мудацька з точки зору інших, але до тих пір поки вона не порушує закони України і правила форуму :)
І так само кожен має право критикувати і не погоджуватись із чужою думкою ;)

Особисто я, перепробувавши декілька дайставерів, зупинився на тарілці для кубиків. Маю дерев'яну тарілку від Koplow, товсті борти, дно з сукном, мій улюблений колір мій улюблений розмір, приємні відчуття від кидання кубиків - все в наявності! Крім того, багато хто радіє від того, що це саме ти кидаєш кубики, а не якась бездушна башта їх за тебе чортзнаяк перевертає )))
І ціна біля 15$ на всіх більш-менш відомих інет магазинах.
Мені така тарілка в рази краща за будь-які башти :)
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення KinslayeR »

Razda4a писав:to KinslayeR

Добрий вечір. Щось я не пригадую, щоб на території нашої рiдної неньки були заводи таких компаній, як GaGa Games, Hobby World, Crowd Games, Лавка игр. То вам не здається, що кожна людина придбавша гру, на коробцi якої є назва однiєї з цих компанiй, також є спонсором москалів?
А нам і не потрібні тут їхні заводи. Нам потрібні свої локалізатори і локалізації.
І так, я вважаю, що кожна людина, що свідомо купує продукцію вищеназваних компаній (і не тільки) є спонсором не просто москалів, а терористів.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення KinslayeR »

Serhious писав:Мені така тарілка в рази краща за будь-які башти :)
+1. Є дуже зручні "тарілки" на защіпках з покриттям, щоб не грюкати кубиками. Зручно закинути в будь-яку коробку з настолкою чи брати з собою на ігротеки.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення svalse »

KinslayeR писав: І так, я вважаю, що кожна людина, що свідомо купує продукцію вищеназваних компаній (і не тільки) є спонсором не просто москалів, а терористів.
Я же уже писал. Другану своему расскажи об этом, у которого в коллекции полно русских коробок. Хватит "лечить" посторонних людей. Начни с ближних :)
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення KinslayeR »

Другану свому я за це постійно дорікаю.
І як уже писали вище, маю право висловити свою позицію тут. У нас поки що вільний форум.
Аватар користувача
Finkreg
Амерітрешер
Повідомлень: 249
З нами з: 13 березня 2009 21:42

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Finkreg »

Люто плюсую за тарілку. Набагато зручніше і атмосферніше ніж дайставер. Колись давно придбав собі одну вежу, і десь вона так і валяється, нікому не потрібна, а от дайстрей постійно стає в пригоді.
Razda4a
Амерітрешер
Повідомлень: 160
З нами з: 14 січня 2019 15:27
Звідки: Днепр

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Razda4a »

Многие юзают дайстреи, как по мне, из за отсутствия доступных качественных башен. Сам недавно делал на подарок тарелку. Купил из плотного дерева рамку для фото, с текстурой под красное дерево, наклеил сукно, еще и утяжелил. Получилось бомбически ... Тяжелая, красивая, приятная на ощупь тарелка.
Но хочу именно башню.
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Башня для кубиков.

Повідомлення Maestro86 »

Я попользовался башней, теперь хочу дайстрей. Когда играл соло в Робинзона Крузо в час ночи, кубики так грохотали в башне, чуть всех не разбудил *DRINK* . Да и правильно кто-то сказал - эффект как вроде-бы башня кинула кубики, а не ты своей рукой
Закрито

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”