7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес Света: набор чудес)

Пошук, переклад, дошка оголошень
Відповісти
yanker
Новачок
Повідомлень: 19
З нами з: 13 жовтня 2012 10:20

7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес Света: набор чудес)

Повідомлення yanker »

Хто вже придбав і може викласти скани, хо добавити у колекцію до свого ПнП 7 чудес.
З.І. купувати немає резону, бо зроблена ПнП із всіма допама, і просто не підійдуть дані чуда в оригіналі)
дякую)
Аватар користувача
Alibaba
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 05 листопада 2011 13:38

Re: 7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес Света: набор чудес)

Повідомлення Alibaba »

обратись к товарищу paqwtv - он мне делал допы города и лидеры+ вондер пак+руины и много чего еще + разных чудес, все гуд, всем доволен!!!
на данный момент руками мастера изготовлено, я имею у себя в коллекции, - 7чудес оригинал + лидеры + города + руины + новые лидеры + вондер пак + лист для подсчета очков в ламинации(стер-написал - это чудо), ну и чудес в общей сложности за 60шт, разнообразие ипить рулит, нарваться при игре на одинаковые чудеса не так-то и просто, хотя у всех есть свои любимые чудеса.
Все в лучшем виде и качестве!!! Всем доволен, все в восторге!!!
Востаннє редагувалось 27 квітня 2013 14:48 користувачем Alibaba, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alibaba
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 05 листопада 2011 13:38

Re: 7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес Света: набор чудес)

Повідомлення Alibaba »

позже скину фото для оценки качества
yanker
Новачок
Повідомлень: 19
З нами з: 13 жовтня 2012 10:20

Re: 7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес Света: набор чудес)

Повідомлення yanker »

Alibaba писав:обратись к товарищу paqwtv - он мне делал допы города и лидеры+ вондер пак+руины и много чего еще + разных чудес, все гуд, всем доволен!!!
на данный момент руками мастера изготовлено, я имею у себя в коллекции, - 7чудес оригинал + лидеры + города + руины + новые лидеры + вондер пак + лист для подсчета очков в ламинации(стер-написал - это чудо), ну и чудес в общей сложности за 60шт, разнообразие ипить рулит, нарваться при игре на одинаковые чудеса не так-то и просто, хотя у всех есть свои любимые чудеса.
Все в лучшем виде и качестве!!! Всем доволен, все в восторге!!!
та в мене вже також зроблена база із лідерами,містами і набором чуд не офіційних,тільки от рун немає і останього паку)
Аватар користувача
paqwtv
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 25 грудня 2012 02:53

Re: 7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес Света: набор чудес)

Повідомлення paqwtv »

Alibaba, огромное спасибо за рекламу, приятно)))
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”