Іван Грозний

Відповісти
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Іван Грозний

Повідомлення wolke »

Емс. Сьогодні дізналася що Стен Кордонський ("Рюрик, боротьба за Київ" і ще декілька непоганих ігор) мало того що наколупав гру про болотяного царя (це ще якось ну тематично можна перетравити), а ще й з Хоббі Ворлд її видавати на росії удумав. Принаймні на бгг у "версіях гри" вже є російська версія.
Наче донещодавна була купа хейту на бгг з цього приводу, але щось його потерли.

От як то правда, то ми думаємо що з рюриком і іншими іграми стена тоді робити. Бо щось мене ця ситуація бісить. Чи я щось не так розумію і це все типу ок? Ну я не знаю, навіть як контракт на виробництво ще до 2022 піписаний був, то його ж там якось розірвати можна було б. Ну і взагалі. Були вже думки чи ритуальне спалювання, чи стену його мотлох назад відправити.
anna_igromag
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 07 листопада 2023 21:08

Re: Іван Грозний

Повідомлення anna_igromag »

Звісно, що підтримувати спонсорів тероризму не варто, зважаючи на війну. Однак, гра що була вже куплена раніше навряд винна в майбутніх діях видавця, вірно?
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Іван Грозний

Повідомлення wolke »

Ну там здається ще 2014 року лук'яненку (болотяний письменник) українці массово його макулатуру взад слали.
Ми поки вичікуємо що і як. Принаймні ігри кордонського з челенджу 2024 викреслили. Хоча в планах було внести 2 гри у 20х5.
Відповісти

Повернутись до “Все, що відбувається навколо настільних ігор”