Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Обговорення настільних ігор
Аватар користувача
Jack
Єврогеймер
Повідомлень: 259
З нами з: 14 березня 2018 15:26
Звідки: Одеса

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Jack »

так ще ж не відкрили замовлення
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Guns87 »

У Гаги уже стартовал предзаказ. 3000 предзаказов уже есть.
Аватар користувача
twink
Єврогеймер
Повідомлень: 445
З нами з: 25 травня 2018 15:00
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення twink »

ага и на странице гаги есть такой текст
"Обратите внимание — на этом предзаказе доставка на территорию Украины невозможна по условиям лицензионного соглашения с Go On Board."
S-10
Єврогеймер
Повідомлень: 262
З нами з: 12 березня 2019 12:39

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення S-10 »

Підтримав "Відьмака", "Канву", "Віконтів" і "Паладінів".
Взагалі тішусь, що останнім часом є багато крутих локалізацій українською, ще й по дуже смачним цінам)) Я в хобі з 2015 р., і ох я було сутужно раніше...
DouglasHolt
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 16 грудня 2021 10:48

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення DouglasHolt »

К сожалению, ни одна игра из текущих локализаций не заинтересовала. Возможно только Затерянные руины Арнака (Lost Ruins of Arnak), которая ожидается от Lord of Boards. Если б не было в коллекции Ланкашира, то Бирмингем взял-бы.
Аватар користувача
Revan
Амерітрешер
Повідомлень: 132
З нами з: 23 травня 2017 08:48
Звідки: Львів

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Revan »

DouglasHolt писав: 17 грудня 2021 06:17 К сожалению, ни одна игра из текущих локализаций не заинтересовала. Возможно только Затерянные руины Арнака (Lost Ruins of Arnak), которая ожидается от Lord of Boards. Если б не было в коллекции Ланкашира, то Бирмингем взял-бы.
Так Арнак вже давненько локалізували. А те, що вже є з локалізацій і ще заплановано, особисто мене дуже тішить. Той же Грааль ще вийде, Star Wars Outer Rim, Star Wars Rebellion. А ще буде Війна Персня та новий Кемет від Гікача.
Бірмінгем кльовий тим, що там є пивоварні, і твоє пиво можуть забрати, і це дуже підвищує рівень пристрастей. Плюс, як я вичитав на BGG, у порівнянні із Ланкаширом у Бірмінгемі варіативність кожної партії більша за рахунок того, що комерсанти щоразу можуть приймати різні набори товарів.
Аватар користувача
Zaider
Новачок
Повідомлень: 30
З нами з: 08 травня 2017 14:41

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Zaider »

Revan писав: 17 грудня 2021 18:11
DouglasHolt писав: 17 грудня 2021 06:17 К сожалению, ни одна игра из текущих локализаций не заинтересовала. Возможно только Затерянные руины Арнака (Lost Ruins of Arnak), которая ожидается от Lord of Boards. Если б не было в коллекции Ланкашира, то Бирмингем взял-бы.
Так Арнак вже давненько локалізували. А те, що вже є з локалізацій і ще заплановано, особисто мене дуже тішить. Той же Грааль ще вийде, Star Wars Outer Rim, Star Wars Rebellion. А ще буде Війна Персня та новий Кемет від Гікача.
Бірмінгем кльовий тим, що там є пивоварні, і твоє пиво можуть забрати, і це дуже підвищує рівень пристрастей. Плюс, як я вичитав на BGG, у порівнянні із Ланкаширом у Бірмінгемі варіативність кожної партії більша за рахунок того, що комерсанти щоразу можуть приймати різні набори товарів.
Ребеліон теж планується?)
Аватар користувача
bischof
Гравець в Монополію
Повідомлень: 51
З нами з: 03 грудня 2011 15:11
Звідки: Київ

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення bischof »

ігор дуже багато хочеться купити, але
а) не вистачає часу у все пограти максимум 2-3год на тиждень, а нові ще й потребують розбір і вивчення правил
б) витрати в бюджеті щомісяця на 1000 і більше (я хотів Анкх, але не зміг дозволити, бо виплачував Відьмака)
в) займають багато місьця (не хочу в колекціонування перетворювати)
г) якоюсь лавиною почали видавати класні ігри, а мені важко розставатись з старими добрими іграми.

в цьому році підтримав
Відьмака
Unmatched (всі 3)
Війну персня
Пройдисвіти Кведлінбурга
Замки Бургундии
доповнення Жах Аркгема. Спадщина Данвіча

пропустив, але при нагоді куплю
П’ять каст
Загублені руїни Арнака
Brass. Бірмінгем
Анкх
Аватар користувача
bischof
Гравець в Монополію
Повідомлень: 51
З нами з: 03 грудня 2011 15:11
Звідки: Київ

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення bischof »

а зараз йде боротьба між глуздом і сплячими богами. Глузд каже що вже ігор досить, треба вмикати мозок. тому напевно і пропускаю Сплачих богів, потім спробую в них пограти.
Izendel
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: 05 липня 2021 15:42

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Izendel »

bischof писав: 18 грудня 2021 13:31 а зараз йде боротьба між глуздом і сплячими богами. Глузд каже що вже ігор досить, треба вмикати мозок. тому напевно і пропускаю Сплачих богів, потім спробую в них пограти.
Я теж мабуть свій глузд прибережу для передзамовлення Грааля, хоча Боги виглядають доволі інтригуюче )
Аватар користувача
twink
Єврогеймер
Повідомлень: 445
З нами з: 25 травня 2018 15:00
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення twink »

очень не рекомендую все игры Локета поэтому болею за глузд :)
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Kessler »

хорошо когда всё аргументировано, по делу… «мне нипанравилось, я нипонил - ацтой какойта» :)
Аватар користувача
Vynder
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 23 травня 2018 09:31

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Vynder »

Цього року було чимало передзамовлень.
1. Відьмак. Довго вагався. На момент передзамовлення було мало інформації про контент багатьох доповнень. Взяв фул пак. Поки не вирішив чи буду грати. Мб продам.
2. З молотка! Грали декілька разів на BGA. Легкі правила, швидкі партії. Всім зайшло.
3. Орифлама. Сподобалася механіка гри.
4. Казкові краї. Бо коштували 350грн і читав багато гарних відгуків про цю гру.
5. Червоний світанок. Казкові краї на максималках. Ще й від Джеймі Стеґмаєра.
6. Кемет. Кров і Пісок.. Бо агресивний контроль територій. Домовилися з друзями купити її на компанію.
7. Кімната 25. Люблю ігри із прихованими зрадниками.
8. Таємні лідери. Мій перший кікстертер. Знову ж таки, приховані ролі. Навіть дві.
9. Keep the Heroes Out. Хз навіщо бакнув) Повівся на Early Bird пропозицію на кікстартері. Коли бакав то не було інформації про те, що її будуть локалізовувати.
10. Вітаємо в Підземеллі!. Тріо від Гікача. Не зміг пройти повз. Дешево, гарно, швидко.
11. Грішки.
12. Schotten Totten 2: Облога
13. Азул. Бо Азул. Чучуть жаба душить, що заплатив за нього 999грн. На чорну пʼятницю можна було набагато дешевше за бугром замовити. Тішу себе тим, що підтримав відчизняного виробника.


Пройшов повз деякі передзамовлення і тепер жалію.
1. Незбагненне. БСГ не грав і не дуже розумів від чого відмовляюся. Буду пробувати "продати" її своїй компанії.
2. Виноробство. Останні декілька днів граю її на бордгеймарені. З часом обовʼязково придбаю.
Аватар користувача
twink
Єврогеймер
Повідомлень: 445
З нами з: 25 травня 2018 15:00
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення twink »

kessler, если это выпад в мой адрес, то меня никто не просил отзыв. У меня есть вполне конкретные причины считать её одной из худших игр, в которые я когда либо играл.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Kessler »

оооо, зовите санитаров…
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”