Допомога настільному каналу!

Пошук, переклад, дошка оголошень
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Guns87 »

В мене населення міста 10000 , і я ще не зустрічав там людини яка б мала настільну колекцію)
Anngrybeaver, а ну тоді зрозуміло)
mikesh
Гравець в Монополію
Повідомлень: 67
З нами з: 26 квітня 2014 11:11
Звідки: Київ

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення mikesh »

svalse писав: 03 листопада 2020 01:10 Если считать украинцами только говорящих на украинском языке, тогда да, почти никто не поддерживает. Но вы, почему-то, забываете что половина Украины разговаривает на русском языке. Так уж исторически сложилось. И это, как ни странно, тоже украинцы :)
...
При этом все срачи на языковую тему устраивают украиноязычные почему-то считая, что украинский это хорошо, а русский это плохо. Русскоязычные, как правило, знают оба языка и не парятся по этому поводу.
Цитуючи людину із каналу Рагулівни:
"немає нації без мови" - тобто, розмовляючи російською, Ви втрачаєте свою "національну ідентичність", в цьому випадку можете вважати себе "українцем" за паспортом, але не за приналежністю до етнічної групи.

Більш радикальні думки про поділ на "окупантів" підтримувати не варто, але "так уж исторически слажилась" - німці у Парижі крокували (наприклад), проте щось німецькою не шпрехають там зараз... якось так...

п.с. даний пост був написаний з ціллю розширення кругозору мовної проблеми у країні, в якій на основі мовного питання була втрачена цілісність. Приношу вибачення наперед, якщо Ви будете розцінювати його як "напад" чи "срач" чи будь-що інше.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Guns87 »

Ви ж часто оглядали ігри на tabletopia. Зараз багато кікстартерних проектів виходять разом з демо-версією гри на цій платформі. Я, наприклад, ще не бачив російською огляд на Machina Arcana. На tabletopia є перший сценарій цієї гри. До речі там є і Anno 1800.
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Serfer »

"немає нації без мови"

Представители кучи англо-, испано- и португалоязычных наций думают иначе))
Anngrybeaver
Амерітрешер
Повідомлень: 176
З нами з: 02 березня 2015 21:16

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Anngrybeaver »

Guns87 писав: 05 листопада 2020 23:50
У свій час так робив, але все більше
Ловлю себе на думці, що такий запис не так цікавий, хоча.... Можливо питання у іншому, бо я вже з роки 2, або 3 навіть не заходив до тейблтопіі або симулятори)
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 800
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення svalse »

mikesh писав: 05 листопада 2020 23:28 Цитуючи людину із каналу Рагулівни:
"немає нації без мови" - тобто, розмовляючи російською, Ви втрачаєте свою "національну ідентичність", в цьому випадку можете вважати себе "українцем" за паспортом, але не за приналежністю до етнічної групи.

Більш радикальні думки про поділ на "окупантів" підтримувати не варто, але "так уж исторически слажилась" - німці у Парижі крокували (наприклад), проте щось німецькою не шпрехають там зараз... якось так...

п.с. даний пост був написаний з ціллю розширення кругозору мовної проблеми у країні, в якій на основі мовного питання була втрачена цілісність. Приношу вибачення наперед, якщо Ви будете розцінювати його як "напад" чи "срач" чи будь-що інше.
Ну мнение какого-то человека с какого-то канала - это, конечно, даже не поспоришь. Оказывается есть ровные украинцы и украинцы только по паспорту. Из-за таких вот мнений "цілісність" не теряется, а вот из-за русскоязычных теряется. Расскажи это близким русскоязычных пацанов, которые погибли на Востоке и на Майдане. Оказывается, они не украинцы были.

По поводу "немає нації без мови" выше уже написали, хоть бы не позорились. Про немцев и Париж вообще не понял к чему. Так-то и по Киеву немцы "крокували".
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Guns87 »

У свій час так робив, але все більше
Ловлю себе на думці, що такий запис не так цікавий, хоча.... Можливо питання у іншому, бо я вже з роки 2, або 3 навіть не заходив до тейблтопіі або симулятори)
Взагалі часто наша суб'єктивна думка відрізняеться від більшості. Наприклад, мені дуже подобались гарно зроблені та позитивні обзори ігор які робив канал "Два в кубе". Але якщо почитати коментарі, то велика кількість людей негативно до них ставилась, оскільки вбачала в позитивному поданні інформації продажність блогера, якому просто заплатили за огляд. Тому і канал перестав функціонувати як в ті часи. Теж саме, якщо подивитись на канал "Твой игровой" який колись робив огляд игор, тепер перетворився на відео-ігротеки. Тобто ні розпаковок, ні огляду правил вже не виходять, тільки ігрові сесії. Мені здаеться, що вони це зробили не із за лінощів, а тому що це більш окупає затрачений час. До того ж вам вже писали, що який сенс оглядати коробку кікстартеру після того як він закінчився. Оглядати потрібно те на що йде збір на даний момент. Зараз на tabletopia в закладці kickstarter 368 ігор.
Я опишу ситуацію на своєму прикладі. Зацікавила мене гра Machina Arcana. Запустив сесію , та почав читати правила. Але оскільки англійська це не моя перша мова, то на освоення правил мені потрібно витратити 2-3 години. Ще розібратися в інтерфейсі tabletopia. Приблизно, мені потрібно затратити 5 годин на ознайомлення з првилами , та одну партію в гру, яка мені навіть може не сподобатись. Тому ігрова сесія цієї гри в мене в закладках вже декілька тижнів. А якби хтось зробив огляд правил на півгодини з власним вердиктом, то я б потратив свій час на дане відео.
Для кінцевого споживача не настільки велика різниця, на що він дивиться на екрані (чи то картоні компоненти, чи tabletopia). Набагато важливіше це час коли гра актуальна.
Anngrybeaver
Амерітрешер
Повідомлень: 176
З нами з: 02 березня 2015 21:16

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Anngrybeaver »

Guns87 писав: 06 листопада 2020 10:15 [ Набагато важливіше це час коли гра актуальна.
Згоден на всі 100 ,буду думати, що з цим усім робити)
Аватар користувача
Karn
Гравець в Монополію
Повідомлень: 61
З нами з: 17 серпня 2018 10:40

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Karn »

Мда... Русскоговорящий автор на украиноязычном (по большей части) форуме написал НА УКРАИНСКОМ, и написал не про мову и не для срача, а по совсем другому вопросу... И получил по сути упрек в том, что написал по-украински))). Это огонь, я считаю. Вот не могу не процитировать мою прабабку, которая на чистом украинском по подобным поводам говорила "І набздиш - не вгодиш, і перднеш - розсердиш..." Пардон за мой французский, но из песни слов не выкинешь))).
Аватар користувача
Karn
Гравець в Монополію
Повідомлень: 61
З нами з: 17 серпня 2018 10:40

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Karn »

И по контексту еще вспомнилось, насколько сильно "при совке" "утискали" мову... Настолько, что я все своё детство читал книжки сугубо на украинском, поскольку их тогда было подавляющее большинство))). И в книжных, и в библиотеке фактически вся фантастика была на украинском...
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення KinslayeR »

Можливо для вас буде сюрпризом, але часи відлиги - це ще не весь совковий період ( а те, що вам більше 50ти і застали раніші часи я сильно сумніваюсь). Так само, як і історія України та утисків мови не обмежується лише совковим періодом. Раджу глянути на цю тему: https://www.youtube.com/watch?v=b66D1Wnmifc
Аватар користувача
Karn
Гравець в Монополію
Повідомлень: 61
З нами з: 17 серпня 2018 10:40

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Karn »

KinslayeR писав: 20 листопада 2020 13:51 Можливо для вас буде сюрпризом, але часи відлиги - це ще не весь совковий період ( а те, що вам більше 50ти і застали раніші часи я сильно сумніваюсь).
Искренне вам завидую, что вам лично удалось застать ВЕСЬ совковый период)).
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення KinslayeR »

Karn писав: 20 листопада 2020 14:53
KinslayeR писав: 20 листопада 2020 13:51 Можливо для вас буде сюрпризом, але часи відлиги - це ще не весь совковий період ( а те, що вам більше 50ти і застали раніші часи я сильно сумніваюсь).
Искренне вам завидую, что вам лично удалось застать ВЕСЬ совковый период)).
На щастя я теж не настільки древній.
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення олегos »

Жесть, почитал очередной бред, нашел в полотнах Кинслеера кучу русских слов. Ну такое, наверное т9... Я хз, говорите, как хотите, радуйтесь жизни. Вон Кеслер любит англояз. игры, Слеер украинояз., я русскояз.) Та и зашибись)
Кстати, сейчас вот смотрю русскояз. настолки стоят дороже, чем укр. или англ. Ну, такое, защита рынка, это правильно для страны. Вздыхаю, но покупаю) Ничо не поделаешь, я за разнообразие)
Ну а блоги, та ради Бога, смотрите, что нравится, как и настолки.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Допомога настільному каналу!

Повідомлення Guns87 »

ну так кто готов человеку свой кикстартерный эксклюзив на обзор отдать ? А то пинать топик на полит-тему все гаразд)
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”