Airbrush

Відповісти
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Airbrush

Повідомлення wolke »

И хочется и колется... Эйрбраш в смысле..
Вот пока я на него смотрела, прикидывала цены на саму машинку и страдала тихо, было легче. А тут коллега прознал, что я миниатюры крашу, принес мне чемодан целый, мол забери недорого, все равно в кладовке валяется. Там компрессор, эйбраш и куча каких-то штук, начиная от емкостей объемом около 15 мл, заканчивая кисточками-щеточками и какими-то тисками..
Набор неюзанный, но ему лет 10. Как мне показалось, размер струи, а точнее ее кучность, на нем регулировать не получится. Ну и емкости эти огромные смущают..
Называется güde 40405

Вот вопрос аэрографистам, надо оно или лучше не ввязываться?

У меня сейчас вполне неплохой набор цитаделевских красок, которого мне хватает под мои нужды (более 30 цветов). Для аэрографа прийдется покупать другие краски. Опять таки не понятно. на сколько это критично что кучность струи не меняется. Можно ли купить к нему набор Вальехо (стоит хотя бы дешевле цитадели), основной тон красить аэрографом, а мелюзгу (ремешки, глаза, шнурки) выкрашивать имеющейся у меня цитаделью? Краски для аэрографа ж тоже акрил или нет?

Почему смотрю на аэрограф? нравится как им делают плавные переходы от темного к светлому. У меня эти "блики" и "тени" кисточкой кривовато выходят. + на больших плоскостях ложится вроде ровнее и лучше, чем то, что кистью делают..
Например, как здесь:
Зображення

Мне кажется кисточками я так переход на мече не сделаю ни в жисть..
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Airbrush

Повідомлення KinslayeR »

Я не профі, але, ІМХО, не найкращий варіант для мініатюрок.
Там компресор без ресівера і тиск на виході буде нерівномірним, що може вплинути на покрас. Також, я не знайшов в специфікації, який там розмір сопла. Для 28мм мініатюр все таки бажано 0,4мм (для отаких гігантів) - 0,2мм (не обовязково, для дрібних деталей).

На Варфорджі люди писали. що спокійно цитаделівськими фарбують з аера. Особисто я не пробував, взяв собі для цього валехівські з Model Air серії. Дуються чудово, розбавляти нічим уже не треба.
Мне кажется кисточками я так переход на мече не сделаю ни в жисть..
Тут питання практики. Блендінгом таке можна зробити, але це довгий процес.

П.С. Собі брав оцей від Івати. Перед тим пробував кілька китайських, намучився з ними так, що не пожлобився і купив нормальний.
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Airbrush

Повідомлення wolke »

KinslayeR,

дякую за відповідь. Я ще знайшла відгуки на цю модель, кажуть що компресор за 20 хвилин уходить в перегрів і вимикається. И що пістолет має певні вади (краска витікає и голка застрягає).
Думаю, що від цього точно відмовлюсь. Бо буде тоді лежати в мене в кладовці.
А взагалі важко навчитися аєрографом моделі фарбувати? На ютубі в них так легко і гарно все виходить. Так, пензликом на ютубі також справжні витвори мистецтва стрворюють, але з пензликом у кожного, хто в школу ходив певний досвід все ж таки є. І доволі швидко почало виходити і в мене щось пристойне. А ось щодо аєрографа маю сумніви, якщо від цього відмовитись и подивитись щось пристойне, то базова інвестиція в обладнання вийде суттєвою... Чи треба починати, якщо досвіду нема зовсім і вмінь в принципі також. Спробувати нема де.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Airbrush

Повідомлення KinslayeR »

Якісь базові штуки не важко. Питання практики. Я в принципі аером переважно задуваю грунт, базу та якісь переходи. Решту уже мазюкаю пензликом. Дрібні деталі і складніші ефекти аером поки не наловчився.

Раджу глянути розділ аера на Варфорджі. Там добре розписона будова аера, на що звертати увагу, як вибирати та доглядати, часті проблеми і як з ними боротись, а також є різні базові вправи, щоб освоїти цей інструмент.
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Airbrush

Повідомлення wolke »

дяку за посилання.
Питання про аэрограф від колеги закрито. Там друк лише 1,2 бар, в статті написано, що мінімум 2 потрібно, краще більше..

буду дивитись, думати, читати..
погано, що 8 березня вже пройшло ))))
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Airbrush

Повідомлення wolke »

KinslayeR,

ви часом не стикалися з аєрографами Revell?
В них доволі багато моденей в адекватні гроші, такой багато б/у ще дешевше. Компресори по 3-4 бар.
Розмір сопла не вказаний, але написано, що для детального моделювання.

Єдине, що ця фірма спеціалізується на моделюванні літаків-човнів і інших гелікоптерів, може бути, що в них ті самі "деталі" розміром з мої фігурки
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Airbrush

Повідомлення KinslayeR »

Компресор можна взяти будь-який з ресівером. В мене звичайний від MIOL.
З Ревелівськими не стикався. В мене був Джаз дешевий, ще якийсь китайський ноунейм і зараз Івата.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Airbrush

Повідомлення ДюДя »

ваш аэрограф похож на тот, что на картинке?
Зображення
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Airbrush

Повідомлення wolke »

ДюДя,
это именно он. Но у него плохие отзывы и слабый компрессор, так что от этого решила отказаться.
Скорее посмотрю в интернете что-то толковое б/у..
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Airbrush

Повідомлення ДюДя »

wolke писав:ДюДя,
это именно он. Но у него плохие отзывы и слабый компрессор, так что от этого решила отказаться.
Скорее посмотрю в интернете что-то толковое б/у..
Смотрите на немецком ибее - можно много чего интересного найти
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Airbrush

Повідомлення wolke »

Дюдя,

там и смотрю )) И на прилегающей к нему барахолке с б/у оборудованием.
Но в остновном либо трешак полный типа "ну оно не работает, но я думаю его можно починить", либо детское непонятное, либо тоже денег стоит. Но ловить нужно.
Мне тут больше принципиальный вопрос, надо оно мне или нет..
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Airbrush

Повідомлення KinslayeR »

wolke писав:Мне тут больше принципиальный вопрос, надо оно мне или нет..
Якщо любите фартбувати і, основне, фарбуєте часто, то аер значно пришвидшить і місцями спростить роботу.
Відповісти

Повернутись до “Розфарбовування мініатюр”