Первые попытки что-либо покрасить

Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення wolke »

Подарили вожделенных Мышей и Мистику..
В общем покрасила )

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
bolan
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 червня 2011 10:35

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення bolan »

Выглядит здорово. Много времени ушло?
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення wolke »

Тараканов красила всей кучей, часа 3-4 ушло, но это вообще первый раз кисточку в руки взяла.
Крысы тоже вместе красились, около 3 часов, думаю.
Мышей красила параллельно, 2 раза по 3-4 часа сидела.
Многоножку 2 раза перекрашивала, не понравилась она мне в коричневом, стала черной, так что сложно сказать.
Паук на удивление легко вышел, меньше часа провела с ним, но это с учетом времени ожидания пока краска просохнет.
bolan
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 червня 2011 10:35

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення bolan »

А чем грунтовали? Мне эта тема тоже интересна, хочу сам попробовать красить. Кстати, а Вы бы взялись за заказ на покраску?
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення wolke »

Грунтовка-спрей от Army Painters, серый цвет.
Краски Citadel

На покраску точно не возьму, ибо предположительно мы живем в разных странах. Но предложение мне очень льстит )

Попробуйте сами порисовать. Это не на столько сложно, как кажется. Нет, конечно, я смотрела ролики на ютубе, там народ и правда чудеса творит, но у меня нет столько времени и нервов, но факт, что за 3-4 часа выходит что-то более менее приличное меня радует. Да, не професиональный художник и все такое, есть огрехи, но результат устраивает. И занятие удивительно умиротворяющее. После работы очень расслабляет. Только возьмите сразу краски для моделек, обычным акрилом/эмалью/маслом не получится. Цитадель и Вальехо денег стоят, саму жаба душила, но мне повезло, я 10 банок купила б/у недорого, а потом уже по одной докупать не так жалко было по необходимости..
z00lus
Єврогеймер
Повідомлень: 389
З нами з: 03 квітня 2015 12:25

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення z00lus »

Очень интересная тема, что-то еще пробовали красить с того времени ?
Я пока только задумываюсь насчет этого. Ищу туториалы и материалы.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення KinslayeR »

А що їх шукати? Відяшок по покрасу на ютюбі море. Особисто рекомендую оцього чувака: https://www.youtube.com/user/Sorastro
z00lus
Єврогеймер
Повідомлень: 389
З нами з: 03 квітня 2015 12:25

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення z00lus »

Эпичное вступительное видео на канале :) Спасибо за линк!
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення wolke »

z00lus писав:Очень интересная тема, что-то еще пробовали красить с того времени ?
Я пока только задумываюсь насчет этого. Ищу туториалы и материалы.
Сейчас докрашиваю расширение к Мышам, осталось 4 фигуры, докрашу, нормально отофотографирую и выложу )
Еще покрасила пигнвинов из "Спасибо за рыбку" и гномов из "Красный ноябрь".
Полностью покрасила "Run figt or die", но там грубо говоря все фигуры одинаковые и их много, странное занятие было. Но в принципе тоже интересно.

на подходе Shadows over Camelot и Blood Rage

Туториалов много на ютубе, вдохновляет пробовать дальше, даже если не получается. При том, если не получается что-то одно, например, тени, можно найти несколько разных авторов с разной техникой и выбрать именно ту, которая подходит вам.
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення holubchyk »

Очень хочу перестать бояться и начать красить миниатюры... Но нахожусь в тупике: какие краски из Цитаделей/Вальехо нужно купить, что выбрать из миллиона?
У товарища на Ютубе по ссылке выше есть, например, два видео про две миниатюры из Blood Rage. Я выписал все краски, что для них нужно купить по туториалу - уже выходит по цене игры...и это две фигурки только.
Яв отчаяньи... кто поможет дельным советом?
Востаннє редагувалось 05 червня 2017 11:42 користувачем holubchyk, всього редагувалось 1 раз.
aldolgiy
Новачок
Повідомлень: 49
З нами з: 13 вересня 2013 00:27
Звідки: Киев

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення aldolgiy »

holubchyk писав:Очень хочу перестать бояться и начать красить ...
Если вы только начинаете, будем откровенны вам не нужны краски Citadel, вам(как и мне :) ) подойдут и ХоМа и GUNZE SANGYO и даже наборы Ладоги или китайские тюбики.
Плюс аэрозольный грунт, кисти и аэрозольный лак - не так и много.
А вот когда\если вы увидите, что руки из плеч, тогда они и потянутся к хорошему.
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення holubchyk »

Спасибо, но я не спрашивал, какая фирма мне нужна =)
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення ДюДя »

holubchyk писав:Спасибо, но я не спрашивал, какая фирма мне нужна =)
Для Вас підійде один з варіантів:
1). Придбати нові фарби, пофарбувати фігурки, продати залишки фарб. Доречі, ГВ зараз випустило набори фарб у баночках меншого об'єму, ніж звичайно. Треба тільки визначитися з палітрою кольорів.
2). Знайти того, хто допоможе зробити перші кроки у розписі мініатюр, підкаже, порадить та надасть свої фарби, аби спробувати. Я таке роблю, але я у Києві.

ЗИ: Тільки Цитадель або Вальєхо! Інші (дешеві) фарби підходять тільки тим, хто знає що з ними треба робити, аби отримати задовільний результат (профі, які не одне відро на мінєчки обмазали).
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення KinslayeR »

holubchyk писав:Спасибо, но я не спрашивал, какая фирма мне нужна =)
Для цього вам спочатку треба оприділитись, що ви збираєтесь фарбувати. Наприклад, для армії нежиті чи орків, вам навряд чи знадобляться тілесні кольори. Плюс, якщо ви добре володієте теорією кольорів та їх змішування, то вам знадобиться в рази менший спектр фарб, оскільки потрібні відтінки ви зможете намішати з базових.
Якщо збираєтесь фарбувати фентезі і т.п., то рекомендую серію Game Color від Vallejo, у них яскравіші кольори і зручні баночки з носиком. Якщо більше в реалізм, то - Model Color від них же.
В більшості випадків вам точно знадобиться чорний, білий (ага, банально), червоний, синій, зелений, жовтий, коричневий. А далі уже залежно від цілей: щось тілесне, металіки, якщо хочете фарбувати зброю чи лати під метал, і т.д.
Також варто взяти проливки, на старті дуже згодяться. Валехівські мені не сильно сподобались, а от ГВшні точно варто взяти Nuln Oil, Reikland Fleshshade i Seraphim Sepia.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Первые попытки что-либо покрасить

Повідомлення ДюДя »

KinslayeR писав:
holubchyk писав:Спасибо, но я не спрашивал, какая фирма мне нужна =)
Для цього вам спочатку треба оприділитись, що ви збираєтесь фарбувати. Наприклад, для армії нежиті чи орків, вам навряд чи знадобляться тілесні кольори. Плюс, якщо ви добре володієте теорією кольорів та їх змішування, то вам знадобиться в рази менший спектр фарб, оскільки потрібні відтінки ви зможете намішати з базових.
Якщо збираєтесь фарбувати фентезі і т.п., то рекомендую серію Game Color від Vallejo, у них яскравіші кольори і зручні баночки з носиком. Якщо більше в реалізм, то - Model Color від них же.
В більшості випадків вам точно знадобиться чорний, білий (ага, банально), червоний, синій, зелений, жовтий, коричневий. А далі уже залежно від цілей: щось тілесне, металіки, якщо хочете фарбувати зброю чи лати під метал, і т.д.
Також варто взяти проливки, на старті дуже згодяться. Валехівські мені не сильно сподобались, а от ГВшні точно варто взяти Nuln Oil, Reikland Fleshshade i Seraphim Sepia.
Фарби серій Game Color від Model Color відрізняються не тільки насиченістю кольорів.
За складом основи у Гейм Колор - поліуретановий полімер, а у Модел Колор - епоксидний (насправді точно вже не пам'ятаю, але суть зрозуміла). Якщо розписувати фігури для ігор, то тільки Гейм Колор, так як він більш витривалий, краще тримається на фігурі, не так швидко стирається. Модел Колор більше підходить до стендових моделей, коли після фарбування модель стоїть на поличці і не так сильно юзається.
А інки і воші взагалі можна робити самому ;) Тільки треба знати що з чим змішувати
Відповісти

Повернутись до “Розфарбовування мініатюр”