Грунт для металевих мініатюр?!

Відповісти
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

Доброго дня всім!
прошу порад щодо грунтування металевих мініатюр.
як такої, грунтівки не знайшов. читав, що рекомендують всяку хімію/спреї для авто. поки що це не варіант.
чим і як її можна замінити?
є 2 мініатюри металеві. що зробив з однією? взяв чорну акрилову фарбу, розвів водою+пва. повністю "залив" такою сумішшю міньку. чекаємо, коли просохне.
з іншою можна зробити те ж саме, чи це все зіпсує? як буде в подальшому лягати основний колір на такий "грунт"? можна продовжувати, чи все-таки шукати нормальну грунтівку, або брати спрей?
буду вдячний за відповіді!
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення KinslayeR »

А чим спеціалізовані модельні грунти не вгодили? З металу любий грунт здереться. якщо поцарапати міньку.
Але, якщо обезжирити перед грунтуванням, а потім полакувати пофарбоване, то пограс "протягне" довго.
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

KinslayeR писав:А чим спеціалізовані модельні грунти не вгодили? З металу любий грунт здереться. якщо поцарапати міньку.
Але, якщо обезжирити перед грунтуванням, а потім полакувати пофарбоване, то пограс "протягне" довго.
справа не в тому вгодили чи ні, так як я ним не користувався ще. поки в нашому місті в спец. магазинах таких не знайшов. замовляти через інет теж поки не хочеться, так як не намагаюсь досягти високохудожньої покраски ) але й "ляпати" міньку теж не хочу...
царапати фігурки ніхто не збирається. обезжирення зробив.
а лакувати чим? яким лаком?
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення KinslayeR »

Я користуюсь сірим грунтом від Vallejo (спрей в банці та для аерографа) та матовим лаком від них же. Результатом задоволений. Художкою не страждаю, просто час від часу розфарбовую міньки зі свої настолок.
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

що ж, дякую за відповіді!
поки питання "мого грунту" лишається відкритим... хтось користувався таким методом?
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

ось результат експеременту з "клейовим" грунтом
:arrow: Зображення
вода+чорна акрилова фарба+клей пва = результатом задоволений. фарба на такий грунт наноситься не погано. потім покажу результат кінцевий.
Sarf
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 07 жовтня 2009 11:16

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення Sarf »

Матовый акриловый Мотип в баллоне из строительного супермаркета. Любая грунтовка из магазина со сборными моделями.
Вот как-то так.
Аватар користувача
Molli
Гравець в Монополію
Повідомлень: 90
З нами з: 23 червня 2010 16:53
Звідки: Київ, Ukraine

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення Molli »

Sarf писав:Матовый акриловый Мотип в баллоне из строительного супермаркета. Любая грунтовка из магазина со сборными моделями.
Вот как-то так.
+1. есть варианты, четыре отттенка.
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

Дякую за підказку! але....де ж ви раніше були? )))
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

і так... ось кінцевий результат. думаю, як для першого разу покраски металевої мініатюри - цілком нормально.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення ДюДя »

Якщо вас влаштовує - то норм. Якщо хочете рости далі, то тільки практика допоможе покращити результат.
З приводу акрилово-клейового грунту - він не буде триматися за метал та злущиться при першій ліпшій нагоді. А злущена фарба на фігурці - гарний привід розписати її наново.
korosy
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 23 жовтня 2014 00:00

Re: Грунт для металевих мініатюр?!

Повідомлення korosy »

ДюДя писав:Якщо вас влаштовує - то норм. Якщо хочете рости далі, то тільки практика допоможе покращити результат.
З приводу акрилово-клейового грунту - він не буде триматися за метал та злущиться при першій ліпшій нагоді. А злущена фарба на фігурці - гарний привід розписати її наново.
я ще зверху покрив матовим акриловим лаком. ніби ок
Відповісти

Повернутись до “Розфарбовування мініатюр”