Kyiv Comic Con

Відповісти
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Kyiv Comic Con

Повідомлення Meerple »

Обнаружил, что собирают деньги на Kyiv Comic Con:
https://biggggidea.com/project/1004/

В т.ч. на нём планируются ролевіе и настольніе игры.

Кто что слышал об организвторах? Какие шансы?
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Serhious »

Задумка хороша, потрібно почитати правила цього biggggidea.coм , але на перший погляд система така сама, як і в кікстартера, тобто якщо проект не назбирує потрібну суму, то гроші тобі повертають.
Але ось щось якось воно не внушає ... 26 500 для проведення такої події. Якщо і назбирають, то що за ці гроші можна організувати?
Комікси і настільні ігри - це поп-культура? Навішо там місцеві та зарубіжні селебрітіс? Презентація фільмів? Словом, все змішалось, люді і коні ...
Наплановано все підряд, сумніваюсь що в оргів є якийсь досвід. Або дійсно хочуть зробити попсове збіговисько.

Але, незважаючи на скепсис, гривні готовий закинути. Раз Ігросфера загнулась, то альтернатив мати якийсь повязаний з настільними іграми фест небагато :(
apollyon
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 05 листопада 2014 17:48
Звідки: Одесса

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення apollyon »

+1, идея очень хорошая. изначально прочитал тут (это не реклама, еслишо)
http://gagadget.com/16530-v-kieve-projd ... comic-con/

Самому вряд ли получится приехать, но кто знает... может войдёт в традицию, а там глядишь и эхххх :)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Meerple »

По системе - да, аналогично кикстартеру.
Если не набирают сумму, должны вернуть вклад в теч. 2 мес.
Но вот гарантий в случае отмены, переноса мероприятия нет, вкладывать 500 грн как-то стрёмно.

Плюс я не думаю, что вход будет дороже 100 грн., т.е. финансовой целесообразности почти нет - только желание поддержать.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Serhious »

Meerple писав:Но вот гарантий в случае отмены, переноса мероприятия нет, вкладывать 500 грн как-то стрёмно.
Плюс я не думаю, что вход будет дороже 100 грн., т.е. финансовой целесообразности почти нет - только желание поддержать.
Так, я теж звернув на це увагу. Судячи із "подарунків" за підтримку, квиток на 1 день за 100 грн., або на два за 150 грн. Не знаю, чи багато людей підуть за таку ціну.
А чому вкладувати саме 500 грн?
І ось ще : "Гроші, зібрані за допомогою Спільнокошту, необхідні в першу чергу для інформаційної підтримки заходу, створення та підтримки сайту, дизайну та замовлення супровідних матеріалів. Решта піде на оформлення простору, замовлення банерів та декорацій, виготовлення сувенірів.
Інші витрати, такі як оренда простору, апаратури, запрошення гостей і спеціалістів, організація турнірів та показів ми плануємо реалізувати через партнерські програми."

Тобто набравши потрібну суму, орги можуть використати її на створення сайту і рекламу, а ось чи знайдуться гроші на безпосередньо фест...
Скажемо так, якщо орги будуть оновлювати сторінку і напишуть, що вони реально знайшли спонсорів через партнерські програми, то я підтримаю. Бо поки теж якось стрьомно :)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Meerple »

Там гарний пакет на 500 грн )
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Serhious »

З коментів (від оргів) :

"бажаєте знати, як то кажуть - кто ты и кто тебе здесь рад? :)
ок, Марія була в орг групі Гоголь Фесту, а також ряду маленьких міських фестивалів і ярмарок. Я займався організацією близько десяти рольових ігор на травневі і День Незалежності і історичних фестевалів і турнірів в Києві. By trade я займаюся створенням відео ігор і інтернет маркетингом. Міра зі своїм чоловіком і друзями створила два чудових дитячих освітніх книжкових проекти.
Я також хотів би підкреслити, що вказані організатори це лише перший етап, етап медійної підготовки. Адже саме створення інформаційної підтримки це в наш час головний етап, яким, нажаль, багато хто нехтує. З кожним днем ми залучатимемо більше досвідченних людей в нашу команду.
Для всіх нас проведення Комік Кону є завданням нової складності. Але це було б справедливо для будь-якої української орг групи такого профілю, оскільки ми плануємо його дійсного більшого масштабу ніж нішеві заходи, про які Ви згадали. Критикувати якість фантастичних фестивалів і заходів що відбувалися в Києві та Україні в цілому - це моветон, на мій погляд, оскільки все добре виходить лише в тих, хто нічого не робить. Просто кожен новий проект треба намагатися здійснити краще, ніж усі попередні.
Щодо людей і організацій які будуть присутні на фесті - ми, нажаль, зможемо назвати їх лише після того, як завершимо переговори про локацію і час проведення. Адже, якщо, наприклад, дати зміняться не всі з тих, хто вже попередньо зголосився зможуть бути присутні. І назвати їх зараз означало б підвести і їх і нас і вас."
Gor
Амерітрешер
Повідомлень: 219
З нами з: 03 червня 2009 14:15
Звідки: Днепропетровск

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Gor »

Надо добавить "Орфография и пунктуация сохранены" :-D
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Meerple »

К сожалению, эта информация не убедила меня в том, что мероприятие состоится, а организаторы знают, что делают ))
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення KinslayeR »

Ба більше, така "відмазка" ще більше переконує особисто мене, що це дилетанти і вони зеленого поняття не мають, що задумали.
Аватар користувача
MeSHmeN
Амерітрешер
Повідомлень: 136
З нами з: 20 березня 2014 19:11
Контактна інформація:

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення MeSHmeN »

А мене, навпаки, переконала і хочуть попробувати зробити якістий проект вперше. Вроді здається трохи банально і щей буде усього багато, що не входить в дійство комік кону, але десь в середині, я їх підтримую і надіюсь що все получиться)))
Хотя про питання підтримки...щось мене чуть тормозить) Ось, просто, чуть-чуть)))
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Kyiv Comic Con

Повідомлення Serhious »

Сьогодні глянув, зібрали вже 28 000 з 26 500. І організатори пару днів тому виклали шмат статті з ними. Цитати, що привернули увагу :
(щодо "фішки" фесту і гостей) "К сожалению, мы не называем пока конкретных имен, поскольку еще не утвердили помещение и, соответственно, даты – а без этого, называя имена, мы можем подвести и участников, и аудиторию. Нас самих очень удручает эта ситуация, но если на этой неделе запланированные переговоры завершатся успешно, эта проблема останется позади."
(щодо презентацій) " Что касается презентаций новинок – мы надеемся привезти презентации новинок из мира видеоигр и одного фильма. Будем надеяться, что ничего не сорвется."

Повністю можна почитати на Спільнокошті, або де там воно публікувалось оригінально, я не шукав. Із написаного роблю невтішний висновок : незважаючи на прохання тримати в курсі, про реальні домовленості зі спонсорами не сказано ні слова і конкретики про сам захід теж немає.
Ну, але хоч піаряться трохи.

Ще 18 днів осталось, надіюсь що будуть кращі в них новини...
Відповісти

Повернутись до “Все, що відбувається навколо настільних ігор”