Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Аватар користувача
олег
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 19 липня 2010 21:10

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення олег »

mamai писав:Організатори!! Кавата чай мають бути в необмеженій кілкості по дуже доступним цінам! і поряд. І бажано якийсь перекус, бо нехотілось би відриватись від процесу гри на розпалювання вогнища для кружечки чайку...
так, звичайно
Mokka
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 25 листопада 2009 12:52

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Mokka »

олег писав:а на ПнП Space Hulk я даже сам хотел бы глянуть)) миньки заменяются пуговицами?(тоже не в обиду)
ПнП враиат выглядит так:
1. тайлы игрового поля печатаются на самоклейке и клеятся на кратон от материнских плат и потом вырезаются (эту часть я уже сделал, соединения в виде пазла как в оригинале);
2. Все остальные фишки можно распечатать на плотном картоне, согнуть, склеить и вырезать - будут двусторонние фишки из плотного картона... либо взять пластиковые кубики у малого, наклеить одну сторону фишек, вырезать, а потом вторую сторону фишек - будут тоже классные... это я пока ещё решаю как лучьше.
3. миньки - либо взять со старкрафта, либо толстый пластик порезать на прямоугольники, с двух сторон обклеить картинками минек, и снизу приклеить из того-жепластика подставку - над этим я сейчас работаю.

Старкрафт решил не брать на фестиваль - это нужно убить весь день на игру, а на фестивале и так будет много чего интересного. А Спейс Халк доделать не успею.
Mokka
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 25 листопада 2009 12:52

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Mokka »

Вопрос - а как далеко находится от остановки автобуса замок? В замке я бывал пару раз, но ездил на машине, а от автобуса незнаю какд обраться.
Аватар користувача
олег
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 19 липня 2010 21:10

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення олег »

Mokka писав:Вопрос - а как далеко находится от остановки автобуса замок? В замке я бывал пару раз, но ездил на машине, а от автобуса незнаю какд обраться.
смотря какой автобус Вы имеете ввиду...)
автобус, который будет ходить от Хмельницкого ж/д вокзала, будет подъезжать под самую крепость...
рейсовый автобус до Меджибожа(через Меджибож) с автовокзала подъезжает к крепости тоже...
а вот если садиться на проходящий (мимо Меджибожа), к примеру, на Винницу, то автобус проходит, только возле поворота на Меджибож, от которого ещё около трёх км топать...
Аватар користувача
ELON
Амерітрешер
Повідомлень: 159
З нами з: 26 квітня 2010 17:07

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення ELON »

Mokka писав:Старкрафт решил не брать на фестиваль - это нужно убить весь день на игру, а на фестивале и так будет много чего интересного. А Спейс Халк доделать не успею.
А жаль, нас как раз 2 любителей этого дела едет((
mamai
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 27 травня 2009 01:21

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення mamai »

!!!!мо хто їхатиме 21.08 з Киева, чи через Миронівку то я би приєднався залюбки.
0937993090 (Олексій) якщо що......
Аватар користувача
Шаннар
Єврогеймер
Повідомлень: 371
З нами з: 20 березня 2009 11:25
Звідки: Lviv (ex-Kiev)
Контактна інформація:

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Шаннар »

21-го я їду 833 потягом, що їде 22.22 до 04.21 ранку (22-го). Назад — орієнтовно 24-го о 19.04 (може ще буду міняти квиток).

Ще як мінімум одна людина з Anime-KPI вже повинна бути там.

Нагадаю свій телефон: +38 097 480 64 84..
Mokka
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 25 листопада 2009 12:52

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Mokka »

Побывал 22-го на фестивале.
Настолок своих не брал, и это даже хорошо - и так хватало во что играть, и не хотелось в единственный возможный день на фестивале привязывать себя к присмотру за игрой.
К сожалению получилось побывать отлько один день, но это лучьше чем не побывать вовсе.
Побольше бы таких фестивалей. таких классных организаторов!
Ждём второго подобного фестиваля.
Может Киев лучьше для этого дела подойдёт?
Аватар користувача
Адмірал
Гравець в Монополію
Повідомлень: 53
З нами з: 11 серпня 2010 13:42

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Адмірал »

Mokka писав: Может Киев лучьше для этого дела подойдёт?
І які в Києва переваги крім дорогущого житла, дибільної міліції і того шо ти там живеш?
Mokka
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 25 листопада 2009 12:52

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Mokka »

Адмірал писав: І які в Києва переваги крім дорогущого житла, дибільної міліції і того шо ти там живеш?
А где написано или сказано что я живу в Киеве? Мой дом в Виннице, в Киев мне ехать куда дальше чем в Меджибож. А дело не в жилье и милиции а в том что Киев может предложить большое помещение, организаторы смогут большее предоставить так как не будут далеко ехать. Нет, мне понравилось как всё прошло в меджибоже, даже очень...
Аватар користувача
Адмірал
Гравець в Монополію
Повідомлень: 53
З нами з: 11 серпня 2010 13:42

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Адмірал »

Який сенс у фесті в Києві якщо там є клуби, відносно стабільна судячи навіть з цього форуму спільнота, магазини і тд? В Києві настольна індустрія і так розвиватиметься, на периферії цього немає, треба нести ігри в маси - це єдиний спосіб зробити їх популярними і дійсно масовими.
Да и отнюдь не дороже в Киеве чем в Меджибоше, снять чего нить
В мене є сумніви що в Києві є адекватний готель гривень за 120 за добу?
В Меджибожі я не був, але ціну напевне уявляю правильно.
А милиция везде одинаковая.
Це питання дискутабельне.
Я обїздив пів України по музичних фестах і вважаю що на заході найадекатніша міліція. В Києві були різні епізоди зі знайомими на рівному місці, в нас тут значно лояльніше.
abra
Єврогеймер
Повідомлень: 322
З нами з: 31 березня 2009 11:11

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення abra »

Та чего тут дискутировать? Хорошо бы "и то, и другое и можно без хлеба" (с) Пух Т.е. и в столице, и на периферии фестивали нужны!
Аватар користувача
Адмірал
Гравець в Монополію
Повідомлень: 53
З нами з: 11 серпня 2010 13:42

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Адмірал »

Хорошо бы "и то, и другое и можно без хлеба" (с) Пух Т.е. и в столице, и на периферии фестивали нужны!
Капітан Очевидність на форумі :)
Проблемы с милицией начинаються там где человек хочет этих проблем
Це так має бути.
Як правило твереза, адекватна людина не викликає інтересу міліції, але буває й по іншому. Майже всі чуті мною випадки "приколупувань" - це Київ і Крим.
В Киеве это не настолько сильно и развито как кажеться на первый взгляд.
Все пізнається в порівнянні.
Наприклад в мене головна перепона до поповнення колекції настолок полягає у відсутності людей які б в них грали. В тебе ця проблема, по-моєму, не стоїть.
Аватар користувача
Адмірал
Гравець в Монополію
Повідомлень: 53
З нами з: 11 серпня 2010 13:42

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення Адмірал »

Scorpius писав: Ментов бояться, в столице не появляться :mrgreen:
Знаю я одну столицю де це правило зведене в абсолют :roll:
добре що наша не така
Аватар користувача
smilek
Єврогеймер
Повідомлень: 444
З нами з: 10 липня 2009 22:39
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Первый Украинский Фестиваль Настольных Игр.

Повідомлення smilek »

Але ж троллізм якийсь :).
Добре буде в Києві, добре буде за його межами. Місце проведення буде залежити від організаторів: де вони мешкають, де їм буде вигідно і таке інше. Не зважаючи на те, що це очевидно йде нездорова дискусія.
З приводу того, що важко знайти гравців - це проблема і Києва в тому числі, просто місто більше, а відсоток тих настілкогіків, хто любить настільні гри, незважаючи на те, що вони коштують недешево, змушують відпочивати з навантаженням на мозок і таке інше, - невеликий. Живий приклад: 3 вихідних, а зіграти в Вестерос так і не зміг, тому що, хто на фесті, хто у відпустці і тому подібне.

PS: Тема присвячена фестивалю, то подяка його організаторам, чекаємо відгуків від гостей фесту. А сваритися будете в іншому місці - для того є відповідна тема.
PPS: З Днем Незалежності!
Відповісти

Повернутись до “Все, що відбувається навколо настільних ігор”