Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Пошук, переклад, дошка оголошень
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

Друг едет в гости из Техаса. Хочу попросить привезти игру под заказ. Подскажите какие производители в Штатах базируются, т.е. какие там игры(какого производителя) могут стоить дешевле и их имеет смысл везти вообще. Спасибо за ответы и советы

Апдейт вопроса от 23.05.2018
Что привезти из штатов, чего нет у нас? Всем спасибо за советы
Востаннє редагувалось 24 травня 2019 16:07 користувачем energywinner, всього редагувалось 1 раз.
Ашур
Гравець в Монополію
Повідомлень: 96
З нами з: 11 листопада 2013 14:35

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення Ашур »

Пусть доллары везет))
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

Ашур писав:Пусть доллары везет))
а все таки?
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення Meerple »

А смысл, если все можно относительно недорого заказать? Даже позиции, которые запрещено продавать вне США.

Вы съекономите десяток-другой баксов, а друг будет искать место в багаже, переть тяжёлый чемодан, а в итоге привезёт продавленную коробку.
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

смысл, как минимум экономия на доставке
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення Serhious »

energywinner писав:Друг едет в гости из Техаса. Хочу попросить привезти игру под заказ. Подскажите какие производители в Штатах базируются, т.е. какие там игры(какого производителя) могут стоить дешевле и их имеет смысл везти вообще. Спасибо за ответы и советы
Можуть коштувати дешевше ніж де? Ніж в великих інет магазинах американських (MM, Coolstuffinc, Amazon)? Ніякі.
Ніж в наших інет магазинах (Ігромаг, Кубік)? Та всі там будуть дешевші.
Якщо в друга місця багато і ціль зекономити на доставці, то просіть великі коробки. Або будь-що, чого б хотілося, всеодно буде дешевше ніж купувати у нас. Ну, крім локалізованих, Діксіти там всякі і Саботери тут будуть дешевші ;)
Після того, як Asmodee купили всіх, то в них заводи по всьому світі.
Дивіться ціни в інеті і порівнюйте на здоров'я. Особисто я замовляв би собі хіба якусь новинку, що тільки в США продається поки, до нас ще не добралась. А все інше то ж виключно справа особистого смаку і вибору )
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

Serhious писав:
energywinner писав:Друг едет в гости из Техаса. Хочу попросить привезти игру под заказ. Подскажите какие производители в Штатах базируются, т.е. какие там игры(какого производителя) могут стоить дешевле и их имеет смысл везти вообще. Спасибо за ответы и советы
Можуть коштувати дешевше ніж де? Ніж в великих інет магазинах американських (MM, Coolstuffinc, Amazon)? Ніякі.
Ніж в наших інет магазинах (Ігромаг, Кубік)? Та всі там будуть дешевші.
Якщо в друга місця багато і ціль зекономити на доставці, то просіть великі коробки. Або будь-що, чого б хотілося, всеодно буде дешевше ніж купувати у нас. Ну, крім локалізованих, Діксіти там всякі і Саботери тут будуть дешевші ;)
Після того, як Asmodee купили всіх, то в них заводи по всьому світі.
Дивіться ціни в інеті і порівнюйте на здоров'я. Особисто я замовляв би собі хіба якусь новинку, що тільки в США продається поки, до нас ще не добралась. А все інше то ж виключно справа особистого смаку і вибору )
Дякую за розгорнуту відповідь.
Після Вашої поради мабуть попрошу привезти Zombicide: Black Plague.
А якщо з новинок, що тільки в США продаються, шоб порадили( бажано мовнонезалежну)
Дякую
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення Serhious »

energywinner писав: Дякую за розгорнуту відповідь.
Після Вашої поради мабуть попрошу привезти Zombicide: Black Plague.
А якщо з новинок, що тільки в США продаються, шоб порадили( бажано мовнонезалежну)
Дякую
Зомбіцид Чорна чума - непоганий вибір, грав з товаришем декілька раз, мені сподобалось. )

Таких нових ігор, щоб тільки в США продавались, то складно сказати. Залежно від ігрових смаків, я ж незнаю що Вам подобається )

Мені трохи ліньки дивитися, чи вони лише в США продаються, чи в Європі теж можна взяти, але принаймні з моїх хотілок, що коштуватимуть в США дешевше ніж в Україні, то той самий Scythe (тексту ніби небагато), Inis (прекрасний контроль територій, але текст є на картах), Harbour (проста гра про менеджмент ресурсів, з деякими цікавими ідеями, багато різних варіантів дій, в нас її ніде не бачив, на картах троошки тексту і все іконками дублюється), Hero Realms ті самі (декбілдер, ніби весь текст на картах продубльовано іконками) і паки персонажів до нього, Clank! до-речі (в нас за нього нічого не чути, моя коробка якраз їде до мене )) декбілдер з картою підземелля, де героям потрібно вкрасти найдорожчий артефакт), Mechs vs. Minions (але вона і там дорога )), зовсім троха тексту, офігенні міньки, програмування дій), Nautilion (як і інші чудові соло ігри Shadi Torbey з Oniverse series - Sylvion, Castellion), One Deck Dungeon (маленький соло/дуо данжн кроулер, якщо знайдете і наявності по нормальній ціні, то можете і мені коробку замовити ))))), Hanamikoji (для двох гравців прикольна гра, де і подумати і пообдурювати можна), Flamme Rouge ще хвалять, про гонки на велосипедах, в нас теж за неї мовчать...

З мовозалежних, то, Black Orchestra (про замах на Гітлера кооперативна гра, якщо знайдете ;) ), Grimslingers (цікавий сеттинг, різні режими гри)

Із неновинок, яких в нас чомусь не продають взагалі, Red7 (люто плюсую!!!, це супер класний філер, швидкий але розумний), The Golden Ages (одна з найкращих цивілізацій для мене, оскільки не займає багато ігрового часу, з картою і купою рішень що впливають на гру), Quartermaster General (мовозалежна, але вставки в протектори допоможуть, крута гра якщо є постійна компанія хоча б 4, а краще 6 чоловік), Race! Formula 90 (гонки, на мій погляд одні з найкращих).
Ну, ще Mage Knight можна купити за нормальну ціну.

Словом, то все від смаку і фінансових можливостей залежить ;)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення Meerple »

Только в США продаются эксклюзива Таргета напр
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

Спасибо всем
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

Снова актуально, тот же вопрос. Что привезти из штатов, чего нет у нас? Всем спасибо за советы
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

В районе 100 $
lecter
Новачок
Повідомлень: 31
З нами з: 26 грудня 2018 10:35

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення lecter »

я б брав глумхейвен для перепродажу. Він там 100 дол. В нас значно дорочже. Але й коробка відносно важка
Kolobok87
Амерітрешер
Повідомлень: 194
З нами з: 07 жовтня 2017 18:24

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення Kolobok87 »

Зомбицид это мусор.. вы в него несколько раз поиграете и забросите.
energywinner
Амерітрешер
Повідомлень: 213
З нами з: 05 червня 2015 18:00
Звідки: Киев

Re: Какую игру заказать если друг едет из Штатов.

Повідомлення energywinner »

lecter писав:я б брав глумхейвен для перепродажу. Він там 100 дол. В нас значно дорочже. Але й коробка відносно важка
Дякую
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”