24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстартері

Пошук, переклад, дошка оголошень
Відповісти
Аватар користувача
MeSHmeN
Амерітрешер
Повідомлень: 136
З нами з: 20 березня 2014 19:11
Контактна інформація:

24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстартері

Повідомлення MeSHmeN »

В цілому усе просто і висвітлено в темі вище, порадьте будь ласка і озвучте свою думку - буду дуже вдячний за вашу думку по поводу цяцьки Mythic Battles: Pantheon
https://www.kickstarter.com/projects/80 ... n?ref=48hr

В цілому виглядає дууууууууже пафосно і мільйон міньок, від яких мурашки по шкірі, але гемплей мені якийсь неясний і я не докінця приймаю цю цяцьку. Але от з блад\блуд рейджем (Blood Rage) \ох вже ця англійська транскрипція\ я досих пір шкодую, що тоді не взяв то все добро)))) І потім не хочу пошкодувати знову...
Я націлився на God Pledge...так як просто база виглядає суховато, а настолку з допами за 300-400 баксів...це мяко кажучи складно)))))))

Будь ласка, ваші думки по поводу цієї настолочки в студію!
babuba
Гравець в Монополію
Повідомлень: 76
З нами з: 10 грудня 2014 16:47
Звідки: Полтава

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення babuba »

По моему очевидно, что на кикстартер нельзя купить игру, только гору минек. Потому если у Вас возникают какие-либо сомнения, то лучше воздержаться.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення KinslayeR »

babuba писав:По моему очевидно, что на кикстартер нельзя купить игру, только гору минек. Потому если у Вас возникают какие-либо сомнения, то лучше воздержаться.
Чому це? В Конана хороші відгуки. Blood Rage - взагалі топчик. Arcadia Quest - хороші відгуки і добре зайшла в моїй компанії. Можу продовжувати ще довго.
З останнього он Hero Realms приїхала - покращена фентезі версія популярного Star Realms.
MeSHmeN писав:Будь ласка, ваші думки по поводу цієї настолочки в студію!
Я бакнув базу з доп. бандлом без ролюхи. І отут якраз той варіант. коли я бакнув більше заради міньок: люблю грецьку міфологію, а тут прямо розсип знайомих з дитинства героїв і не дуже.
Аватар користувача
MeSHmeN
Амерітрешер
Повідомлень: 136
З нами з: 20 березня 2014 19:11
Контактна інформація:

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення MeSHmeN »

MeSHmeN писав:Будь ласка, ваші думки по поводу цієї настолочки в студію!
Я бакнув базу з доп. бандлом без ролюхи. І отут якраз той варіант. коли я бакнув більше заради міньок: люблю грецьку міфологію, а тут прямо розсип знайомих з дитинства героїв і не дуже.[/quote]

От і я уже загораюсь-загораюсь)) Реально хочу, і не хочу провтикати як тоді з бладрейджиком))))
Бо сидів, дивився, там купу плюшок було, а я взяв і не бакнув)))

З сумнівами треба боротись))
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення KinslayeR »

Ну так, Бр - шикарний. Хоча там не так багато бонусів відсипали, як в наступних кікстартерах від Кульот. От чекаю на нову "японську" версію в 2017му.
Brad_Pitt
Амерітрешер
Повідомлень: 199
З нами з: 08 квітня 2016 08:16

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення Brad_Pitt »

Подскажите, а как бакнуть Tuphon Bundle? Из нижеприведенной инструкции не совсем понятно:

1- Firstly, you need a God pledge (Early Bird or normal).
2- Then, simply click “manage my pledge”.
3- If you’re an Early Bird, change your total to $388 ($299 TITAN Gamer all-in + $89 God Pledge EB) or $488 ($399 TYPHON Collector all-in + $89 God Pledge EB).
4- If you have a normal God pledge, change your total to $398 ($299 TITAN Gamer all-in+ $99 God Pledge) or $498 ($399 TYPHON Collector all-in + $99 God Pledge).

Нужно сначала оплатить God pledge или можно сразу указать $498 и получить все сразу?
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення KinslayeR »

Просто вибираєте пледж лвл (99 баксів) і до нього добавляєте вартість бандла (399 баксів). Тобто вибравши Год Пледж, в сумі треба вказати не 99, а 498 баксів. Таку суму зніме кікстартер при закінченні кампанії.
Brad_Pitt
Амерітрешер
Повідомлень: 199
З нами з: 08 квітня 2016 08:16

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення Brad_Pitt »

KinslayeR писав:Просто вибираєте пледж лвл (99 баксів) і до нього добавляєте вартість бандла (399 баксів). Тобто вибравши Год Пледж, в сумі треба вказати не 99, а 498 баксів. Таку суму зніме кікстартер при закінченні кампанії.
большое спасибо за подсказку
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: 24години на рішення і чи варто брати настолку на кікстар

Повідомлення KinslayeR »

Потім, коли запустять опитування для пледж менеджера (переважно через пару тижнів після закінчення кампанії), там треба буде уже вказати все, що ви вибрали додатково на ту суму, тобто Кор Сет + Бандл. В результаті баланс має вийти 0. Після чого вам порахують суму за доставку на вказану адресу і знімуть ще за доставку гроші.
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”