Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Пошук, переклад, дошка оголошень
Відповісти
Velidan
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 28 травня 2015 21:41

Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення Velidan »

Доброго дня колеги. Підкажіть, будь ласка, як можна зберегти поле? Довго воно не протягне, без якихось вивертів, тому що згинається в багатьох місцях і, судячи з мого досвіду, такі штуки рано чи пізно рвуться (особливо картонні).
Думав скотчем проклеїти, але не знаю чи допоможе. Можливо ви підкажете якійсь способи? Або ж чи можна десь замовити окремо поле від гри? (Думаю це актуальна штука, що воно рветься).
ДЯкую за будь яку інфу.
tasmandevil
Амерітрешер
Повідомлень: 185
З нами з: 03 червня 2011 12:52

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення tasmandevil »

Один з найкращих варіантів заміни ігрового поля - надрукувати його на баннері. Лише потрібно вибирати якісне баннерне полотно та високоточний друк.
Таке поле буде довго служити, достатньо естетичне та практичне.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення ДюДя »

Якщо виключити форс-мажорні фактори, як то дитина/собака/пролита кава, то я ніколи не чув скарг на зношування ігрового поля або інших друкованих компонентів. Друк у ФФГ якісний, може зёявитися "потертість", але спеціальний відтиск "під льон" допомагає захистити поверхню від повної деструкції.
Якщо брати П-н-П, то там кожен автор шляхом спроб та помилок розробляє свою методу механічного захисту.
Velidan
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 28 травня 2015 21:41

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення Velidan »

Дякую за відповіді народ.
ДюДя - саме поле не зноситься, але є ризик, що відірвуться плиточки (після довгого розгинання\згинання)
tasmandevil - а ви можете це зробити?
van9_
Амерітрешер
Повідомлень: 205
З нами з: 24 грудня 2014 15:04
Звідки: Ивано-Франковск

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення van9_ »

я робив на банерній тканині з екофарбами , вийшло до 100 грн. Але запах фарб всеодно від такого поля є. вже стоїть в мене пару місяців на балконі і так і не вивітрився)
Аватар користувача
Fallout
Новачок
Повідомлень: 37
З нами з: 06 січня 2010 21:12
Звідки: Днепр

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення Fallout »

Есть оригинальных Аркхэм, заигранный до дыр.
Если с полем обращаться аккуратно, раскладывать его "спокойно" и так же собирать, то оно прослужит очень долго и не требует каких-либо ухищрений =)
Velidan
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 28 травня 2015 21:41

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення Velidan »

Это да:)
Но все таки жаль, что их не продают отдельно) купить бы одно, так, "про запас" :)
Аватар користувача
Fallout
Новачок
Повідомлень: 37
З нами з: 06 січня 2010 21:12
Звідки: Днепр

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення Fallout »

Если это совсем крайний случай, то можно (попробовать) обратиться в поддержку Хобби или FFG, чтобы прислали дубликат поля, для замены старого =)
Мне FFG не так давно выслали утерянный жетон для Игры Престолов совершенно бесплатно.
Velidan
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: 28 травня 2015 21:41

Re: Ужас Аркхема. Як зберегти поле.

Повідомлення Velidan »

Круто) Возьму на заметку) Спасибо большое за совет.
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”