Зомбицид black plague локализация.

Обговорення настільних ігор
Відповісти
cystbear
Новачок
Повідомлень: 40
З нами з: 03 жовтня 2016 18:56

Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення cystbear »

Хотел спросить, есть ли у кого инфа по поводу локализации на русский язык сей игры.

Обычный Зомбицид хоббики локализовали, думаю этот тоже будут, только вот вопрос КОГДА? :)
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення KinslayeR »

Там не там багато тексту на самих компонентах, щоб то локалізовувати. Досить одної людини зі знанням англійської за столом. + Можу здатись зухвалим, але не знати англійську в 21 столітті...
morbo
Єврогеймер
Повідомлень: 449
З нами з: 29 квітня 2015 13:16
Звідки: г. Харьков

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення morbo »

KinslayeR писав:Там не там багато тексту на самих компонентах, щоб то локалізовувати. Досить одної людини зі знанням англійської за столом. + Можу здатись зухвалим, але не знати англійську в 21 столітті...
Китайский тоже в наше время не знать не прилично. Так что теперь, повесится?
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення KinslayeR »

Навіщо так кардинально? Китайська не настільки складна: основна пробьлема буде з запамятовуванням ієрогліфів і вимовою, а от граматика там доволі проста.
cystbear
Новачок
Повідомлень: 40
З нами з: 03 жовтня 2016 18:56

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення cystbear »

KinslayeR писав:Там не там багато тексту на самих компонентах, щоб то локалізовувати. Досить одної людини зі знанням англійської за столом. + Можу здатись зухвалим, але не знати англійську в 21 столітті...
я то знаю английский, но не все за моим игровым столом могут похвастаться тем же, так шо наброс не удался, а про "зухвалого", норм все
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення KinslayeR »

Я й не намагався накидувати. Просто реально в Зомбіциді не стільки тексту, щоб ним заморочуватись.
І звісно локалізація - це добре, але часто локалізують лише базу, а на допи потім забивають. Тому я волію брати оригінали з допами, а якщо в компанії вже зовсім в когось туго з англійською, то можна просто вставити роздруківку з перекладом в протектор.
morbo
Єврогеймер
Повідомлень: 449
З нами з: 29 квітня 2015 13:16
Звідки: г. Харьков

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення morbo »

KinslayeR писав:Я й не намагався накидувати. Просто реально в Зомбіциді не стільки тексту, щоб ним заморочуватись.
І звісно локалізація - це добре, але часто локалізують лише базу, а на допи потім забивають. Тому я волію брати оригінали з допами, а якщо в компанії вже зовсім в когось туго з англійською, то можна просто вставити роздруківку з перекладом в протектор.
Так всегда и делаю. Нормальное решение вопроса. Сразу бы дали такой совет, а не сыпали лишний раз соль на рану.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Зомбицид black plague локализация.

Повідомлення KinslayeR »

Можливо перший раз я не зовсім зрозуміло висловив свою позицію. Просто звик до англійських варіантів і щастить збирати компанії, в яких проблем з мовою нема.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”