Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Обговорення настільних ігор
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Meerple писав:Так у вас же на стартере мин цена - 750 ;)
По-перше, не ціна.
По-друге гра йде подарунком за підтримку починаючи від 400₴.
По-третє, лекції з економіки я проводити не буду.
По-четверте, робити голі викрики про вартість гри не варто. Особливо, якщо так мало "рубите" в темі.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Meerple »

TigorCat писав:
Meerple писав:Так у вас же на стартере мин цена - 750 ;)
По-перше, не ціна.
По-друге гра йде подарунком за підтримку починаючи від 400₴.
По-третє, лекції з економіки я проводити не буду.
По-четверте, робити голі викрики про вартість гри не варто. Особливо, якщо так мало "рубите" в темі.
Во-первых, осторожнее с выражениями. Я вам не хамил, не выкрикивал, не рассказывал кто и в чём "рубит".
Во-вторых, за 400 грн идёт не игра, а скидка 50%. Почитайте, что вы сами же и написали.
В-третьих, 750 грн - это минимальная сумма, за которую можно получить игру. Если у вас есть более конкретная цена, вы вполне можете её указать. Так делает, например, Crowd. Хотя, наверное, они тоже не "рубят".
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Meerple писав:
TigorCat писав:
Meerple писав:Так у вас же на стартере мин цена - 750 ;)
По-перше, не ціна.
По-друге гра йде подарунком за підтримку починаючи від 400₴.
По-третє, лекції з економіки я проводити не буду.
По-четверте, робити голі викрики про вартість гри не варто. Особливо, якщо так мало "рубите" в темі.
Во-первых, осторожнее с выражениями. Я вам не хамил, не выкрикивал, не рассказывал кто и в чём "рубит".
Во-вторых, за 400 грн идёт не игра, а скидка 50%. Почитайте, что вы сами же и написали.
В-третьих, 750 грн - это минимальная сумма, за которую можно получить игру. Если у вас есть более конкретная цена, вы вполне можете её указать. Так делает, например, Crowd. Хотя, наверное, они тоже не "рубят".
А, то попередній експерт, я вже плутаюся хто-є-хто.
Я прекрасно знаю, що я писав, а от уважних читачів, на жаль, замало:

"ПЕРШІ ДЕСЯТЬ доброчинців, що підтримали нас від 400₴, обов'язково отримають гру з подарунком! Підтримуйте проект, створімо разом файну українську настолку! 28.05.2016"


Не знаю, хто такі Crowd, і не можу про них нічого сказати. Може так, може ні.

"Ціна́ — фундаментальна економічна категорія, яка означає кількість грошей, за яку продавець згоден продати, а покупець готовий купити одиницю товару" (Вікіпедія)
Я нічого не продаю, я пропоную людям долучитися до створення гри.

Коли гра продаватиметься, тоді і буде формуватися ціна, формуватися з десятків факторів. На даний момент можна пальцем в небо від 150-450₴
coroner
Гравець в Монополію
Повідомлень: 76
З нами з: 17 вересня 2013 16:59

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення coroner »

TigorCat писав: А, то попередній експерт, я вже плутаюся хто-є-хто.
Я прекрасно знаю, що я писав, а от уважних читачів, на жаль, замало:

"ПЕРШІ ДЕСЯТЬ доброчинців, що підтримали нас від 400₴, обов'язково отримають гру з подарунком! Підтримуйте проект, створімо разом файну українську настолку! 28.05.2016"


Не знаю, хто такі Crowd, і не можу про них нічого сказати. Може так, може ні.

"Ціна́ — фундаментальна економічна категорія, яка означає кількість грошей, за яку продавець згоден продати, а покупець готовий купити одиницю товару" (Вікіпедія)
Я нічого не продаю, я пропоную людям долучитися до створення гри.

Коли гра продаватиметься, тоді і буде формуватися ціна, формуватися з десятків факторів. На даний момент можна пальцем в небо від 150-450₴
Хм. То есть, на стартовом этапе вы предлагаете людям купить за 750 грн коробку, которая, возможно, в рознице будет по 150? Снимаю шляпу. Это просто праздник какой-то :P :P :P
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

coroner писав:
TigorCat писав: А, то попередній експерт, я вже плутаюся хто-є-хто.
Я прекрасно знаю, що я писав, а от уважних читачів, на жаль, замало:

"ПЕРШІ ДЕСЯТЬ доброчинців, що підтримали нас від 400₴, обов'язково отримають гру з подарунком! Підтримуйте проект, створімо разом файну українську настолку! 28.05.2016"


Не знаю, хто такі Crowd, і не можу про них нічого сказати. Може так, може ні.

"Ціна́ — фундаментальна економічна категорія, яка означає кількість грошей, за яку продавець згоден продати, а покупець готовий купити одиницю товару" (Вікіпедія)
Я нічого не продаю, я пропоную людям долучитися до створення гри.

Коли гра продаватиметься, тоді і буде формуватися ціна, формуватися з десятків факторів. На даний момент можна пальцем в небо від 150-450₴
Хм. То есть, на стартовом этапе вы предлагаете людям купить за 750 грн коробку, которая, возможно, в рознице будет по 150? Снимаю шляпу. Это просто праздник какой-то :P :P :P

Я не пропоную нічого купити, щоб щось продати треба, щоб щось було.

Подумайте, хоч 2 хв. про те, як працює краудфандінг, а потім щось пишіть. :roll:

Якщо ви не розумієте елементарних речей, я явно не той, хто буде витрачати час на пояснення.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Meerple »

Вы выходите на открытую площадку и вместо того, чтобы собрать фидбек, что у вас не работает - а это от завышенной стоимости целей до дизайна и информации о проекте - спускаетесь до оскорблений налево и направо. Отличный фундамент для успеха!
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Meerple писав:Вы выходите на открытую площадку и вместо того, чтобы собрать фидбек, что у вас не работает - а это от завышенной стоимости целей до дизайна и информации о проекте - спускаетесь до оскорблений налево и направо. Отличный фундамент для успеха!

Я не отримав "фідбек" - купу безглуздя так.
Мені абсолютно не потрібен аналіз "економічної складової", бо він хибний і необґрунтований. Якщо вам дуже хочеться пояснень "чому так?", пишіть мені в соц. мережі я розкажу.
(завищена? :roll: звісно ви навели довідки по художникам, типографіям, податкам і т.п., куди мені до цього.)

Форуми я залишив на самий кінець, оскільки здогадувався про безкорисність ідеї. Так і є: 2 більш-менш корисних коментарі і перерозгляд дизайну, не великий результат майже за місяць.

У мене достатній фундамент для успіху, практично я його вже досяг, на цих вихідних була передостання презентація, гравці були зацікавлені і обіцяли підтримати, буде ще одна в суботу. Я практично впевнений, що досягну поставленої цілі.

Чому я маю нормально реагувати на безглуздя і фантазії? На дурниці відповідаю дурницями, як на мене це справедливо.
coroner
Гравець в Монополію
Повідомлень: 76
З нами з: 17 вересня 2013 16:59

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення coroner »

А чем всё кончилось? :)))
Какая-то зловещая тишина...
morbo
Єврогеймер
Повідомлень: 449
З нами з: 29 квітня 2015 13:16
Звідки: г. Харьков

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення morbo »

Ну наверно все получилось. И автор тихо и спокойно получает удовольствие в компании единомышленников. Нафiг ему вашиi дурнi вiдгуки.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Краудфандінговий проект пройшов успішно і взялися за роботу. На сьогодні до кінця виконаний дизайн всіх карт, вивірений текст правил, завершено 29% артів. Основна поточна робота - над артами героїв.

Зараз активно тестуємо новий дизайн і позначення.

2-4 грудня фестиваль ЮКОН-2016, ми приймаємо участь: тиц

10 грудня ігротека у Містері Шпіллері: тиц

Продовжували і продовжуємо дрібніші ігротеки, завжди привітні, дякуємо, що не забуваєте про Талос та прибуде з вами Удо...

Сюди не пишу, так як не бачу сенсу, слідкуйте за нами у
фб: https://www.facebook.com/TalosGra
вк: https://vk.com/talos_gra
наш сайт на ремонті, та за місяць має бути готовий: http://www.talos.inukr.biz
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

:mrgreen: Поточний вигляд дизайну карти :mrgreen:

Зображення
Isis
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 жовтня 2015 13:21

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Isis »

Ну и трешня =)))
MadSPS
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 28 листопада 2016 19:55

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення MadSPS »

почитал коменты про цену и сразу поднялось настроение. шо за бред... цена взята с потолка а "потом посмотрим". на момент сбора денег уже должен быть приблизительный бюджет. уже обязаны знать в сколько встанет производство. а тут сбор хз на что. и это хз что будет стоит хз сколько
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення foodex »

3000 хтось дав? Побачимо ми його обличчя на карті?
Аватар користувача
monkey
Єврогеймер
Повідомлень: 306
З нами з: 26 червня 2009 23:55

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення monkey »

foodex писав:3000 хтось дав? Побачимо ми його обличчя на карті?
фойлова буде!
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”