Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Обговорення настільних ігор
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Domi писав:Та вiрите ви, не вiрите, менi ану шо.
Не хочете слухати - не слухайте.
Довiряйте анкеткам. :)
Добре, дякую за турботу.
Aharar
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 липня 2016 15:49

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Aharar »

Прикрутите голосовалку в теме "нравится или не нравится арт". Тему просмотрели 112 человек уже. Ну и если проблема не в артах, а в том качестве в каком оно просматривается, то выложите их в нормальном состоянии.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Aharar писав:Прикрутите голосовалку в теме "нравится или не нравится арт". Тему просмотрели 112 человек уже. Ну и если проблема не в артах, а в том качестве в каком оно просматривается, то выложите их в нормальном состоянии.
Так, я десь в середу так і зроблю. Хоча це вже буде не показово.
Kane
Новачок
Повідомлень: 25
З нами з: 10 грудня 2012 12:50

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Kane »

Aharar писав:Прикрутите голосовалку в теме "нравится или не нравится арт". Тему просмотрели 112 человек уже. Ну и если проблема не в артах, а в том качестве в каком оно просматривается, то выложите их в нормальном состоянии.
+1
Для мене в такій грі гарний арт - це половина успіху. Поки що, ІМХО, дуже слабенько цей арт виглядає. Я розумію, що у нас знайти суперових ілюстраторів, які б мали досвід з такими проектами не так легко + це в рази підносить собівартість гри.
Я б прикрутив голосувалку не тільки тут, а й на форумах любителів картянок. Хоча це завжди ризик, бо результати можуть виявитись зовсім не такими райдужними як би хотілось авторам + на краудфандинг також може вплинути.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Meerple »

Сам арт неплохой. Но вот оформление карт мне совершенно не нравится. Куча разных шрифтов. Плохо совместимые цвета, проблемные/неконтрастные комбинации. Наляпистость и непонимание, что на карте - основное, а что второстепенное.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Meerple писав:Сам арт неплохой. Но вот оформление карт мне совершенно не нравится. Куча разных шрифтов. Плохо совместимые цвета, проблемные/неконтрастные комбинации. Наляпистость и непонимание, что на карте - основное, а что второстепенное.
Як на вашу думку має бути (особливо стосовно основного і побічного)?
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Kane писав:
Aharar писав:Прикрутите голосовалку в теме "нравится или не нравится арт". Тему просмотрели 112 человек уже. Ну и если проблема не в артах, а в том качестве в каком оно просматривается, то выложите их в нормальном состоянии.
+1
Для мене в такій грі гарний арт - це половина успіху. Поки що, ІМХО, дуже слабенько цей арт виглядає. Я розумію, що у нас знайти суперових ілюстраторів, які б мали досвід з такими проектами не так легко + це в рази підносить собівартість гри.
Я б прикрутив голосувалку не тільки тут, а й на форумах любителів картянок. Хоча це завжди ризик, бо результати можуть виявитись зовсім не такими райдужними як би хотілось авторам + на краудфандинг також може вплинути.
Якщо поділитеся такими форумами, будемо вдячні.

Тут десь у середу запустимо опитування.
Kane
Новачок
Повідомлень: 25
З нами з: 10 грудня 2012 12:50

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Kane »

TigorCat писав:
Kane писав:
Aharar писав:Прикрутите голосовалку в теме "нравится или не нравится арт". Тему просмотрели 112 человек уже. Ну и если проблема не в артах, а в том качестве в каком оно просматривается, то выложите их в нормальном состоянии.
+1
Для мене в такій грі гарний арт - це половина успіху. Поки що, ІМХО, дуже слабенько цей арт виглядає. Я розумію, що у нас знайти суперових ілюстраторів, які б мали досвід з такими проектами не так легко + це в рази підносить собівартість гри.
Я б прикрутив голосувалку не тільки тут, а й на форумах любителів картянок. Хоча це завжди ризик, бо результати можуть виявитись зовсім не такими райдужними як би хотілось авторам + на краудфандинг також може вплинути.
Якщо поділитеся такими форумами, будемо вдячні.

Тут десь у середу запустимо опитування.
Про форуми любителів картянок краще запитайте тут
http://magicroom.kiev.ua/forum/viewforum.php?f=12

До речі, Ви ж на Комік Коні свою гру представляли - 14:00-14:30 Презентація гри «Талос Арена» від автора Антона Кудіна від клубу CBGames. Враховуючи масштаб тусовки, Ви повинні були б без проблем закрити питання фінансування. Якщо так не сталося, варто задати питання, чому люди не поспішають вкладати гроші. Бо 16 (було вранці) пожертвувачів - це неймовірно мало.
http://comiccon.kiev.ua/
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Kane писав:До речі, Ви ж на Комік Коні свою гру представляли - 14:00-14:30 Презентація гри «Талос Арена» від автора Антона Кудіна від клубу CBGames. Враховуючи масштаб тусовки, Ви повинні були б без проблем закрити питання фінансування. Якщо так не сталося, варто задати питання, чому люди не поспішають вкладати гроші. Бо 16 (було вранці) пожертвувачів - це неймовірно мало.
http://comiccon.kiev.ua/
Так, я був на Комікконі і не тільки цей час, практично 2 дні і не менше 5000 людей зіграло. 16 чоловік - звісно мало, і звісно проблема саме в артах, а не комплекс із ситуацією в країні, не досконалістю проекту (як і краудфандінгу в Україні в цілому), вузькості сфери, неповній рекламній і агітаційній програмі і т.д. і т.п. Так, тільки арти :roll: .
Як багато проектів настолок краудфандінгових ви в Україні бачили?

Дякую, за форум, зараз дивитимуся.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Kane писав: Про форуми любителів картянок краще запитайте тут
http://magicroom.kiev.ua/forum/viewforum.php?f=12
Щось я не зрозумів, а де мені на форумі МТГ питати про Талос?

І яким боком наша гра має відношення до МТГ?
Aharar
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 липня 2016 15:49

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Aharar »

Она тоже с карточками.
Большинство людей ассоциируют карточные игры именно с мтг, ну или с берсерком
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Aharar писав:Она тоже с карточками.
Большинство людей ассоциируют карточные игры именно с мтг, ну или с берсерком
Так, ще з Манчкіним не рідко)

Але проглянувши форум я так і не зрозумів у кого і де питати про форуми любителів картянок. Хіба що робити оффтоп.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення KinslayeR »

Вставлю знову свої 5 копійок ІМХО.
TigorCat писав:і звісно проблема саме в артах
Можливо і не тільки в них, але як уже зазначали вище, часто візуальна складова може відлякати чи навпаки привабити потенційного покупця. Наприклад, в мене є куплена Ninja-All Stars, в яку я грати в принципі не планую, а купив лише заради мініатюрок чібі-ніндзь і самураїв.
TigorCat писав:ситуацією в країні
Всі звісно в курсі, що твориться в країні, але ситуація не настільки плачевна. Я не перший рік на цьому форумі і двіж з продажем/купівлею настолок тут як був, так і є, хоч настолки завжди були задоволенням не самим дешевим.
TigorCat писав:не досконалістю проекту
Оце уже чисто на совісті розробників. Робіть більше тестів, покращуйте і виправляєйте механіки, якщо є проблеми. А коли відчуєте, що подальші зміни підуть проекту тільки на гірше, починайте думати про візуалку, рекламу і краудфайндинг.
TigorCat писав:як і краудфандінгу в Україні в цілому
Так, для України це доволі нова сфера. І власне український краудфайндинг розвинений чуть більше ніж ніяк. Але ніхто не відміняв той же Кікстартер. Любителі настолок з України підримали там уже не один проект. Головне правильно подати і зацікавити своїм проектом.
TigorCat писав:Як багато проектів настолок краудфандінгових ви в Україні бачили?
Можу згадати українських Захисників Корони, про яких навіть російські настільні відеоблогери уже знімали огляди. Змогли ж люди. Про IGAMES я взагалі мовчу, хоча вони без краудфайндінгу прекрасно справляються. Також можу прикладом навести Кадвалона і його Легенди Сігілума. Але це уже зацікавить виключно варгеймерів і на краудфайндинг вони теж ще не виходили. Проте в профільних блогах уже були схвальні відгуки в стилі "як тільки запустять, куплю навіть заради мініатюрок".
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

KinslayeR писав:Вставлю знову свої 5 копійок ІМХО.
TigorCat писав:і звісно проблема саме в артах
Можливо і не тільки в них, але як уже зазначали вище, часто візуальна складова може відлякати чи навпаки привабити потенційного покупця. Наприклад, в мене є куплена Ninja-All Stars, в яку я грати в принципі не планую, а купив лише заради мініатюрок чібі-ніндзь і самураїв.
TigorCat писав:ситуацією в країні
Всі звісно в курсі, що твориться в країні, але ситуація не настільки плачевна. Я не перший рік на цьому форумі і двіж з продажем/купівлею настолок тут як був, так і є, хоч настолки завжди були задоволенням не самим дешевим.
TigorCat писав:не досконалістю проекту
Оце уже чисто на совісті розробників. Робіть більше тестів, покращуйте і виправляєйте механіки, якщо є проблеми. А коли відчуєте, що подальші зміни підуть проекту тільки на гірше, починайте думати про візуалку, рекламу і краудфайндинг.
TigorCat писав:як і краудфандінгу в Україні в цілому
Так, для України це доволі нова сфера. І власне український краудфайндинг розвинений чуть більше ніж ніяк. Але ніхто не відміняв той же Кікстартер. Любителі настолок з України підримали там уже не один проект. Головне правильно подати і зацікавити своїм проектом.
TigorCat писав:Як багато проектів настолок краудфандінгових ви в Україні бачили?
Можу згадати українських Захисників Корони, про яких навіть російські настільні відеоблогери уже знімали огляди. Змогли ж люди. Про IGAMES я взагалі мовчу, хоча вони без краудфайндінгу прекрасно справляються. Також можу прикладом навести Кадвалона і його Легенди Сігілума. Але це уже зацікавить виключно варгеймерів і на краудфайндинг вони теж ще не виходили. Проте в профільних блогах уже були схвальні відгуки в стилі "як тільки запустять, куплю навіть заради мініатюрок".

Так форум це гарний показник ринку)))
Механіка вилизана практично до ідеалу. Тестувань було десь біля дохріна)
Цікаво, як багато людей на кікстартері підтримають україномовну гру? Так, я хочу випустити саме україномовну.
Звісно Kilogames молодці. Але вони пішли на краудфандінг із вже готовою грою, якщо ви не в курсі. Вони збирали гроші, яких їм не вистачало на митний збір чи логістику (точно не пам'ятаю).
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Serhious »

TigorCat писав: Так, я був на Комікконі і не тільки цей час, практично 2 дні і не менше 5000 людей зіграло. 16 чоловік - звісно мало, і звісно проблема саме в артах, а не комплекс із ситуацією в країні, не досконалістю проекту (як і краудфандінгу в Україні в цілому), вузькості сфери, неповній рекламній і агітаційній програмі і т.д. і т.п. Так, тільки арти :roll: .
Як багато проектів настолок краудфандінгових ви в Україні бачили?
Зачекайте, Ви хочете сказати, що тільки на КомікКоні у гру зіграло понад 5 000 людей, а підтримати вирішили лише 16 ? Якісь думки з цього приводу виникли? Я розумію, що про власні розробки хочеться думати якнайкраще, але щось тут не сходиться, якщо тисячі людей тестять, грають і хвалять, а реально підтримати багато охочих нема ...
TigorCat писав:Так форум це гарний показник ринку)))
Механіка вилизана практично до ідеалу. Тестувань було десь біля дохріна)
Цікаво, як багато людей на кікстартері підтримають україномовну гру? Так, я хочу випустити саме україномовну.
Звісно Kilogames молодці. Але вони пішли на краудфандінг із вже готовою грою, якщо ви не в курсі. Вони збирали гроші, яких їм не вистачало на митний збір чи логістику (точно не пам'ятаю).
Ось ще одне риторичне питання : то можливо і вам варто було іти з готовою грою?
Ви там десь згадували про ситуацію в країні, так ось враховуючи ту саму ситуацію і нинішні реалії, форуми і вторинні ринки/барахолки якраз і є дуже хорошими показниками. Звичайно, всюди будуть хейтери і віддані прихильники, які ганитимуть/хвалитимуть проект незважаючи ні на які об'єктивні чинники, але в загальній масі думка форумчан, для яких настільні ігри це улюблене хоббі, ІМХО є гарним показником.
І на Кікстартер проект з України не пустять, до-речі.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”