Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Обговорення настільних ігор
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Serhious писав:
Ось ще одне риторичне питання : то можливо і вам варто було іти з готовою грою?
Ви там десь згадували про ситуацію в країні, так ось враховуючи ту саму ситуацію і нинішні реалії, форуми і вторинні ринки/барахолки якраз і є дуже хорошими показниками. Звичайно, всюди будуть хейтери і віддані прихильники, які ганитимуть/хвалитимуть проект незважаючи ні на які об'єктивні чинники, але в загальній масі думка форумчан, для яких настільні ігри це улюблене хоббі, ІМХО є гарним показником.

І на Кікстартер проект з України не пустять, до-речі.
:roll: Ви знаєте, відповідь на все просто ні. Я не хочу сперичатися, по-перше це вже точно буде офф-топ, по-друге сама абсурдність сказаного. Якщо бажаєте напишіть мені у соц. мережах і я відповім на будь-які ваші питання.


На Кікстартер без проблем йдуть проекти з україни, посередник візьме десь 5% від мети проекту. В минулому році українська "Міфологія" (чи якось так, точно не пам'ятаю) була успішною. І від Бомбатів є успішний проект на кікстартері.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Meerple писав:Сам арт неплохой. Но вот оформление карт мне совершенно не нравится. Куча разных шрифтов. Плохо совместимые цвета, проблемные/неконтрастные комбинации. Наляпистость и непонимание, что на карте - основное, а что второстепенное.
Ви зробили цікаве зауваження, мені було б корисно почути, що конкретно ви мали на увазі. Будь ласка напишіть.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Serhious »

TigorCat писав: На Кікстартер без проблем йдуть проекти з україни, посередник візьме десь 5% від мети проекту. В минулому році українська "Міфологія" (чи якось так, точно не пам'ятаю) була успішною. І від Бомбатів є успішний проект на кікстартері.
"Anyone, anywhere can pledge to a project with a major credit or debit card. Anyone in Austria, Australia, Belgium, Canada, Switzerland, Germany, Denmark, Spain, France, the UK, Ireland, Italy, Luxembourg, the Netherlands, Norway, New Zealand, Sweden, or the US can start a project"
Взято з https://www.kickstarter.com/learn?ref=nav
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Serhious писав:
TigorCat писав: На Кікстартер без проблем йдуть проекти з україни, посередник візьме десь 5% від мети проекту. В минулому році українська "Міфологія" (чи якось так, точно не пам'ятаю) була успішною. І від Бомбатів є успішний проект на кікстартері.
"Anyone, anywhere can pledge to a project with a major credit or debit card. Anyone in Austria, Australia, Belgium, Canada, Switzerland, Germany, Denmark, Spain, France, the UK, Ireland, Italy, Luxembourg, the Netherlands, Norway, New Zealand, Sweden, or the US can start a project"
Взято з https://www.kickstarter.com/learn?ref=nav
Будь ласка, якщо у нас діалог, то читайте, що я кажу. Слово "посередник" вас не насторожує?
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Serhious »

TigorCat писав:Будь ласка, якщо у нас діалог, то читайте, що я кажу. Слово "посередник" вас не насторожує?
Ох, гаразд. По-перше, я писав : "І на Кікстартер проект з України не пустять, до-речі." До чого тут посередники? Ви або з України робите проект, або з іншої країни через посередника, кума-брата-бабцю. Тому читайте навзаєм.
По-друге, думаю корисніше було б грою своєю займатися, а не розводити тут діалоги чи монологи. Вам вже не одна людина написала що арт сумнівної якості (субєктивно для кожного, особисто мені ті дві карти норм, не шедевр але для старту може бути), а дизайн - ніякий (тут шо є - то є). А Ви замість робити висновки впираєтесь і пишете що у Вас все прекрасно і гра хороша, придираючись до слів і вимагаючи написати "що конкретно не так і як було б краще". Я особисто не дизайнер, тому розповісти як треба не можу, проте я, як потенційний споживач продукту, можу оцінити подобається він мені зовні чи ні. У такому вигляді, як зараз - однозначно ні. А Ваша манера рекламувати/залучати людей до проекту/дискутувати думку про гру аж ніяк не покращує *PARDON*
Тому успіху Вам з проектом, думаю стоси анкет і тисячі схвальних відгуків після тісяч-овердофіга партій таки допоможуть зробити хорошу гру.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Serhious писав:
TigorCat писав:Будь ласка, якщо у нас діалог, то читайте, що я кажу. Слово "посередник" вас не насторожує?
Ох, гаразд. По-перше, я писав : "І на Кікстартер проект з України не пустять, до-речі." До чого тут посередники? Ви або з України робите проект, або з іншої країни через посередника, кума-брата-бабцю. Тому читайте навзаєм.
По-друге, думаю корисніше було б грою своєю займатися, а не розводити тут діалоги чи монологи. Вам вже не одна людина написала що арт сумнівної якості (субєктивно для кожного, особисто мені ті дві карти норм, не шедевр але для старту може бути), а дизайн - ніякий (тут шо є - то є). А Ви замість робити висновки впираєтесь і пишете що у Вас все прекрасно і гра хороша, придираючись до слів і вимагаючи написати "що конкретно не так і як було б краще". Я особисто не дизайнер, тому розповісти як треба не можу, проте я, як потенційний споживач продукту, можу оцінити подобається він мені зовні чи ні. У такому вигляді, як зараз - однозначно ні. А Ваша манера рекламувати/залучати людей до проекту/дискутувати думку про гру аж ніяк не покращує *PARDON*
Тому успіху Вам з проектом, думаю стоси анкет і тисячі схвальних відгуків після тісяч-овердофіга партій таки допоможуть зробити хорошу гру.
З останнім абсолютно згоден, дякую.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Meerple »

TigorCat писав:
Meerple писав:Сам арт неплохой. Но вот оформление карт мне совершенно не нравится. Куча разных шрифтов. Плохо совместимые цвета, проблемные/неконтрастные комбинации. Наляпистость и непонимание, что на карте - основное, а что второстепенное.
Як на вашу думку має бути (особливо стосовно основного і побічного)?
Напр. карта с "дедом":
- желтые камни явно декоративные/второстепенные - сделать менее заметными
- Показатели защиты/атаки кодировать по цвету везде одинаково (в тексте это красным/зеленым)
- подобрать фон, стобы избежать темного текста с белым контуром, смотриься дешево
- выбрать один-два шрифта и использовать только их
- изменить цвет текста или фона. Оранжевый на коричневом не только странно выглядит, но и может подкинуть сюрпризов при печати
- сами иконки, используемые в тексте должны быть лучше адаптированы для печати контуром

В принципе проведите простой эксперимент. Определите, что на карте важно, и проверьте, чтобы эти элементы были достаточно крупными/заметными.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Meerple писав:
TigorCat писав:
Meerple писав:Сам арт неплохой. Но вот оформление карт мне совершенно не нравится. Куча разных шрифтов. Плохо совместимые цвета, проблемные/неконтрастные комбинации. Наляпистость и непонимание, что на карте - основное, а что второстепенное.
Як на вашу думку має бути (особливо стосовно основного і побічного)?
Напр. карта с "дедом":
- желтые камни явно декоративные/второстепенные - сделать менее заметными
- Показатели защиты/атаки кодировать по цвету везде одинаково (в тексте это красным/зеленым)
- подобрать фон, стобы избежать темного текста с белым контуром, смотриься дешево
- выбрать один-два шрифта и использовать только их
- изменить цвет текста или фона. Оранжевый на коричневом не только странно выглядит, но и может подкинуть сюрпризов при печати
- сами иконки, используемые в тексте должны быть лучше адаптированы для печати контуром

В принципе проведите простой эксперимент. Определите, что на карте важно, и проверьте, чтобы эти элементы были достаточно крупными/заметными.

Жовті кристали - елемент механіки, один з ключових (так само, як червоні руни і синя рамка на інших картах). Раніше була просто жовта рамка виглядало гірше.
Так, показники атаки захисту, якраз думаємо, як ліпше їх змінити.
Все, що пов'язано з текстом 100% буде інакше.
Іконки в тексті, вони теж 100% будуть інакші, зараз була задача підібрати такі, щоб були логічно зрозумілі.

Взагалом зрозуміло, що практично всі недоліки оформлення - це недоліки вибрані мною через прототипність карти.

"- выбрать один-два шрифта и использовать только их" - це досить кумедно, бо мені один в один художник це ж каже, а я на прототип завжди їх більше роблю, мені здається, що так краще виділяється текст)))

Дуже дякую, для висновків не вистачало вашого посту.
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення foodex »

Якщо автор не заперечує, я також напишу свої думки з цього приводу, точніше з приводу гри.
Я не дизайнер, я людина яка вміє продавати і багато речей розглядаю під таким кутом зору. Ваша гра до цього не готова. Я уважно вивчив інформацію на сайті "на старті" та на сайті гри і є багато нюансів на які вам потрібно звернути увагу:
1. Гри, як товару за який ви хочете отримати від мене конкретні гроші, немає. Я не розумію що входить до її складу (кількість карт, органайзери, коробка і т.д.)
2. Дуже детально розписано, що мене будуть хвалити і увіковічувати за мої гроші на сайті і лише за 750 грн я отримаю гру. Яку? Дивись пункт 1.
3. Варто зробити відео самої гри (адже в неї народ вже грає декілька років), чи в тому відео яке ви виклали як презентацію проекту трохи більше сконцентруватись на грі.
і т. д.
Поки що самим прикольним для мене в цьому проекті є ідея попасти за 3000 грн на карту. Можна комусь зробити крутяцкий презент, притягти гру, на одному з персонажів якої є його фейс)) Але знову повертаємось до пункту 1. Що за гра? Може там 36 карт як в дурнику, а Азар це бубновий валет редизайнутий?
І на фінал я притримав фішку)
Під час гри в цю чудову гру один з гравців трошки позіхає. мабуть це на нього подіяла Рейна Фатальна?
Зображення
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

foodex писав:Якщо автор не заперечує, я також напишу свої думки з цього приводу, точніше з приводу гри.
Я не дизайнер, я людина яка вміє продавати і багато речей розглядаю під таким кутом зору. Ваша гра до цього не готова. Я уважно вивчив інформацію на сайті "на старті" та на сайті гри і є багато нюансів на які вам потрібно звернути увагу:
1. Гри, як товару за який ви хочете отримати від мене конкретні гроші, немає. Я не розумію що входить до її складу (кількість карт, органайзери, коробка і т.д.)
2. Дуже детально розписано, що мене будуть хвалити і увіковічувати за мої гроші на сайті і лише за 750 грн я отримаю гру. Яку? Дивись пункт 1.
3. Варто зробити відео самої гри (адже в неї народ вже грає декілька років), чи в тому відео яке ви виклали як презентацію проекту трохи більше сконцентруватись на грі.
і т. д.
Поки що самим прикольним для мене в цьому проекті є ідея попасти за 3000 грн на карту. Можна комусь зробити крутяцкий презент, притягти гру, на одному з персонажів якої є його фейс)) Але знову повертаємось до пункту 1. Що за гра? Може там 36 карт як в дурнику, а Азар це бубновий валет редизайнутий?
І на фінал я притримав фішку)
Під час гри в цю чудову гру один з гравців трошки позіхає. мабуть це на нього подіяла Рейна Фатальна?
Зображення

Так, дякую за вашу думку, думаю ви якраз і знайшли проблему проекту, дуже дякую. Додам інформацію про склад гри, спробую описати процес.

Так, з позіханням промашка)) Позіхач - другий автор, бажаючих зіграти на Некрономіконі було багато, а нас лише двоє. От він і втомився на вечір.
coroner
Гравець в Монополію
Повідомлень: 76
З нами з: 17 вересня 2013 16:59

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення coroner »

Если описание на Тесере верно, комплект игры составляют 80 карт + правила + история мира.
При этом цена игры 750 грн. Как думаете, цена не отпугнет потенциального покупателя? Обычно игры такого плана стоят значительно дешевле.
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення foodex »

Я бы даже сказал - гораздо дешевле.
80 карт неизвестной игры по цене игр - лауреатов международных премий.
Надо что-то менять.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

coroner писав:Если описание на Тесере верно, комплект игры составляют 80 карт + правила + история мира.
При этом цена игры 750 грн. Как думаете, цена не отпугнет потенциального покупателя? Обычно игры такого плана стоят значительно дешевле.
:P Мене досить веселить, що всі такі "специ".
А звідки ви знаєте ціну на гру? Я її знаю з відносною точністю. А тут така впевнена заява на 750.

Прекрасно підходить до вас: "Чув дзвін, та не знаю, де він", молодець.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

foodex писав:Я бы даже сказал - гораздо дешевле.
80 карт неизвестной игры по цене игр - лауреатов международных премий.
Надо что-то менять.
Так, міняйте, на приклад перестаньте вірити будь-якій інформації з інтернету без перевірки джерел. :roll:
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Meerple »

Так у вас же на стартере мин цена - 750 ;)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”