Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Обговорення настільних ігор
Відповісти
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Українська настолка "Талос: Арена" вже набрала за 50% краудфандінгуючи.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aOWLngp8p-o[/youtube]

http://na-starte.com/project/talos-aren ... stilna-gra

Давайте підтримувати Українське!

Поточний прототип карт:

Зображення

Зображення
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення holubchyk »

Случайно нашел на просторах сети ваш проект.
Может и чудесная игра, может поддержал бы проект. Но крайне мало информации... Нет обзора партии, статей... Заглавное видео, где голова автора рассказывает, какая интересная игра? - Этого мало. Задумайтесь над маркетингом.
П.С. На той же Тесере о вас ничего не слышно, к примеру.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

holubchyk писав:Случайно нашел на просторах сети ваш проект.
Может и чудесная игра, может поддержал бы проект. Но крайне мало информации... Нет обзора партии, статей... Заглавное видео, где голова автора рассказывает, какая интересная игра? - Этого мало. Задумайтесь над маркетингом.
П.С. На той же Тесере о вас ничего не слышно, к примеру.
Гра в прототипному варіанті без артів, не можу робити огляд партії використовуючи чужі арти, хіба що з пустими картами.

На тесеру додамо інфу найближчим часом, дякуємо за пораду.
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення holubchyk »

И вы в таком состоянии вышли на краудфандинг? о_О
А как же "Результат роботи нашого художника можна побачити на прототипних картах і в оформленні проекту."?
Нет, увы, я пас.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

holubchyk писав:И вы в таком состоянии вышли на краудфандинг? о_О
А как же "Результат роботи нашого художника можна побачити на прототипних картах і в оформленні проекту."?
Нет, увы, я пас.
Так і є: 6 готових артів для прототипів карт, є декілька плакатів і дизайн карт. Власне якби ви прочитали про проект, то знали б, що наше перше завдання оплата роботи художника.

Художники те ж люди, їм треба їсти)) Варіант з "безкоштовним" художником ми вже пробували, і це не той рівень роботи, який би задовільнив кого-небудь.

Звісно ми пішли на краудфандінг з гарно розробленою, сотні разів протестованою грою, розвиненим і продуманим світом-сетінгом, і кількістю артів, які змогли потягнути самі, щоб доброчинці бачили приблизний вигляд того, що вони підтримають.

Якщо є бажаючі зіграти ми проводимо презентації майже щотижня по клубам Києва (так, на жаль тільки Києва).
Анкетуємо всіх зігравших, і япишаюсь тим, що ми прочитали всі анкети і не залишили без уваги жодної пропозиції. Звісно реалізували в гру не всі, адже деякі суперечать, але зробили по максимуму.

І наша мета не лише видати гру і наваритись на цьому. Ми хочему видати україномовну гру і при цьому якісну гру, яка буде цікава, якщо не всім, то переважній більшості.

Якщо не хочете нас підтримувати, шкода, але зрозуміло, що змушувати вас ніхто не буде.
Було б не погано знати, що вас не влаштовує? Чи відсутність огляду і тесери це весь список?
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення KinslayeR »

Якщо за ці арти ви ще й заплатили гроші, то я б їх вимагав назад.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

KinslayeR писав:Якщо за ці арти ви ще й заплатили гроші, то я б їх вимагав назад.
Ну, це вже геть суб'єктивно :roll:
Я б може і засмутився з того, що арти вам не "пішли". Але маю солідний стосик анкет і відгуків український, роіських і німецьких, які говорять про протилежне. Тож, ну звісно дякую за вашу думку, але роботою нашого художника ми задоволені на 100%, та й його роботи вже є в інших тиражованих іграх.

:) Але нас безмежно радує ваше бажання нам допомогти і знайти всі, на вашу думку, недоліки в грі.
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

KinslayeR писав:Якщо за ці арти ви ще й заплатили гроші, то я б їх вимагав назад.
До речі стосовно символу раси ви були праві, будемо його збільшувати.

А стосовно показників атаки і захисту - ні, все прекрасно, проблем не виникало.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення KinslayeR »

TigorCat писав:
KinslayeR писав:Якщо за ці арти ви ще й заплатили гроші, то я б їх вимагав назад.
Ну, це вже геть суб'єктивно :roll:
Я б може і засмутився з того, що арти вам не "пішли". Але маю солідний стосик анкет і відгуків український, роіських і німецьких, які говорять про протилежне. Тож, ну звісно дякую за вашу думку, але роботою нашого художника ми задоволені на 100%, та й його роботи вже є в інших тиражованих іграх.

:) Але нас безмежно радує ваше бажання нам допомогти і знайти всі, на вашу думку, недоліки в грі.
В нашому світі все субєктивно. Он мені подобаються арти Ю-Гі-О, а хтось від них блює. А є люди, що тащаться від артів і стилістики Асценшена. Так що на колір і смак...
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

KinslayeR писав:
TigorCat писав:
KinslayeR писав:Якщо за ці арти ви ще й заплатили гроші, то я б їх вимагав назад.
Ну, це вже геть суб'єктивно :roll:
Я б може і засмутився з того, що арти вам не "пішли". Але маю солідний стосик анкет і відгуків український, роіських і німецьких, які говорять про протилежне. Тож, ну звісно дякую за вашу думку, але роботою нашого художника ми задоволені на 100%, та й його роботи вже є в інших тиражованих іграх.

:) Але нас безмежно радує ваше бажання нам допомогти і знайти всі, на вашу думку, недоліки в грі.
В нашому світі все субєктивно. Он мені подобаються арти Ю-Гі-О, а хтось від них блює. А є люди, що тащаться від артів і стилістики Асценшена. Так що на колір і смак...
Так, і я про це ж.
Об'єктивно мене цікавить якість робіт: анатомія, сетінг, графік і т.п. А з цим проблем не маємо.
Domi
Адепт
Повідомлень: 546
З нами з: 21 грудня 2011 15:40
Звідки: Тернопiль

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Domi »

Стосики анкет, кажете ?
Ну от я вам, просто так, для статистики наведу те що в нас було.
Прочитав я цю вашу тему, зайшов, здивувався "якостi" малюнкiв, ну але думаю, все таке наше, дай лiнкану ссилку в конфу скайпівку нашого клубу. А там в нас, доречі, чоловік 50-60 сидить.
І що ж ви думаєте ? Ніхто, підкреслюю, ніхто не сказав що малюнки хороші, переглянув народ і сказав - цитую:
"Ну так, тіпа українська гра, але в таку гру, з малюночками з дитячого садочку я грати ніколи не буду".
Потім ще в клубі відкривали, дивились, ніхто не проникся..
Так що сміло можете дописати до ваших анкеток купу(сміло пишіть 40 чоловік, які тільки написали відгук в конференції) повністю незадоволених артом людей.
KievMagician
Єврогеймер
Повідомлень: 348
З нами з: 07 липня 2014 16:28
Звідки: Киев

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення KievMagician »

Арт, как по мне, великолепный для игры на flash.

Но как для настольной игры, меня лично не впечатляет.

Автор, ты можешь(наверное) опросник прикрутить, и я более уверен, что дизайн нравится единицам.

Ну и по игре, надеюсь прислушаешься к народу здесь (раз сам просишь его мнения) и кто-то нормально надизайнит карты.
Надеюсь механика игры будет иметь нечто универсальное, сам поиграл бы в "українське".
Удачи с "Талосом"!
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

Domi писав:Стосики анкет, кажете ?
Ну от я вам, просто так, для статистики наведу те що в нас було.
Прочитав я цю вашу тему, зайшов, здивувався "якостi" малюнкiв, ну але думаю, все таке наше, дай лiнкану ссилку в конфу скайпівку нашого клубу. А там в нас, доречі, чоловік 50-60 сидить.
І що ж ви думаєте ? Ніхто, підкреслюю, ніхто не сказав що малюнки хороші, переглянув народ і сказав - цитую:
"Ну так, тіпа українська гра, але в таку гру, з малюночками з дитячого садочку я грати ніколи не буду".
Потім ще в клубі відкривали, дивились, ніхто не проникся..
Так що сміло можете дописати до ваших анкеток купу(сміло пишіть 40 чоловік, які тільки написали відгук в конференції) повністю незадоволених артом людей.
Навіть якщо припустити вірність вашої інформації, і у цьому випадку людей буде значна меншість.

При цьому слід врахувати, якщо ви роздивляєтесь зображення 6х9 у не призначеному форматі, то і відповідно якість роботи зменшується. Арти виконуються у відповідності до своїх розмірів і необхідності (сетінгу і жанру).

Скажіть будь ласка, що за клуб. Або скиньте якусь інформацію на яку можна покластися.

Критика це гарна річ, але коли вона о'єктивна, якщо 10 чоловік сказали "погано" я не хочу бути "білою вороною". А мої анкетування практично завжди проводилися анонімно, тому я довіряю своїй інформації, а не хлопцю з мережі)
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення TigorCat »

KievMagician писав:Арт, как по мне, великолепный для игры на flash.

Но как для настольной игры, меня лично не впечатляет.

Автор, ты можешь(наверное) опросник прикрутить, и я более уверен, что дизайн нравится единицам.

Ну и по игре, надеюсь прислушаешься к народу здесь (раз сам просишь его мнения) и кто-то нормально надизайнит карты.
Надеюсь механика игры будет иметь нечто универсальное, сам поиграл бы в "українське".
Удачи с "Талосом"!
Ми завжди слухаємо всю критику і поради. Доки ключові моменти дизайну змінювати не збираємося окрім незручнограбельних моментів, адже доки немає необхідності.
Моя помилка, що я виклав карту не в маштабі 1:1, тепер цього вже не зміниш, а пояснювати, що вигляд на моніторі і карті відрізняються як небо і земля, я думаю я просто втомлюсь повторювати одне й те ж.

Не зовсім зрозумів щодо "універсальної" механіки, якщо можна точніше.

Дякую, ми стараємося і удача ніколи не завадить.
Domi
Адепт
Повідомлень: 546
З нами з: 21 грудня 2011 15:40
Звідки: Тернопiль

Re: Нова Українська настолка "Талос: Арена"

Повідомлення Domi »

Та вiрите ви, не вiрите, менi ану шо.
Не хочете слухати - не слухайте.
Довiряйте анкеткам. :)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”