Украинская игра "Защитник Короны"

Обговорення настільних ігор
Відповісти
DareDevill
Новачок
Повідомлень: 47
З нами з: 24 липня 2011 20:01

Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення DareDevill »

Может кого заинтересует. Ребята замутили краудфайндинг:
https://biggggidea.com/project/nastilna ... ik-koroni/
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення KinslayeR »

Я звісно розумію, що гра російською, щоб охопити більшу аудиторію, але саме через це не буду її підтримувати.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення Metuk »

Аналогічно, бачив проект. Можна було і українською. А такк, я пас. Купувати на російській укр. гру не буду
Kane
Новачок
Повідомлень: 25
З нами з: 10 грудня 2012 12:50

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення Kane »

Metuk писав:Аналогічно, бачив проект. Можна було і українською. А такк, я пас. Купувати на російській укр. гру не буду
+1.
Catman
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 червня 2016 17:53

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення Catman »

Абсолютно погоджуюсь, що купувати українську розробку російською, це вже занадто! Окрім того, здається, що ціна на гру зависока. Хто буде її купувати у роздрібному продажу майже за тисячу гривень? Чи не забагато, навіть з оглядом на те, що вона друкується у Піднебесній?
Востаннє редагувалось 22 червня 2016 01:14 користувачем Catman, всього редагувалось 1 раз.
INOK
Єврогеймер
Повідомлень: 341
З нами з: 29 жовтня 2013 20:18

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення INOK »

Я так понимаю, что главной ошибкой разработчиков стало позиционирование себя как УКРАИНСКОЙ студии.

Издавать первую игру на столь узкую аудиторию настольщиков было бы просто глупо. Ну разве что если бы патриотично-настроенные поборники идеологии сами проспонсировали издание.

Легко сказать - почему не на украинском. Сложнее разработать игру, издать ее и не попасть в минус. Сложнее задуматься над тем, как помочь своим землякам заниматься разработкой игр.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення Serhious »

Судячи із сторінки на biggggidea, гра зібрала потрібну суму внесків і буде видана. Подивимось - почитаємо відгуки, автори обіцяли наступне видання українською і англійською. Тоді і можна буде підтримати. А ринок російськомовних ігор/локалізацій у нас і так непогано себе почуває. Думаю що бажаючих підтримати саме українську версію гри знайдеться не менше тих 22 людей, що вклались у перше видання. А земляки вільні вибирати, що і якою мовою їм розробляти. Якщо б випустити гру англійською, то аудиторія була б ще більшою. ;)
Такщо не варто сюди поборників ідеологій вплутувати. Он, в іGames все прекрасно виходить, хлопці молодці, роблять якісні українські україномовні ігри! Це одна з причин, чому їх хочеться купувати. А прикольні компоненти, цікаві ідеї і українська мова, особисто для мене, в рази підвищують бажання купити гру, навіть трішки дитячу чи простувату.
Як кажуть самі Kilogames "Безусловно впереди у издательства kilogames еще много вызовов и работы. Вместе с этим фундамент успешно заложен, а энергии и энтузиазма хватит еще не на одну игру!"
Тому успіхів їм!

П.С. Якби гра була україномовна, то швидше за все підтримав би, не зважаючи на те, що мене не дуже зацікавила. Чисто заради підтримки )
INOK
Єврогеймер
Повідомлень: 341
З нами з: 29 жовтня 2013 20:18

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення INOK »

"Он, в іGames все прекрасно виходить, хлопці молодці, роблять якісні українські україномовні ігри! Це одна з причин, чому їх хочеться купувати. "

Да, их ферма просто проникнута украиномовностью (сарказм).

"П.С. Якби гра була україномовна, то швидше за все підтримав би, не зважаючи на те, що мене не дуже зацікавила. Чисто заради підтримки )"

Блин, ну как так то? Вы ведь не российских разработчиков то поддержите, а украинских. Как то сами себе противоречите, убеждая, что идеология тут ни при чем.

Типа - выпускайте пофиг что, лишь бы на укр языке - я поддержу. Мне не важен геймплей, мне не важно оформление, не важна целевая аудитория и окупаемость - лишь бы укр язык был.
Ваше право, конечно, но выглядит настолько дико, утопично, и в отрыве от действительности, что жесть.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення Serhious »

У iGames, здається, всі ігри мовонезалежні, проте вони прикольно оформлені і правила / коробки до них українські. До-речі, мовонезалежність - непоганий спосіб уникнути таких ситуацій, коли постає вибір, якою ж мовою випускати гру. Kilogames проводили, за їх словами, якесь опитування, за результатами якого і вирішили перший тираж робити російською. Отже вони, як і я, свій вибір зробили )
Підтримка - справа добровільна. Я підтримую гру на краудфандингових проектах у двох випадках : а)коли мені дуже подобається сама гра; б)коли мені симпатичні видавці/автори/тема. Якби Kilogames прийняли рішення видавати гру саме українською, незважаючи на всі за і проти, то це могло б зіграти роль і викликати у мене симпатію. Думаю не лише в мене.
В моїй колекції є ігри українською, англійською, польською, німецькою, французькою і російською. Для мене мова не є вирішальним фактором, проте коли є вибір - я віддаю перевагу тому, що мені більш симпатичне.
З іншої сторони, якщо гра зовсім мені не подобається, то її україномовність не заставить мене купити такий продукт.

А патріотизм для мене означає не ганити чуже, а любити своє.
Але це, звичайно, виключно моє ІМХО )
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення TigorCat »

KinslayeR писав:Я звісно розумію, що гра російською, щоб охопити більшу аудиторію, але саме через це не буду її підтримувати.
Тоді підтримай україномовну:

http://na-starte.com/project/talos-aren ... stilna-gra

Не потрібно декілька разів дублювати повідомлення.
Sebastian
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 19 травня 2016 10:35
Звідки: Киев

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення Sebastian »

Ух, а я вот играл раз так с 20 если не больше в эту игру, скажу даже больше, после WeGame в этом году, когда в очередной раз увидел этих ребят, реши все таки купить. И абсолютно не пожалел. Мне вот лично, что на украинском, что на английском, что на русском абсолютно все равно. Я правила понимаю без проблем, а игруха затягивает будь здоров. Да и вообще, не язык краит игру, а игра сама по себе, мое ИМХО.
Кстати по защитнику Степа из Гекса может дать взвешенную оценку, у него в клубе тоже она есть и он в 1 млн подобных переиграл...
Аватар користувача
ev_onegin
Амерітрешер
Повідомлень: 130
З нами з: 02 квітня 2018 13:49
Звідки: Одесса
Контактна інформація:

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення ev_onegin »

Кто играл в эту игру, не одну партию и с разным кол-ом участников, подскажите — как играется 3-м и 4-м, в порядке ли баланса или нужно добавлять для него home rule?
ShVAK
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2017 13:15

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення ShVAK »

ev_onegin писав:Кто играл в эту игру, не одну партию и с разным кол-ом участников, подскажите — как играется 3-м и 4-м, в порядке ли баланса или нужно добавлять для него home rule?
Грав лише один на один. Хоумрули треба для "підземелля", бо витрачати накази для його проходження дуже невигідно (на початку гри є зайві накази, але кожна істота на рахунку, а в середині гри накази ціняться)
Аватар користувача
ev_onegin
Амерітрешер
Повідомлень: 130
З нами з: 02 квітня 2018 13:49
Звідки: Одесса
Контактна інформація:

Re: Украинская игра "Защитник Короны"

Повідомлення ev_onegin »

Грав лише один на один. Хоумрули треба для "підземелля", бо витрачати накази для його проходження дуже невигідно (на початку гри є зайві накази, але кожна істота на рахунку, а в середині гри накази ціняться)


— Какой хоумрул, использовали — 50% «скидка» на приказ?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”